Мектеп: №274 орта мектебі Бекітемін:__________ мектеп директорының
оқу ісі жөніндегі орынбасары Ж.Б.Сарсенбаева
|
Күні: |
21.04.2023ж |
|||||
|
Сынып: 9 «В» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны |
|||||
|
Пәні: |
Алгебра |
|||||
|
Пән мұғалімі: |
Жақсылықова Г.Р. |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ықтималдықтар теориясының негіздері |
|||||
|
Оқу мақсаты: |
9.3.2.1 оқиға, кездейсоқ оқиға, ақиқат оқиға, мүмкін емес оқиға, қолайлы нәтижелер, тең мүмкіндікті және қарама-қарсы оқиғалар ұғымдарын меңгеру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
оқиға, кездейсоқ оқиға, ақиқат оқиға, мүмкін емес оқиға, қолайлы нәтижелер, тең мүмкіндікті және қарама-қарсы оқиғалар ұғымдарын меңгеріп, мысалдарды ажырата алу. |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы (Ұйымдастыру кезеңі) 8 минут |
Ұйымдастыру кезеңі.2 мин. Оқушыларды түгелдеу. Көңіл –күйін сұрау. Өткен «Тригонометрия» тарауын қорытындылау. Алынған БЖБ тапсырмасын қорытындылау. 3мин Worldwoll бағдарламасы арқылы «Сәйкестендіру» тапсырмасы. 3 мин |
Оқушылар мұғаліммен амандасады. Жоқ оқушыларды айтады. Берілген әдіс бойынша өткен тарау формулаларын еске түсіреді. |
Әр дұрыс формулаға 1 балл |
АКТ |
||
|
Негізгі бөлім (Тақырыпты ашу) 15 минут |
Жаңа сабақ: алдын ала берілген зерттеу жұмыстары бойынша түсіндіріледі. (оқушылардың зерттеу жұмыстары) Оқиға – мағынасы бар, орындалатын немесе орындалмайтын құбылыс.
Қақпаға тепкенде гол соғу Сынақ/тәжірибе –қақпаға соғу. Оқиға-гол соғу.
Кездейсоқ оқиға
Үйлесімді Тең мүмкіндікті Қарама-қарсы |
Жаңа тарауға байланысты зерттеу жұмысын жасап келеді. |
Толық ақпарат берілген – 10 балл |
Плакаттар |
|
|
|
Сабақтың ортасы 17 мин |
Топтық жұмыс: «оқиғаны ажырат» №1 № 2 № 3 тапсырмалар. Жұптық жұмыс: Берілген оқиғаларды пайда болу сипатына қарай кестеге орналастыру ұсынылады Жеке жұмыс: Берілген оқиғаларды түріне қарай ажырат. |
Топтық жұмыс: берілген тапсырмалардан ( кездейсоқ, ақиқат, мүмкін емес) оқиғаларды құрастырады. Ұсынылған мысалдардың қай оқиғаға жататынын ажыратып, кестеге толтырады. Берілген мысалдарды түріне қарай ажыратып, түсіндір ме жұмысын жасайды |
Толық жауап -5 балл 2 жауап – 4 балл 1 жауап – 3 балл Әр мысалға 2 балл |
Карточкалар. |
|
|
|
Соңы (Үйтапсырмасы) 5 минут |
Үй тапсырмасын беру. Кездейсоқ оқиғалар түрлеріне қолданылмаған мысалдар құрап келу Бағалау: Бағалау парағы арқылы қорытынды жасау Кері байланыс: «Табыс баспалдағы» 1 баспалдық. Мен тақырыппен таныстым 2 баспалдақ. Мен оқиғалар түрлерін ажырата аламын 3 баспалдақ. Мен оқиғалар түрлерін ажыратып, мысалдар келтіре аламын. |
Үй тапсырмасымен танысады. Бағалау парағы арқылы жалпы баллдарын шығарады. Сараптама жасай алады? Өз бағасына салыстыру жасап, талдай алады Кері байланыс жасайды. |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ықтималдықтар теориясының негіздері 9 сынып
