Сынып: 1
|
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Кейіпкерлерді
сипаттаймын. Юю
дыбысы мен әрпі.
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
(оқу бағдарламасына сілтеме)
|
1,2,5,1 Мәтін иллюстрациясы
бойынша сұрақтар қоя білу немесе қойылған сұраққа жауап беру (мұғ.
көмегімен)
1.3.8.1 жазу жолын, жоларалық
кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп
элементтерін коллиграфиялық талаптарға сай
жазу.
|
Сабақтың
мақсаттары
|
Барлығы: Жаңа білімді
меңгереді, жай сөйлемдер құрап
жазады
Көбі: Мәтінді
талдайды
Кейбірі: Мәтін бойынша өз ойын
білдіріп, дәлелдеулер жасайды.
|
Жетістік
критерийлері
|
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс
қайталай алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете
алады.
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне
тәрбиелеу.
|
Пәнаралық байланыс
|
Өнер, ана тілі сабағы
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Аудиожазба
|
Тілдік
құзыреттілік
|
Аю-медведь-bear
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын
қалыптастыру
|
Миға
шабуыл
Әжем ою
ояды,
Оюды әдемі
қияды.
Оюды қою керек
әдемілеп,
Сонда бізде әдемі құрақ көрпе
шығады.
Оқушылар қолдарындағы оюларды
біріктіріп, көрпе құрастырады. Ою түсіне байланысты топқа
бөлінеді.
– Балалар, қай әріп бізге таныс
емес?
Толық ай
ойланыпты,
Таяққа
байланыпты.
Балалар оқысын
деп
«Ю»-ға ол
айналыпты.
«Ю»-ды кім
сипаттайды?
Білсең де И мен жай
У-ды,
Жаза алмас едің
аюды.
Ою, тою,
қоюға
Ұмытпа Ю-ды
қоюға.
|
Шаттық шебері
|
Сабақтың ортасы
|
Жеке
жұмыс
Сөздерге дыбыстық талдау жасау
(ою, юбка, аю)
Бағалау: Қөршісі
бағалайды
Оқулықпене
жұмыс
Қарамен жазылған сөздерді
хормен, тізбектей жеке оқыту, сөздік, буындық талдау
жасату.
Өздік
бағалау
|
Қызыл, көк
қақпақтар
оқулықпен
жұмыс
|
Сергіту сәті
|
Қорбаңдаған
аюдың
Құлпынайы көп
екен.
Теріп теріп
алайық
Қалтамызға
салайық.
|
|
Дәптермен
жұмыс
|
Жазылым
ауада жазып дағдыланады. Юю
әрпін жазады
|
дәптерлер.
|
Топтық
жұмыс
|
Мәтінмен
жұмыс
Әр топ оқып, талдап, өзара
сұрақ қояды.
Бағалау;«1 ұсыныс, 1
тілек»
|
|
Сабақтың
соңы
|
Рефлексия
Оқу сатысы арқылы өзін
бағалау
|
Оқу
сатысы
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау
көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай
тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін
тексеру жоспарыңыз?
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының
сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
|
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер
мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
|
|
Өнер, ана тілі
сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне
тәрбиелеу.
|