Материалдар / 2 - ге бөлу кестесі

2 - ге бөлу кестесі

Материал туралы қысқаша түсінік
бастауыш пәнінің мұғалімдеріне қажетті презентация
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
02 Ақпан 2019
420
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
img_page_1
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материалдың қысқаша түсінігі
2-ге бөлу кестесіТақырыб ы: Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Қожакент ауылы Исатай Әбдікәрімов атындағы № 168 жалпы орта м

1 слайд
2-ге бөлу кестесіТақырыб ы: Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Қожакент ауылы Исатай Әбдікәрімов атындағы № 168 жалпы орта мектебі КММ математика пәнінің мұғалімі

1 слайд

2-ге бөлу кестесіТақырыб ы: Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Қожакент ауылы Исатай Әбдікәрімов атындағы № 168 жалпы орта мектебі КММ математика пәнінің мұғалімі

II . Сабақтың мақсаты. Сабақтың мақсаты ::  11 . 2-ге бөлу кестесімен . 2-ге бөлу кестесімен таныстырутаныстыру  Көбейту жә

2 слайд
II . Сабақтың мақсаты. Сабақтың мақсаты ::  11 . 2-ге бөлу кестесімен . 2-ге бөлу кестесімен таныстырутаныстыру  Көбейту және бөлу амалдарының Көбейту және бөлу амалдарының байланыстылығын түсіндіру. байланыстылығын түсіндіру.  2. Ойлау қабілеттерін дамыту2. Ойлау қабілеттерін дамыту  3. Еңбексүйгіштікке баулу. 3. Еңбексүйгіштікке баулу.

2 слайд

II . Сабақтың мақсаты. Сабақтың мақсаты ::  11 . 2-ге бөлу кестесімен . 2-ге бөлу кестесімен таныстырутаныстыру  Көбейту және бөлу амалдарының Көбейту және бөлу амалдарының байланыстылығын түсіндіру. байланыстылығын түсіндіру.  2. Ойлау қабілеттерін дамыту2. Ойлау қабілеттерін дамыту  3. Еңбексүйгіштікке баулу. 3. Еңбексүйгіштікке баулу.

Сабақтың барысы:Сабақтың барысы:  II . Ұйымдастыру кезеңі. Ұйымдастыру кезеңі  АмандасуАмандасу  Оқушыларды түгелдеуОқушыл

3 слайд
Сабақтың барысы:Сабақтың барысы:  II . Ұйымдастыру кезеңі. Ұйымдастыру кезеңі  АмандасуАмандасу  Оқушыларды түгелдеуОқушыларды түгелдеу Шаттық шеңберіШаттық шеңбері IIII . Үй тапсырмасын тексеру.. Үй тапсырмасын тексеру.

3 слайд

Сабақтың барысы:Сабақтың барысы:  II . Ұйымдастыру кезеңі. Ұйымдастыру кезеңі  АмандасуАмандасу  Оқушыларды түгелдеуОқушыларды түгелдеу Шаттық шеңберіШаттық шеңбері IIII . Үй тапсырмасын тексеру.. Үй тапсырмасын тексеру.

6 ?: 2 х 2№ 1. 2-ге бөлу кестесі қалай құрылғанын түсіндір.

4 слайд
6 ?: 2 х 2№ 1. 2-ге бөлу кестесі қалай құрылғанын түсіндір.

4 слайд

6 ?: 2 х 2№ 1. 2-ге бөлу кестесі қалай құрылғанын түсіндір.

