|
Бөлім: |
Туризм: экотуризм. Шешендік сөздер |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Сейдалиева Ж |
||
|
Күні |
29.04.2025 ж |
||
|
СЫНЫП: 11 В |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
ЮНЕСКО-ның әлемдік мұра нысандары. |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.3.1 - таза ғылыми стильдегі баяндаманың құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық ерекшеліктерін талдау; 11.3.3.1 - қажетті ақпараттарды орынды қолданып, көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жазу |
||
|
Сабақ мақсаты |
таза ғылыми стильдегі баяндаманың құрылымы мен рәсімделуін біледі, жанрлық ерекшеліктерін талдайды,қажетті ақпараттарды орынды қолданып, көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жазады. |
||
|
Жоспар: |
|||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
(оқушылар жауабы тыңдалады). Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Оқылым мәтінін оқып шығыңыз. Аталған нысандардың Қазақстан туризмінде алатын орнын көрсетіңдер.
Тапсырма. Мәтіндерді оқып, кесте бойынша талдау жасаңдар.
Тапсырма.
«Автор орындығы». Үздік эсселер «Автор орындығында» оқылады. |
Оқушылар назары сабаққа аударылады.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді.
Оқушылар ойтүрткі сұрақтарын жауап береді.
Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Оқылым мәтінін оқып шығыңыз. Аталған нысандардың Қазақстан туризмінде алатын орнын көрсетіңдер
Мәтіндерді оқып, кесте бойынша талдау жасаңдар.
Туристік нысандарды талдап жазады; Қазақстан туризмінде алатын орнын талдап жазады. ЕББҚ туристік нысандарды талдап жазады; Қазақстан туризмінде алатын орнын талдап жазады.
ЮНЕСКО-нің әлемдік мұра тізіміне жаңа нысандар қосады; Ойларын ортаға салады; Дәлелді пікірлер айтады. Тақырып бойынша эссе жазады; Эссе бойынша аргументтер келтіреді; Пікірлерін өмірмен байланыстырады; Тақырып бойынша қорытынды шығарады. ЕББҚ тақырып бойынша эссе жазады; Өздері жазған эсседегі тыныс белгілерінің қойылу себептерін түсіндіреді.
Үздік эсселер «Автор орындығында» оқылады. |
10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағалана ды. Мұғалім оқушыны ынталандырады
Дескриптор: Туристік нысандарды талдап жазады; 1б Қазақстан туризмінде алатын орнын талдап жазады.1б
Дескриптор: ЮНЕСКО-нің әлемдік мұра тізіміне жаңа нысандар қосады;1б Ойларын ортаға салады;1б Дәлелді пікірлер айтады.1б Тақырып бойынша эссе жазады;1б Эссе бойынша аргументтер келтіреді;1б Пікірлерін өмірмен байланыстырады;1б Тақырып бойынша қорытынды шығарады.1б Өздері жазған эсседегі тыныс белгілерінің қойылу себептерін түсіндіреді.1б
|
11-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
(«Қазақ энциклопедиясы», 5-том)
|
|
|||||
|
Рефлексия
5 мин
|
К
Үй тапсырмасы 8-тапсырма |
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ЮНЕСКО-ның әлемдік мұра нысандары.
ЮНЕСКО-ның әлемдік мұра нысандары.
|
Бөлім: |
Туризм: экотуризм. Шешендік сөздер |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Сейдалиева Ж |
||
|
Күні |
29.04.2025 ж |
||
|
СЫНЫП: 11 В |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
ЮНЕСКО-ның әлемдік мұра нысандары. |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.3.1 - таза ғылыми стильдегі баяндаманың құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық ерекшеліктерін талдау; 11.3.3.1 - қажетті ақпараттарды орынды қолданып, көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жазу |
||
|
Сабақ мақсаты |
таза ғылыми стильдегі баяндаманың құрылымы мен рәсімделуін біледі, жанрлық ерекшеліктерін талдайды,қажетті ақпараттарды орынды қолданып, көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жазады. |
||
|
Жоспар: |
|||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
(оқушылар жауабы тыңдалады). Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Оқылым мәтінін оқып шығыңыз. Аталған нысандардың Қазақстан туризмінде алатын орнын көрсетіңдер.
Тапсырма. Мәтіндерді оқып, кесте бойынша талдау жасаңдар.
Тапсырма.
«Автор орындығы». Үздік эсселер «Автор орындығында» оқылады. |
Оқушылар назары сабаққа аударылады.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді.
Оқушылар ойтүрткі сұрақтарын жауап береді.
Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Оқылым мәтінін оқып шығыңыз. Аталған нысандардың Қазақстан туризмінде алатын орнын көрсетіңдер
Мәтіндерді оқып, кесте бойынша талдау жасаңдар.
Туристік нысандарды талдап жазады; Қазақстан туризмінде алатын орнын талдап жазады. ЕББҚ туристік нысандарды талдап жазады; Қазақстан туризмінде алатын орнын талдап жазады.
ЮНЕСКО-нің әлемдік мұра тізіміне жаңа нысандар қосады; Ойларын ортаға салады; Дәлелді пікірлер айтады. Тақырып бойынша эссе жазады; Эссе бойынша аргументтер келтіреді; Пікірлерін өмірмен байланыстырады; Тақырып бойынша қорытынды шығарады. ЕББҚ тақырып бойынша эссе жазады; Өздері жазған эсседегі тыныс белгілерінің қойылу себептерін түсіндіреді.
Үздік эсселер «Автор орындығында» оқылады. |
10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағалана ды. Мұғалім оқушыны ынталандырады
Дескриптор: Туристік нысандарды талдап жазады; 1б Қазақстан туризмінде алатын орнын талдап жазады.1б
Дескриптор: ЮНЕСКО-нің әлемдік мұра тізіміне жаңа нысандар қосады;1б Ойларын ортаға салады;1б Дәлелді пікірлер айтады.1б Тақырып бойынша эссе жазады;1б Эссе бойынша аргументтер келтіреді;1б Пікірлерін өмірмен байланыстырады;1б Тақырып бойынша қорытынды шығарады.1б Өздері жазған эсседегі тыныс белгілерінің қойылу себептерін түсіндіреді.1б
|
11-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
(«Қазақ энциклопедиясы», 5-том)
|
|
|||||
|
Рефлексия
5 мин
|
К
Үй тапсырмасы 8-тапсырма |
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз






ері
байланыс: «Менің
баспалдағым»












