Бекітілді:
|
Бөлім: |
5.3 Заттар және материалдар |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
Арғынова Н.А |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
24-26.11.2024 |
||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 «ә,б,г» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Заттардың жіктелуі |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
5.3.2.3 - құрамы белгілі ерітіндіні дайындау |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Құрамы белгілі ерітіндіні дайындайды ЕББҚ Ерітінді дайындайды |
||||||||||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Бірлескен іс-әрекет пен өзара іс-әрекет кезінде басқалардың пікірлері мен сезімдерін құрметтей білу; |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 мин 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару І.Үй жұмысы WordWall бағдарламасы арқылы қоспа заттарға байланысты тест тапсырмаларын орындау |
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды Оқушылар қоспа түрлерін атайды |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды ЕБҚЕО Дискриптор арқылы бағаланады Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Қоспа түрлерін бөлу әдістерін атайды |
ДК экраны https://wordwall.net/resource/61071306 |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 4 мин 3 мин |
Жаңа сабақ: Заттардың жіктелуі Жаңа тақырып ДК экран арқылы презентациямен түсіндіріледі;
Мағынаны тану Бейнеролик: Еріген зат
Терминдер
1-Тапсырма (ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) Заттарды жіктеу (кесте толтыру)
2-Тапсырма (ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) Квест тапсырма: “Сиқырлы сусын”
Саған сиқыршы 4 зат
берді:
Міндет:
Сұрақ:
3-Тапсырма: «Learning Apps» платформасы арқылы пысықталады;
|
Сурет арқылы жаңа сабақтың тақырыбымен мақсатын атайды
Оқушыар бейнероликті ұжым болып талқылайды.
Оқушылар тақырыптағы негізгі терминдерге тоқталады
Оқушылар еритін және ерімейтін заттарды анықтайды
Тапсырманы белсенді орындайды.
Еритін және ерімейтін заттарды ажыратады;
|
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еритін және ерімейтін заттарды анықтайды
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еритін және ерімейтін заттарды біледі;
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еритін және ерімейтін заттарды ажырата алады:
|
https://youtu.be/O9sHchEF38E?si=szQ5XpKBG6WwhOBY
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қалам
https://learningapps.org/watch?v=pfo3wfaea25
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс
Үй тапсырмасы Атамұра баспасы 2017 жыл:§21 Алматы кітап баспасы 2019 жыл §25 |
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
Қалам |
|||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Заттардың жіктелуі
Заттардың жіктелуі
Бекітілді:
|
Бөлім: |
5.3 Заттар және материалдар |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
Арғынова Н.А |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
24-26.11.2024 |
||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 «ә,б,г» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Заттардың жіктелуі |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
5.3.2.3 - құрамы белгілі ерітіндіні дайындау |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Құрамы белгілі ерітіндіні дайындайды ЕББҚ Ерітінді дайындайды |
||||||||||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Бірлескен іс-әрекет пен өзара іс-әрекет кезінде басқалардың пікірлері мен сезімдерін құрметтей білу; |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 мин 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару І.Үй жұмысы WordWall бағдарламасы арқылы қоспа заттарға байланысты тест тапсырмаларын орындау |
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды Оқушылар қоспа түрлерін атайды |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды ЕБҚЕО Дискриптор арқылы бағаланады Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Қоспа түрлерін бөлу әдістерін атайды |
ДК экраны https://wordwall.net/resource/61071306 |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 4 мин 3 мин |
Жаңа сабақ: Заттардың жіктелуі Жаңа тақырып ДК экран арқылы презентациямен түсіндіріледі;
Мағынаны тану Бейнеролик: Еріген зат
Терминдер
1-Тапсырма (ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) Заттарды жіктеу (кесте толтыру)
2-Тапсырма (ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) Квест тапсырма: “Сиқырлы сусын”
Саған сиқыршы 4 зат
берді:
Міндет:
Сұрақ:
3-Тапсырма: «Learning Apps» платформасы арқылы пысықталады;
|
Сурет арқылы жаңа сабақтың тақырыбымен мақсатын атайды
Оқушыар бейнероликті ұжым болып талқылайды.
Оқушылар тақырыптағы негізгі терминдерге тоқталады
Оқушылар еритін және ерімейтін заттарды анықтайды
Тапсырманы белсенді орындайды.
Еритін және ерімейтін заттарды ажыратады;
|
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еритін және ерімейтін заттарды анықтайды
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еритін және ерімейтін заттарды біледі;
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еритін және ерімейтін заттарды ажырата алады:
|
https://youtu.be/O9sHchEF38E?si=szQ5XpKBG6WwhOBY
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қалам
https://learningapps.org/watch?v=pfo3wfaea25
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс
Үй тапсырмасы Атамұра баспасы 2017 жыл:§21 Алматы кітап баспасы 2019 жыл §25 |
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
Қалам |
|||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















