Материалдар / Заңнамада отбасы қалай қорғалған
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Заңнамада отбасы қалай қорғалған

Материал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ Құқық негіздері 9 сынып Отбасы құқығы туралы түсінік беру,қортындылауОтбасы құндылығы туралы эссе жазу
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
20 Қырқүйек 2021
628
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

+Shape1

ет

++++++ Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Достық аулы

«Алтынбике Бертаева атындағы орта мектеп» КММ КММ бастауыш сынып мұғалімі

Бакиева Минаш Абзийевна

ҚМЖ

Математика

1.1.1.4

Пән: Математика

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1.1.1.4

Мектеп: «Алтынбике Бертаева атындағы орта мектеп» КММ

Күні: 10.09. 2017 жыл.

Сынып:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

24

0

Сабақ тақырыбы

Ондықпен санау.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

1.1.1.4 Санаудың ірі бірлігі - ондықты құрастыру;

100-ге дейін ондықтармен санау, жазу және салыстыру .

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Ондықтармен санауды біледі.

Көптеген оқушылар: Ондықтарды жазуды және салыстыруды түсінеді.

Кейбір оқушылар: Жұмыс ретін дұрыс қолданатындығын көрсетеді.

Бағалау критерийлері

  1. Санаудың жаңа бірлігі – ондықты құрастырады.

  2. 100-ге дейін ондықтармен санайды және жазады.

  3. Ондықтарды салыстырады.

Тілдік мақсаттар


1. Тыңдалым, айтылым, оқылым, жазылым.

2. Оқу мақсатына тән лексика мен терминология:

10 – Он, десять, Ten.

20- жиырма, двадцать, twenty

30- отыз, тридцать, thirty

40- қырық, сорок, forty

50- елу, пятьдесять, fifty

60- алпыс, шестьдесять, sixty

70- жетпіс, семьдесять, seventy

80- сексен, восемьдесять, eighty

90- тоқсан, девяносто, ninety

  1. Диалог үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: ондықпен санау, дөңгелек сандар, 10 теңгелік монета

  2. Талқылауға арналған сұрақтар:

- 10 қандй сан?

- Дөңгелек сандардың ортақ белгісі қандай?

- Ең үлкен және ең кіші дөңгелек екітаңбалы сан....

Құндылықтарды дарыту

Сандар әлемінің сырларын ашып, оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын арттыру.

Пәнаралық байланыс

Сауат ашу. Дүниетану.


АКТ қолдану дағдылары

Проектор, слайд, дискіге жазылған ақпарат, бейнежазба.

Бастапқы білім


- 1-ден 10-ға дейінгі сандар қатарын ілгері және кері санап шық.

  1. Бір, один, One. 6 – Алты, шесть, Six.

2 – Екі, два, Two. 7 – Жеті, семь, Seven.

3 - Үш, три, Three. 8 – Сегіз, восемь, Eight.

4 – Төрт, четыпе, Four. 9 – Тоғыз, девять, Nine.

5– Бес, пять, Five.  10 – Он, десять, Ten.

Сабақ барысы

Кезең

Уақыт

Сабақтағы іс-әрекет

Дескрип-торлар

Ресурс-тар

Сабақтың басы


5 мин


Ынтымақтастық атмосферасын калыптастыру.

  1. Оқушылар қолдарын жүректерінің тұсына қойып, 1-ден 10-ға дейін ілгері және кейін хормен санайды.

  2. «Сан мен затты сәйкестендір» ойсергегі.

Топқа бөлу 1-ден 4 -ке дейін санау арқылы болады

«Жетістік баспалдағымен» жұмыс қатар жүріп жатады.

Шеңбер құру және хормен санау.


Оқушылар үш тілде меңгереді.

Әрбір оқушы: «Менде 1 бас бар.

Менде 2 көз бар ...» дегендей жауаптар айтады.





Сабақтың ортасы


2 мин




















2 мин








2 мин

























1 мин













5 мин








  1. Санның құрамын «Қосу кестесі» арқылы қайталату және белсенді жаттығулар ұсыну:

+

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

2

3

4

5

6

7

8

9


2

3

4

5

6

7

8

9



3

4

5

6

7

8

9




4

5

6

7

8

9





5

6

7

8

9






6

7

8

9







7

8

9








8

9









9










2 2 2 2═0 («+», «─»)

3 3 3 3═0 («+», «─»)

4 4 4 4 ═0 («+», «─»)

5 5 5 5 ═0 («+», «─»)

Жаңа сабақ.

  1. Кесінді бойына 1-ден 9-ға дейінгі сандарды орналастырып жазыңдар

Shape2


- Қалай ойлайсыңдар, келесі сан қай сан? ( 10). Демек, 10 саны қалай болады? Кесінді бойына көрсетіңдер.


Shape3

<
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!