Тақырып бойынша 11 материал табылды

Заттар интернеті деген не? №2-ші сабақ. 11 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Информатика пәніне арналған үшінші тоқсанның 11-ші сыныпқа арналған стандартқа сай жасалынған қысқа мерзімді жоспары.
Материалдың қысқаша нұсқасы

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Заттар интернеті

Педагогтың аты-жөні


Күні


Сынып 11

Қатысушылар саны


Қатыспағандар саны


Сабақтың тақырыбы:

«Заттар интернеті» деген не?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

11.3.4.8 "заттар интернетінің" жұмыс қағидаларын сипаттау;
11.3.4.9 "заттар интернетінің" перспективалары туралы айту

Сабақтың мақсаты:

"заттар интернетінің" жұмыс қағидаларын сипаттайды;
"заттар интернетінің" перспективалары туралы айтады

Заң және тәртіп құндылығы


  • Заң мен құқықтық актілерді дұрыс түсіндіре алуы және түсіне білу

Құқықтық білімді нақты өмірде, нақты практикалық жағдайларды шешуде өз бетінше қолдана білу

Қоғамдағы тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау үшін құқықтық нормалар мен ережелерге сәйкес әрекет ете алу

Жағдаяттарды заңдылық пен этика тұрғысынан бағалау және негізделген шешімдерді қабылдау



Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

10 мин

1.Оқушылармен амандасу.

2. Шаттық шеңбер құрып бір-біріне тілектер айтады

3. Топқа бөлу: 3-түрлі түсті маркерлер арқылы топқа бөлу

4. «Шахмат» әдісі

Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға кезекпен жауаптарын жазады.

-Заттар интернетін жүзеге асыру үшін қандай шарттар орындалу қажет?

-Яндекс. Новигатор ?

-Спорттық лот?

1.Мұғаліммен амандасады.

2.Бірі-біріне әдемі тілектерін айтады

3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді



4. Үй тапсырмасына жауап береді.
















Дескриптор:

Үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға жауап береді

2 балл


Оқулық

«Арман ПВ»





Түрлі түсті маркер










Шахмат тақтасының суреті

Сабақтың ортасы

30 мин

Қайталау сабақ

«Топтық жұмыс»

1-тапсырма

«Айналмалы бекеттер» әдісі

Әр шағын топты бекетте орналастырып, сұрақты талқылауға және ойларын қағазға немесе тақтаға жазуға 3 минут беріледі. Уақыт аяқталғанда топ басқа бекетке ауысып алдағы топтың жұмысын жалғастырады. Ауысу әр 3 минут сайын болып тұрады, әр топ барлық позицияларда болып шыққанға және барлық топтардың ойларын ойлап шыққанға дейін жалғаса береді

1топ: Заттар иетернеті деген не?

2топ:Заттар интернеті индустрияның қандай салаларында қолданылады

3топ:Заттар интернетін жүзеге асыру үшін қандай шарттар қажет?


Жұптық жұмыс

2-тапсырма

«Ойлан, Жұптас, Пікірлес» әдісі

бойынша жұптасып берілген тапсырманы орындайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады

ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма

Ақылды есептегіштер туралы түсінік бер?


«Жеке жұмыс». Компьютермен жұмыс

3 –тапсырма

«Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындайды

Сергіту сәті

«Тормоз» ойыны

Шеңберде тұрып, ретімен саналады. Жүргізуші өз санын айтып, санын шапалақтайды, барлығы солай қайталайды. Сосын басқа әріптестің санын айтады, сол кезде сол әріптес әрі қарай жалғастыру керек.


Сабақты қорытындылау:

4- тапсырма

«Wordwall» платформасында сұрақтарға жауап береді






1-тапсырманы орындайды






















2-тапсырманы орындайды








Тапсырманы орындайды








3-тапсырманы орындайды







Сергіту сәті жасалады







4- тапсырманы орындайды


Дескриптор

- Заттар иетернеті не екенін айтады

аттар интернеті индустрияның қандай салаларында қолданылатынын біледі

аттар интернетін жүзеге асыру үшін қандай шарттар қажет екенін айтады


2 балл


Дескриптор:

Ұсынылған тақырыптардың біріне эссе жазады

2 балл




Дескриптор:

Сұраққа жауап береді





Дескриптор:

Компьтерде жоба бойынша жұмыс орындайды

2 балл













Дескриптор:

Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді

2 балл



А-4 парақшасы, маркер
























Оқулық , дәптер





Таратпа қағаз









Ноутбук, оқулық


















https://wordwall.net/it/resource/28660304


Сабақтың соңы

5 мин













Бағалау


Үй тапсырмасы

2.Кері байланыс:



Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады



&33-34 оқу. 108-117 бет

Өзін-өзі бағалау.




























Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
09.01.2025
185
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курс саны 12