Материалдар / Ықшам сабақ «Бірлескен топтық жұмыс .Топтық жұмыс жүргізу әдістемесі» ұстаздар
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ықшам сабақ «Бірлескен топтық жұмыс .Топтық жұмыс жүргізу әдістемесі» ұстаздар

Материал туралы қысқаша түсінік
"Мұғалімдермен топтық жұмысты ұйымдастыру әдістемесін жан – жақты талдау.Шағын топта жұмыс жасау моделі құрылады. Мұғалімдер топтық жұмыс ынтымақтастыққа жетелейтінін түсінеді. Әлемнің қарқынды өзгеруі жағдайында оқушыларға қойылатын талаптардың да өзгергендігі жөнінде ақпарат алады"
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Желтоқсан 2017
959
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Коучинг жоспары

Тақырыбы

«Сабақта топтық жұмыс арқылы оқушылардың белсенділігін қалай арттыруға болады?».

Мақсаты

Мұғалімдерге оқыту тәжірибелерін бірлесіп ойластыруға, өз идеяларымен алмасуға көмектесу.

Табыс критерийлері

Мұғалімдер топтық жұмысты тапсырма орындау арқылы түсіндіреді, топпен жұмыс жүргізуді тәжірибелеріне енгізуге ықпал етеді.

Күтілетін нәтиже

Әріптестер өзінің кәсіби білімін арттыруға арналған тәсілдермен қамтамасыз етіледі.

Ресурстар

Таныстырылым, интерактивті тақта, үлестірме материалдар,маркер, постер.

Барысы

Әдіс- тәсілдер

Қатысушылардың әрекеті

І. Мақсаттар

ды анықтау

А) Ұйымдастыру кезеңі

Ә) Сергіту сәті

Б) Ашық сұрақтар:

- Топтық жұмыс деген

не?

-Топтық жұмысты өз сабағыңызда пайдаланасыз ба?

- Топта қанша оқушы болған тиімді?

«Түстерге бөліну» ойыны ойналады. Сол арқылы топқа бөлу.

Сәлемдеседі.

Сергіту жаттығуын жасайды.

Қатысушылар шеңберге тұрып, түстер бойынша топқа бөлінеді.

ІІ. Ағымдағы жағдайды талдау

-Сабақ барысында топтық жұмыс қаншалықты тиімді?

-Топтық жұмыс жасай отырып,

оқушы белсенділігін қалай арттырамыз?

Әр топ берілген сұрақтармен танысып шығады. Өз ойларын постерге жазып қорғайды.


ІІІ. Мүмкіндіктерді қарастыру

«Балық қаңқасы» әдісі арқылы топтық жұмыстың ерекшелігі, себептері, кедергілерін талдату.

Топтық жұмыстың ерекшелігі, себептері мен кедергілерін ажыратып жазады.

ІУ. Рефлексия

Таныстырылыммен қорытындылау. «Не білемін? Не үйрендім? Нені білгім келеді?» кері байланыс арқылы жүзеге асады.


Кері байланыс арқылы келесі коучингке жоспар жасауда нені өзгертемін, қай бағытта жұмыс жүргіземін сол туралы ойланамын.

Қатысушылардың кері байланыстарын пайдалана отырып өз-өзімді бағалаймын.



Picture 1



Picture 2



Picture 4

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!