Екіге бөлу кестесі: 4: 2=2 6: 2= 3 8:2 = 4 10: 2= 5 12:2 = 6 14: 2= 7 16: 2=8 1 8 :2 =94: 2= 2 себебі 2 х2 =4 6:2 = 3 себебі

5 слайд
Екіге бөлу кестесі: 4: 2=2 6: 2= 3 8:2 = 4 10: 2= 5 12:2 = 6 14: 2= 7 16: 2=8 1 8 :2 =94: 2= 2 себебі 2 х2 =4 6:2 = 3 себебі 3 х2 =6 8 :2 = 4 себебі 4 х2 =8 10 :2 = 5 себебі 5 х2 =10 12 :2 = 6 себеб і 6 х2 =12 14 :2 = 7 себебі 7 х2 =14 16 :2 = 8 c ебебі 8 х2 =16 18 :2 = 9 себебі 9 х2=18

5 слайд

Екіге бөлу кестесі: 4: 2=2 6: 2= 3 8:2 = 4 10: 2= 5 12:2 = 6 14: 2= 7 16: 2=8 1 8 :2 =94: 2= 2 себебі 2 х2 =4 6:2 = 3 себебі 3 х2 =6 8 :2 = 4 себебі 4 х2 =8 10 :2 = 5 себебі 5 х2 =10 12 :2 = 6 себеб і 6 х2 =12 14 :2 = 7 себебі 7 х2 =14 16 :2 = 8 c ебебі 8 х2 =16 18 :2 = 9 себебі 9 х2=18

№ 2. Бос тор көзде тұруға тиіс сандарды ата: 9 1 8 2 14 23 5 2 2 2 8 2: : :

6 слайд
№ 2. Бос тор көзде тұруға тиіс сандарды ата: 9 1 8 2 14 23 5 2 2 2 8 2: : :

6 слайд

№ 2. Бос тор көзде тұруға тиіс сандарды ата: 9 1 8 2 14 23 5 2 2 2 8 2: : :

№ 3. Ауызша есепте: 10 14 : 2 8 :8 0 :2 х6: 2 х1 : 2 х0

7 слайд
№ 3. Ауызша есепте: 10 14 : 2 8 :8 0 :2 х6: 2 х1 : 2 х0

7 слайд

№ 3. Ауызша есепте: 10 14 : 2 8 :8 0 :2 х6: 2 х1 : 2 х0

№ 4.Амалдарды орында: 600-(420+80) = (478+306)- 250 = (864- 394)+160 = 527+(912- 280) =

8 слайд
№ 4.Амалдарды орында: 600-(420+80) = (478+306)- 250 = (864- 394)+160 = 527+(912- 280) =

8 слайд

№ 4.Амалдарды орында: 600-(420+80) = (478+306)- 250 = (864- 394)+160 = 527+(912- 280) =

36 50 2 6№№ 6. Әріптің орнына қандай 6. Әріптің орнына қандай санды жазу керек?санды жазу керек?

9 слайд
36 50 2 6№№ 6. Әріптің орнына қандай 6. Әріптің орнына қандай санды жазу керек?санды жазу керек?

9 слайд

36 50 2 6№№ 6. Әріптің орнына қандай 6. Әріптің орнына қандай санды жазу керек?санды жазу керек?

4 см 2 см 4 см 4 см 4 см 6 см 1 см3 см 3 см3 см 3 см№ 7. Басқа фигуралардың периметрінен өзгеше фигураны тап.

10 слайд
4 см 2 см 4 см 4 см 4 см 6 см 1 см3 см 3 см3 см 3 см№ 7. Басқа фигуралардың периметрінен өзгеше фигураны тап.

10 слайд

4 см 2 см 4 см 4 см 4 см 6 см 1 см3 см 3 см3 см 3 см№ 7. Басқа фигуралардың периметрінен өзгеше фигураны тап.

Үйге тапсырма: • № 9. Бөлулерді орындау: • 4:2 18:2 12:2 14:2 • 16:2 8:2 10:2

11 слайд
Үйге тапсырма: • № 9. Бөлулерді орындау: • 4:2 18:2 12:2 14:2 • 16:2 8:2 10:2 6:2

11 слайд

Үйге тапсырма: • № 9. Бөлулерді орындау: • 4:2 18:2 12:2 14:2 • 16:2 8:2 10:2 6:2

Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