Материалдар / Заттың санын цифрымен сәйкестендіру нүкте 3/4 сандарын салыстыру
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Заттың санын цифрымен сәйкестендіру нүкте 3/4 сандарын салыстыру

Материал туралы қысқаша түсінік
Ертегіні зейін қоя тыңдай білді,өз- өздеріне сенімді, кейіпкерлерге мейірімді бола білді. Сұрақтарға жауап бере білді
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
02 Желтоқсан 2021
229
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Тәрбиеші:

Буркитбаева Асел

Топ:

Ортаңғы

Білім беру саласы :

Таным

Бөлімі:

Жаратылыстану

Тақырыбы :

Шұбар тауық»

Мақсаты:

Ертегіні зейін қоя тыңдай білу,өз- өздеріне сенімді, кейіпкерлерге мейірімді бола білу. Сұрақтарға жауап бере білу

Күтілетін нәтиже

Ертегіні зейін қоя тыңдай білді,өз- өздеріне сенімді, кейіпкерлерге мейірімді бола білді. Сұрақтарға жауап бере білді

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

Ертегі оқу, сұрақ-жауап, сөздік ойын,психологиялық жаттығу, ойын түрлері.


ҰОҚ кезеңдері

тәрбиешінің іс әрекеті

Ресурстар


Кіріспе

2-3 мин




















Негізгі

20 мин



-Балалар, ертегі тыңдағыларың келеме?

Ертегі «Шұбар тауық».

Сөздік ойын: «Кім тез жауап береді?»

Бақылау түрі: Социограмма

Саралау түрі: Ресурс саралау.

Ертегі желісі бойынша сұрақтар.

-Қандай ертегі тыңдадыңдар?

-Шұбар тауық кімдердің уйінде тұрды?

-Шұбар тауық ата мен әжеге қандай жұмыртқа туып берді?

-Жұмыртқаны не жарды?

Психологиялық гимнастика: «Көңіл куй»

-Ата мен әже алтын жұмыртқаны көргенде қалай таңданды? (Таңдану)

-Алтын жұмыртқа жарылып қалғанда қалай ренжіді? (Көңілсіз)

-Жай жұмыртқа туып бергенде қалай қуанды? (Қуану)

Қуану




Тәрбиеші жетекшілігімен жүргізілген ойын: «Балапанды пішіндерден құрастыр»





Сергіту сәті: ән « шөжелерім»

Шөп-шөп, шөжелерім,

Мамық жүнді шөжелерім.

Сары алтындай балапаным

Тез жетіңдер жем беремін.

Дәнге толы алақаным.





















Қорытынды

бөлім


5мин

Рефлексия:

-Қандай ертегіні тыңдадық?

-Ертегі не туралы болды?

-Шұбар тауық қандай жұмыртқа туып берді?

-Жарайсыңдар, өте белсенді жауап бердіңдер.

Балаларды эмоциялы жүрекшелермен мадақтау.
















Тәрбиеші:

Буркитбаева Асел

Топ:

Ортаңғы

Білім беру саласы :

Таным

Бөлімі:

Математика негіздері

Тақырыбы :

«Заттың санын цифрмен сәйкестендіру . 3-4 сандарын салыстыру.Кең – тар тіктөртбұрыш (өзге фигуралардың арасынан табу

Мақсаты:

Математикалық жұмбақтарды шеше білу, заттың санын цифрмен сәйкестендіре білу.

Күтілетін нәтиже:

Математикалық жұмбақтарды шеше білді, заттың санын цифрмен сәйкестендіре білді.

Қолданылатын әдіс-тәсілдер:

психологиялық дайындық, тапсырмалар, сиқырлы сандар ойыны.


ҰОҚ кезеңдері

Тәрбиешінің іс әрекеті

Ресурстар


Кіріспе

2-3 мин










Негізгі

20 мин


1,2,3

Топтың іші тып-тыныш.

Жалқаулықты тастаймыз

Математиканы бастаймыз.

1-тапсырма;

0-ден 4-ке дейін тура және кері сана .

Құрымдалған ойын: «Сиқырлы сандар»


Бақылау түрі: Жетелеуші сұрақтар.

Саралау түрі: Қарқын, жылдамдық, уақыт.


2-тапсырма; « Логикалық есеп»

Екі балапан тұр,

Екі балапан отыр

Шатаспай тез ойлансақ,

Тұрғаны бар, отырған

Барлығы қанша балапан? Төрт балапан.

Ұлпа жұнін қыздырып,

Күн шуақта бір күшік

Отыр еді маңына

Келді тағы бір күшік.

Неше болды сен сана? Екі күшік.


3-тапсырма; «Көкөніс пен жемістерді сана»

4-тапсырма «Кім жылдам?»

Пішіндердің ішінен тіктөртбұрышты тап.

Шарты: Қолдарына ұстаған пішіндерін тез тауып алу керек.


Ойын: «Жұмбақ және оның шешуін тап»

Серімде бір қарындаш бар

Ал, Сұңғатта бір қарындаш бар

Барлығы неше қарындаш? Екі қарындаш.

Сергіту сәті: «Көліктер»

Бағындырар талай жолды

Көлік шіркін керек болды

Жолдағыдай қатарласып

Ұстап көрейік бізде рөлді

Жеңіл көлік зулатып,

Оңға қарай бұрылар.

Жүк көлігі түтіндетіп,

Тура жолмен зуылдар.

5-тапсырма;

4 цифрмен 4 заты бар заттарды қарындашпен қосу


















Қорытынды

бөлім


5мин

Рефлексия:

Балалардың барлығы жақсы тапсырма орындағандары үшін жұлдызша таратамын.









Тәрбиеші:

Буркитбаева Асел

Топ:

Ортаңғы

Білім беру саласы :

Коммуникация

Бөлімі:

Театрландырылған ойын технологиясы .

Тақырыбы :

«Нешінші»

Мақсаты:

Реттік санау түсінігін білу,»Нешінші?» сұрағына жауап бере білу.Ойлау қабылетін дамыта білу.

Күтілетін нәтиже:

Реттік санау түсінігін білді, «Нешінші?» сұрағына жауап бере білді Ойлау қабылетін дамыта білді.

Қолданылатын әдіс-тәсілдер:

Практикалық, ойын, сұрақ-жауап.


ҰОҚ кезеңдері

Тәрбиешінің іс әрекеті

Ресурстар


Кіріспе

2-3 мин










Негізгі

20 мин


Ғажайып сәт: Айболит ата қонақта.

Құрымдалған ойын: «Аңдарды кезекке тұрғызу»

Бақылау түрі: Жетелеуші сұрақтар.

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!