«БЕКІТЕМІН» _________________ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Ана тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Сөз және оның мағынасы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 сабақ. Заттың қимылын білдіретін сөздер. Инелік пен Тиін |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.4.2.1* заттың атын, қимыл-әрекетін, сынын, санын білдіретін сөздерді ажыратып, орынды қолдану; 1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтар: Мамыр айы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ АЙЫ |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі:Күннің көзі ортақ, жақсының сөзі ортақ (нақыл сөз) |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Өткен сабақты пысықтау Қимылды тап Сөйлемдерден қимылды білдіретін сөзді тап: Айгүл сурет салып отыр. → __________ Қоян секіріп жүр. → __________ Асан кітап оқыды. → __________ Құстар ұшып жүр. → __________ Әкем жұмыс істеп жатыр. → __________ Жаңа тақырып Құндылық мақсаты:Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу ФС тапсырмасы 1-жаттығу Оқулықпен жұмыс. «Инелік пен Тиін» мәтінінің мазмұны бойынша жүргізілетін жұмыстар: 1.Мұғалім оқушылардың назарын өзіне аударады. 2Мәтінді өзі түсіндіре отырып оқиды 3.Жеке оқушыларға оқытады. 4.Мазмұнына байланысты сұрақтар қояды. -Бұл мәтін ба, өлең ба? -Тиін не істеп отырды? -Инелік не деді? -Қайсысы дұрыс жасайды деп ойлайсың? ЕБҚ «Инелік пен Тиін» ертегісін айтып бер Тиін мен инеліктің суреттерін боя ЕҚБ Тиін туралы оқы және түсінгеніңді айтып бер Сергіту сәті «Жылдам және тез» ойыны 2-жаттығу Ребусты шеш. Шыққан сөзден сөйлем құра Шешуі: Инелік Инелік гүлге қонды. Дәптермен жұмыс 3-жаттығу Көркем жаз. Қимылды білдіретін сөздерді тап. Б ҚЖ: Суретті сөзбен толықтырып, сұрақтарға жауап жаз Кім?-қыз, мұғалім, ана, НЕ?- кітап, өшіргіш, ит. Есік, кілт Смайликтерге қарап жауап береді. ?♂️ Бұл бала не істеп жатыр? ? Ол не қылды? ? Балақай не істеді? ? Құс қайтті? ? Ол қазір не істеп жатыр? ? Анасы не қылды? ? Олар не істеп жүр? ? Ол суретпен не істеп жатыр? ? Бұл адам не істеп тұр? ? Қыз не істеп жатыр? |
Назарларын сабаққа аударады. Қимылды білдіретін сөздерді айтады. Тапсырманы орындайды Мәтінді оқиды Сұраққа жауап береді Жеке жұмыс жасайды Түстер атауын жылдам оқиды Тапсырманы орындайды Әңгіме құрайды Таратпа парақтармен жұмыс жасайды Кері байаныс береді |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру Тамаша ! Дескриптор: Жаңғақтағы жазылған сөздерді буындап оқиды Сөздердің мағынасын түсінеді Тамаша! Дескриптор: Мәтінді жүргізе оқиды Мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Тамаша! Дескриптор: Ребусты шешеді. Шыққан сөзден сөйлем құрайды Дескриптор: Көркем жазу емлесін сақтап жазады Қимылды білдіретін сөздерді табады Дескриптор: Заттың қимылын сөздерді ажырата алады Тапсырманы өз бетінше орындайды |
Суреттер Суреттер Суреттер Оқулық Суреттер Таратпа парақтар Түстер атауы жазылған плакат Оқулық Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Заттың қимылын білдіретін сөздер
Заттың қимылын білдіретін сөздер
«БЕКІТЕМІН» _________________ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Ана тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Сөз және оның мағынасы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 сабақ. Заттың қимылын білдіретін сөздер. Инелік пен Тиін |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.4.2.1* заттың атын, қимыл-әрекетін, сынын, санын білдіретін сөздерді ажыратып, орынды қолдану; 1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтар: Мамыр айы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ АЙЫ |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі:Күннің көзі ортақ, жақсының сөзі ортақ (нақыл сөз) |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Өткен сабақты пысықтау Қимылды тап Сөйлемдерден қимылды білдіретін сөзді тап: Айгүл сурет салып отыр. → __________ Қоян секіріп жүр. → __________ Асан кітап оқыды. → __________ Құстар ұшып жүр. → __________ Әкем жұмыс істеп жатыр. → __________ Жаңа тақырып Құндылық мақсаты:Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу ФС тапсырмасы 1-жаттығу Оқулықпен жұмыс. «Инелік пен Тиін» мәтінінің мазмұны бойынша жүргізілетін жұмыстар: 1.Мұғалім оқушылардың назарын өзіне аударады. 2Мәтінді өзі түсіндіре отырып оқиды 3.Жеке оқушыларға оқытады. 4.Мазмұнына байланысты сұрақтар қояды. -Бұл мәтін ба, өлең ба? -Тиін не істеп отырды? -Инелік не деді? -Қайсысы дұрыс жасайды деп ойлайсың? ЕБҚ «Инелік пен Тиін» ертегісін айтып бер Тиін мен инеліктің суреттерін боя ЕҚБ Тиін туралы оқы және түсінгеніңді айтып бер Сергіту сәті «Жылдам және тез» ойыны 2-жаттығу Ребусты шеш. Шыққан сөзден сөйлем құра Шешуі: Инелік Инелік гүлге қонды. Дәптермен жұмыс 3-жаттығу Көркем жаз. Қимылды білдіретін сөздерді тап. Б ҚЖ: Суретті сөзбен толықтырып, сұрақтарға жауап жаз Кім?-қыз, мұғалім, ана, НЕ?- кітап, өшіргіш, ит. Есік, кілт Смайликтерге қарап жауап береді. ?♂️ Бұл бала не істеп жатыр? ? Ол не қылды? ? Балақай не істеді? ? Құс қайтті? ? Ол қазір не істеп жатыр? ? Анасы не қылды? ? Олар не істеп жүр? ? Ол суретпен не істеп жатыр? ? Бұл адам не істеп тұр? ? Қыз не істеп жатыр? |
Назарларын сабаққа аударады. Қимылды білдіретін сөздерді айтады. Тапсырманы орындайды Мәтінді оқиды Сұраққа жауап береді Жеке жұмыс жасайды Түстер атауын жылдам оқиды Тапсырманы орындайды Әңгіме құрайды Таратпа парақтармен жұмыс жасайды Кері байаныс береді |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру Тамаша ! Дескриптор: Жаңғақтағы жазылған сөздерді буындап оқиды Сөздердің мағынасын түсінеді Тамаша! Дескриптор: Мәтінді жүргізе оқиды Мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Тамаша! Дескриптор: Ребусты шешеді. Шыққан сөзден сөйлем құрайды Дескриптор: Көркем жазу емлесін сақтап жазады Қимылды білдіретін сөздерді табады Дескриптор: Заттың қимылын сөздерді ажырата алады Тапсырманы өз бетінше орындайды |
Суреттер Суреттер Суреттер Оқулық Суреттер Таратпа парақтар Түстер атауы жазылған плакат Оқулық Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз













