Материалдар / Заттарды салыстыру
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Заттарды салыстыру

Материал туралы қысқаша түсінік
Мақсаты: Тәрбиелік: Командада жұмыс жасағанда достарына сыйластық танытады, қолдау көрсетеді. Білімділік: заттардың көлемдерінің әр түрлі болатындығын біледі, үлкен-кішіні сәйкестендіреді. Дамытушылық: Танымдық дағдысы дамиды, креативтілігі артады. Күтілетін нәтиже:
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
06 Қараша 2020
981
3 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Ұйымдастырылған ашық оқу қызметі

Тақырыбы: «Заттарды салыстыру

Тобы: «Бәйтерек»

Тәрбиеші: Қалмашева Жадыра



Ұйымдастырылған оқу қызметінің жоспары

Тобы: «Бәйтерек» ересек тобы

Білім беру саласы: «Таным», «Шығармашылық»

Бөлімі: Математика

ҰОҚ тақырыбы: Заттарды салыстыру.

Мақсаты:

Тәрбиелік:

Командада жұмыс жасағанда достарына сыйластық танытады, қолдау көрсетеді.

Білімділік: заттардың көлемдерінің әр түрлі болатындығын біледі, үлкен-кішіні сәйкестендіреді.


Дамытушылық: Танымдық дағдысы дамиды, креативтілігі артады.

Күтілетін нәтиже:

Қайталайды: заттардың көлемін

Түсінеді:математикалық ұғымдар туралы.

Қолданады: заттарды салыстырып, анықтай біледі.

Ресурстар:АКТ, шарлар, ойынға қажетті құралдар,тапсырмаларға байланысты таратпа суреттер, текшелер, сандар.

Әдіс-тәсілдері: 4К моделі , сауалнама(ашық сұрақтар ), рефлексия,кері байланыс, саралау (өнім), уәждеу, жігерлендіру, «Дауыстап ойлау» , «Ыстық орындық», Блум таксономиясы







Жоспарланған уақыт

Жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Кіріспе



5 минут











Негізгі бөлім:



5 минут




Бала үні


Креативті ашық сұрақтар



Саралау әдісі арқылы командаға бөлу

(өнім арқылы саралау )


Шығармашылық жұмыс

Дәптермен жұмыс

10 минут



Тікелей бақылау














Бой сергіту сәті

3 минут


Қорытынды:

«Ыстық орындық»

Кері байланыс

3 минут

Ұйымдастыру кезеңі:

Педагог жетекшілігімен жүргізілетін ойын:

«Жанды сандар»

Мақсаты: сандардың ретімен орналасуын біледі,креативтілігі артады.

Шарты: Тәрбиешінің нұсқауы бойынша балалар сандар арқылы ретімен орналасады және сандарды атайды.

Құрылымдалған ойын:

«Заттарды тап»

Мақсаты: математикалық ұғымдар туралы түсінігі кеңейеді,командада жұмыс жасай алады.


-Ойын сендерге ұнады ма?

-Шарлардың көлемі бірдей ме?

Үлкен неліктен үлкен?

Кіші неліктен кіші?

  1. командаға бөлінеді.

1.Үлкен-кіші»

Ойын тапсырмаларын орындап, үлкен-кішіні сәйкестендіреді.

  1. « Көп-аз»

Санау арқылы салыстырып, белгімен белгілейді.

  1. «Қанша болса сонша»

Заттарды санай отырып дөңгелекпен белгілейді.

4«Үлкен-кіші пішіндер»

Ермексазбен үлкен-кіші пішіндерді мүсіндейді.


Блум таксономиясы:

Қандай тапсырма ұнады?

Қай тапсырма қиындық келтірді?

Балаларды уәждеу.






Сандар
















Шарлар




Бала үні тыңдалады













Тапсырмаларға қажетті таратпа суреттер, ермексаз.























































Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!