|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
||||||
|
Сынып: 3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№67 сабақ.. Затесім. 9-11 жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер, фото, диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжау 3.4.2.3 сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер, фото, диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжайды |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы.
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сабақты қорыту 5минут
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: 8-жаттығу Сөздер мен сөз таптарын сәйкестендір Үлгі: Зат есім- мүсін, суретші ,ермексаз, шаршы
Құндылық мақсаты:Мемлекеттік тілді білу Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «»әдісі. 9-жаттығу Мәтіндерді оқып, өзара салыстыр «Құмға салған сурет» мәтіні Суретші ата Мәтіндерде кім туралы айтылған?
Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ «Венн диаграммасы» әдісі Екі шығарманы салыстыр.Ұқсастығы мен айырмашылығын тап
ФС тапсырмасы 10-жаттығу Мәтінді көшіріп жаз. Мүсін әртүрлі тәсілмен жасалады.Мүсіннің бедерін шығаруда жұмсақ сазбалшық пайдаланылады. Қатты затты кертіп *те бедер жасауға болады. *Зат есімдерді тап. Олардың үстіне з,е деп белгіле. *Мүсін сөзінің айтылуы мен жазылуын салыстыр.
ҚЖ Әр топқа жататын зат есімдерді жазыңыз. 1. Көлік түрлері: 2. Туыстық қатынасты білдіретін сөздер: 3. Табиғат құбылысын білдіретін сөздер: 4. Адамның дене мүшелері:
Үй тапсырмасы. 11-жаттығу Зат есімдерді жалқы, жалпығ жеке, көпше түрге ажырат Мұражай, экспонаттар, мүсінші, кілемдер, төсеніш,портрет,Әбілхан Қастеев
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады.
Үй тапсырмасын тексертеді.
Мәтінмен жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
. Мәтінмен жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды. |
ҚБ: «Монета» әдісі
Дескриптор: Сөздер мен сөз таптарын сәйкестендіреді-1б
Дескриптор: Мәтіндерді оқып, өзара салыстырады -1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Мәтінді көшіріп жазады-1б Зат есімдерді табады -1б
Жарайсың!
Дескриптор: Әр топқа жататын зат есімдерді жазады-1б
«Білім заряды» әдісі |
Көңіл күй стикерлері
Суреттер
Суреттер
Қималар
Таратпа парақтар
Оқушы жұмысы
Оқулық
Суреттер
Таратпа парақтар
Суреттер
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Зат есім 67-сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
||||||
|
Сынып: 3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№67 сабақ.. Затесім. 9-11 жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер, фото, диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжау 3.4.2.3 сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер, фото, диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжайды |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы.
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сабақты қорыту 5минут
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: 8-жаттығу Сөздер мен сөз таптарын сәйкестендір Үлгі: Зат есім- мүсін, суретші ,ермексаз, шаршы
Құндылық мақсаты:Мемлекеттік тілді білу Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «»әдісі. 9-жаттығу Мәтіндерді оқып, өзара салыстыр «Құмға салған сурет» мәтіні Суретші ата Мәтіндерде кім туралы айтылған?
Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ «Венн диаграммасы» әдісі Екі шығарманы салыстыр.Ұқсастығы мен айырмашылығын тап
ФС тапсырмасы 10-жаттығу Мәтінді көшіріп жаз. Мүсін әртүрлі тәсілмен жасалады.Мүсіннің бедерін шығаруда жұмсақ сазбалшық пайдаланылады. Қатты затты кертіп *те бедер жасауға болады. *Зат есімдерді тап. Олардың үстіне з,е деп белгіле. *Мүсін сөзінің айтылуы мен жазылуын салыстыр.
ҚЖ Әр топқа жататын зат есімдерді жазыңыз. 1. Көлік түрлері: 2. Туыстық қатынасты білдіретін сөздер: 3. Табиғат құбылысын білдіретін сөздер: 4. Адамның дене мүшелері:
Үй тапсырмасы. 11-жаттығу Зат есімдерді жалқы, жалпығ жеке, көпше түрге ажырат Мұражай, экспонаттар, мүсінші, кілемдер, төсеніш,портрет,Әбілхан Қастеев
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады.
Үй тапсырмасын тексертеді.
Мәтінмен жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
. Мәтінмен жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды. |
ҚБ: «Монета» әдісі
Дескриптор: Сөздер мен сөз таптарын сәйкестендіреді-1б
Дескриптор: Мәтіндерді оқып, өзара салыстырады -1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Мәтінді көшіріп жазады-1б Зат есімдерді табады -1б
Жарайсың!
Дескриптор: Әр топқа жататын зат есімдерді жазады-1б
«Білім заряды» әдісі |
Көңіл күй стикерлері
Суреттер
Суреттер
Қималар
Таратпа парақтар
Оқушы жұмысы
Оқулық
Суреттер
Таратпа парақтар
Суреттер
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз






