«Зерек бала»
Интеллектуалдық ойыны
Даярлық сынып
Сынып жетекшісі : Күлмаханова.Г.Ш.
2025-2026 оқу жылы
|
Білім беру ұйымының атауы |
№221 ЖББМ |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жауапты мұғалімдер:Күлмаханова Г.Ш. |
|||||
|
Күні: |
05.02.2026ж |
|||||
|
Сынып: |
Даярлық сынып |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Зерек бала» интеллектуалдық ойыны |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Оқушылардың білімдерін жинақтап, тереңдету. |
|||||
|
Апта дәйексөзі: «Жасампаздық – бәрімізге өнегі» Ақпан айы: «Жасампаздық және жаңашылдық айы» |
Сабақ құндылығы: Отан, ел, туған өлкені білу. Қайырылымдылық жасаудың үлкен кішісі жоқ. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақы-ты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
||
|
Сабақ тың басы
Сабақ- тың ортасы
Сабақ- тың қоры-тынды-сы
|
Мұғалім оқушылармен сәлемдеседі, оқушыларды түгендейді.
Шаттық шеңбері: Шаттанамын, күлемін, Бақытты боп жүремін Қатар тұрар шеңберде Досым көбін білемін.
Топтармен танысу сәті.
Балалар өз топтарының аты және ұрандарын дауыстап айтады.
1.Айналым. Сауат ашу: дыбыстық талдау жасау. Тапсырмалар әр топқа 2 карточка түрінде беріледі.
2.Айналым.
М
3.Айналым. Қоршаған әлеммен танысу. «Кім жылдам?» ойыны. Жануарлар әлеміндегі жасырынған жануарларды жылдам тауып, сәйкестендіру.
4.Айналым. Қимыл-қозғалысқа және ой санаға негізделген ойын. Бұл жерде оқушылар топтасып берілген тапсырманы жылдам орындау. Оқушыларды ұйымшылдыққа негіздеу барысында ой өрісін дамыту.
Сабақты қорытындылай келетін болсақ барлық топтардың жасаған жұмыстарына баға береміз. Жалпы мықты топтарды анықтау үшін әр топтағы жиналған сары түсті жетондарды топ басшылардың көмегімен санап, ең көп жетон жиналған топқа бірінші орын беріледі. |
Сәлемдеседі Тыңдайды. Балалар қосылып жылы сөздер арқылы ізгі тілектерін айтады.
Әр топтан топ басшысы топтың атын айтқан бойда, топ мүшелері ұранды жалпы хормен айтады
Берілген карточкаларды балалар жылдам дыбыстық талдау жасау керек. Қай топ жылдам орындайды сол топ бірінші болып бағаланады.
Балалар барабанды айналдырып, түсі бойынша түскен хаттағы өрнектің мәнің жылдам есептеп оны арнайы жасалған почтаға салады.
Балаларға жануарлар әлемінен 2 дана карточкалардағы жасырынған жануарларды жылдам тауып сәйкестендіру керек. Топтасып түсіндіре отырып орындайды
Оқушылар ұйымшылдық-пен берілген тапсырманы орындап шығу. Оқушыларды бағалау үшін яғни топтарды бағалау тәсілдері орынмен анықталады: 1 орын 2 орын
|
Жарайсың!
Жарайсың!
Тапсырма-ны бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
Бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
Тапсырма-ны бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
Бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
|
Алдың-ғы білімді еске түсіру Тапсыр-малары
Көрне-кілік құрал-дары және интерак-тивті тақта-мен ойнату
Топтық жұмыс тапсырмалары көрнекі-лік құрал-дары
Топтық жұмыс тапсырмалары көрнекі-лік құрал-дары
Мақтау қағаз-дары
|
||
|
|
|
|
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Зерек бала интеллектуалды ойын
Зерек бала интеллектуалды ойын
«Зерек бала»
Интеллектуалдық ойыны
Даярлық сынып
Сынып жетекшісі : Күлмаханова.Г.Ш.
2025-2026 оқу жылы
|
Білім беру ұйымының атауы |
№221 ЖББМ |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жауапты мұғалімдер:Күлмаханова Г.Ш. |
|||||
|
Күні: |
05.02.2026ж |
|||||
|
Сынып: |
Даярлық сынып |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Зерек бала» интеллектуалдық ойыны |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Оқушылардың білімдерін жинақтап, тереңдету. |
|||||
|
Апта дәйексөзі: «Жасампаздық – бәрімізге өнегі» Ақпан айы: «Жасампаздық және жаңашылдық айы» |
Сабақ құндылығы: Отан, ел, туған өлкені білу. Қайырылымдылық жасаудың үлкен кішісі жоқ. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақы-ты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
||
|
Сабақ тың басы
Сабақ- тың ортасы
Сабақ- тың қоры-тынды-сы
|
Мұғалім оқушылармен сәлемдеседі, оқушыларды түгендейді.
Шаттық шеңбері: Шаттанамын, күлемін, Бақытты боп жүремін Қатар тұрар шеңберде Досым көбін білемін.
Топтармен танысу сәті.
Балалар өз топтарының аты және ұрандарын дауыстап айтады.
1.Айналым. Сауат ашу: дыбыстық талдау жасау. Тапсырмалар әр топқа 2 карточка түрінде беріледі.
2.Айналым.
М
3.Айналым. Қоршаған әлеммен танысу. «Кім жылдам?» ойыны. Жануарлар әлеміндегі жасырынған жануарларды жылдам тауып, сәйкестендіру.
4.Айналым. Қимыл-қозғалысқа және ой санаға негізделген ойын. Бұл жерде оқушылар топтасып берілген тапсырманы жылдам орындау. Оқушыларды ұйымшылдыққа негіздеу барысында ой өрісін дамыту.
Сабақты қорытындылай келетін болсақ барлық топтардың жасаған жұмыстарына баға береміз. Жалпы мықты топтарды анықтау үшін әр топтағы жиналған сары түсті жетондарды топ басшылардың көмегімен санап, ең көп жетон жиналған топқа бірінші орын беріледі. |
Сәлемдеседі Тыңдайды. Балалар қосылып жылы сөздер арқылы ізгі тілектерін айтады.
Әр топтан топ басшысы топтың атын айтқан бойда, топ мүшелері ұранды жалпы хормен айтады
Берілген карточкаларды балалар жылдам дыбыстық талдау жасау керек. Қай топ жылдам орындайды сол топ бірінші болып бағаланады.
Балалар барабанды айналдырып, түсі бойынша түскен хаттағы өрнектің мәнің жылдам есептеп оны арнайы жасалған почтаға салады.
Балаларға жануарлар әлемінен 2 дана карточкалардағы жасырынған жануарларды жылдам тауып сәйкестендіру керек. Топтасып түсіндіре отырып орындайды
Оқушылар ұйымшылдық-пен берілген тапсырманы орындап шығу. Оқушыларды бағалау үшін яғни топтарды бағалау тәсілдері орынмен анықталады: 1 орын 2 орын
|
Жарайсың!
Жарайсың!
Тапсырма-ны бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
Бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
Тапсырма-ны бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
Бірінші болып орындаған топқа сары түсті бір жетон беріледі бұл 1балл
|
Алдың-ғы білімді еске түсіру Тапсыр-малары
Көрне-кілік құрал-дары және интерак-тивті тақта-мен ойнату
Топтық жұмыс тапсырмалары көрнекі-лік құрал-дары
Топтық жұмыс тапсырмалары көрнекі-лік құрал-дары
Мақтау қағаз-дары
|
||
|
|
|
|
|
|
||
шағым қалдыра аласыз





