Ықтималдықтар теориясының негіздері 9 сынып
Мектеп: №274 орта мектебі Бекітемін:__________ мектеп директорының
оқу ісі жөніндегі орынбасары Ж.Б.Сарсенбаева
|
Күні: |
21.04.2023ж |
|||||
|
Сынып: 9 «В» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны |
|||||
|
Пәні: |
Алгебра |
|||||
|
Пән мұғалімі: |
Жақсылықова Г.Р. |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ықтималдықтар теориясының негіздері |
|||||
|
Оқу мақсаты: |
9.3.2.1 оқиға, кездейсоқ оқиға, ақиқат оқиға, мүмкін емес оқиға, қолайлы нәтижелер, тең мүмкіндікті және қарама-қарсы оқиғалар ұғымдарын меңгеру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
оқиға, кездейсоқ оқиға, ақиқат оқиға, мүмкін емес оқиға, қолайлы нәтижелер, тең мүмкіндікті және қарама-қарсы оқиғалар ұғымдарын меңгеріп, мысалдарды ажырата алу. |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы (Ұйымдастыру кезеңі) 8 минут |
Ұйымдастыру кезеңі.2 мин. Оқушыларды түгелдеу. Көңіл –күйін сұрау. Өткен «Тригонометрия» тарауын қорытындылау. Алынған БЖБ тапсырмасын қорытындылау. 3мин Worldwoll бағдарламасы арқылы «Сәйкестендіру» тапсырмасы. 3 мин |
Оқушылар мұғаліммен амандасады. Жоқ оқушыларды айтады. Берілген әдіс бойынша өткен тарау формулаларын еске түсіреді. |
Әр дұрыс формулаға 1 балл |
АКТ |
||
|
Негізгі бөлім (Тақырыпты ашу) 15 минут |
Жаңа сабақ: алдын ала берілген зерттеу жұмыстары бойынша түсіндіріледі. (оқушылардың зерттеу жұмыстары) Оқиға – мағынасы бар, орындалатын немесе орындалмайтын құбылыс.
Қақпаға тепкенде гол соғу Сынақ/тәжірибе –қақпаға соғу. Оқиға-гол соғу.
Кездейсоқ оқиға
Үйлесімді Тең мүмкіндікті Қарама-қарсы |
Жаңа тарауға байланысты зерттеу жұмысын жасап келеді. |
Толық ақпарат берілген – 10 балл |
Плакаттар |
|
|
|
Сабақтың ортасы 17 мин |
Топтық жұмыс: «оқиғаны ажырат» №1 № 2 № 3 тапсырмалар. Жұптық жұмыс: Берілген оқиғаларды пайда болу сипатына қарай кестеге орналастыру ұсынылады Жеке жұмыс: Берілген оқиғаларды түріне қарай ажырат. |
Топтық жұмыс: берілген тапсырмалардан ( кездейсоқ, ақиқат, мүмкін емес) оқиғаларды құрастырады. Ұсынылған мысалдардың қай оқиғаға жататынын ажыратып, кестеге толтырады. Берілген мысалдарды түріне қарай ажыратып, түсіндір ме жұмысын жасайды |
Толық жауап -5 балл 2 жауап – 4 балл 1 жауап – 3 балл Әр мысалға 2 балл |
Карточкалар. |
|
|
|
Соңы (Үйтапсырмасы) 5 минут |
Үй тапсырмасын беру. Кездейсоқ оқиғалар түрлеріне қолданылмаған мысалдар құрап келу Бағалау: Бағалау парағы арқылы қорытынды жасау Кері байланыс: «Табыс баспалдағы» 1 баспалдық. Мен тақырыппен таныстым 2 баспалдақ. Мен оқиғалар түрлерін ажырата аламын 3 баспалдақ. Мен оқиғалар түрлерін ажыратып, мысалдар келтіре аламын. |
Үй тапсырмасымен танысады. Бағалау парағы арқылы жалпы баллдарын шығарады. Сараптама жасай алады? Өз бағасына салыстыру жасап, талдай алады Кері байланыс жасайды. |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














