Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Заттардың құрылысы мен қасиеттері
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Қазығұрт» жоббм кмм |
|||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
6.3 Заттар және материалдар |
|||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
Арыстанбекова Ш |
|||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
04.11.2024 |
|||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 6 А,Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Заттардың құрылысы мен қасиеттері |
|||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6.3.1.3 заттардың қасиеттерін (балқу және қайнау температураларын) сипаттау |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Заттардың қасиеттерін (балқу және қайнау температураларын) сипаттайды: ЕББҚ Балқу және қайнау температурасын сипаттайды; |
|||||||||||||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 мин
5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару Үй жұмысы
|
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды
Оқушылар атомдардың құрылысын сипаттайды. Периодтық кестені талдайды |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды
Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Атомдардың құрылысын сипаттайды. Менделеев кестесіндегі элементтерді сипаттайды |
https://learningapps.org/watch?v=pviqy65dt24
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 3 мин
6 мин
10 мин
8 мин
6 мин |
Жаңа сабақ «Миға шабуыл»
Мағынаны тану Бейнеролик:Судың қайнау температурасы
(ЖТ)Жеке тапсырма Ғаламтордың көмегімен анықтаңыз
(ЖЖ) Жұптық жұмыс (ФС) Функционалдық сауаттылық тапсырмасы
(ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) Терминдерге анықтама береді
|
Миға шабуыл әдісі арқылы жаңа сабақтың тақырыбымен мақсатын атайды
Оқушыар бейнероликті ұжым болып талқылайды. Әртүрлі заттардың балқу және қайнау температураларын анықтайды
Оқушылар қайнау және булану туралы тоқталады
Оқушылар тақырыпқа сәйкес терминдерге анықтамалар береді |
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Заттардың балқу температураларын анықтайды; 2.Заттардың қайнау температуларын анықтайды 3.Қорытынды шығарады (ең ұзақ қайнайтын зат)
Дескриптор: Жалпы 2 – балл: 1.Қайнау мен буланушылыққа тоқталады
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Терминдерге анықтамалар береді |
https://youtu.be/N48_leG5QEA?si=CeQSNV6TyZLlkbDA Бұл тапсырмада жасанды интеллект мүмкіншілігін пайдалануға болады
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс Сөйлемді жалғастырыңыз
Үй тапсырмасы 1,2 тапсырма |
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
|
||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Заттардың құрылысы мен қасиеттері.
Заттардың құрылысы мен қасиеттері.
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Заттардың құрылысы мен қасиеттері
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Қазығұрт» жоббм кмм |
|||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
6.3 Заттар және материалдар |
|||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
Арыстанбекова Ш |
|||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
04.11.2024 |
|||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 6 А,Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Заттардың құрылысы мен қасиеттері |
|||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6.3.1.3 заттардың қасиеттерін (балқу және қайнау температураларын) сипаттау |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Заттардың қасиеттерін (балқу және қайнау температураларын) сипаттайды: ЕББҚ Балқу және қайнау температурасын сипаттайды; |
|||||||||||||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 мин
5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару Үй жұмысы
|
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды
Оқушылар атомдардың құрылысын сипаттайды. Периодтық кестені талдайды |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды
Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Атомдардың құрылысын сипаттайды. Менделеев кестесіндегі элементтерді сипаттайды |
https://learningapps.org/watch?v=pviqy65dt24
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 3 мин
6 мин
10 мин
8 мин
6 мин |
Жаңа сабақ «Миға шабуыл»
Мағынаны тану Бейнеролик:Судың қайнау температурасы
(ЖТ)Жеке тапсырма Ғаламтордың көмегімен анықтаңыз
(ЖЖ) Жұптық жұмыс (ФС) Функционалдық сауаттылық тапсырмасы
(ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) Терминдерге анықтама береді
|
Миға шабуыл әдісі арқылы жаңа сабақтың тақырыбымен мақсатын атайды
Оқушыар бейнероликті ұжым болып талқылайды. Әртүрлі заттардың балқу және қайнау температураларын анықтайды
Оқушылар қайнау және булану туралы тоқталады
Оқушылар тақырыпқа сәйкес терминдерге анықтамалар береді |
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Заттардың балқу температураларын анықтайды; 2.Заттардың қайнау температуларын анықтайды 3.Қорытынды шығарады (ең ұзақ қайнайтын зат)
Дескриптор: Жалпы 2 – балл: 1.Қайнау мен буланушылыққа тоқталады
Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Терминдерге анықтамалар береді |
https://youtu.be/N48_leG5QEA?si=CeQSNV6TyZLlkbDA Бұл тапсырмада жасанды интеллект мүмкіншілігін пайдалануға болады
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс Сөйлемді жалғастырыңыз
Үй тапсырмасы 1,2 тапсырма |
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
|
||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

















