Тақырып бойынша 11 материал табылды

Адамның дене мүшелері. 1-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
"Адамның дене мүшелері" туралы жасалған слайд. Бұл слайдта 1-сыныпқа сай жасалған тапсырмалар, қалыптастырушы бағалаулар бар.
Материалдың қысқаша нұсқасы
img_page_1
Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Слайдтың жеке беттері
Оқу мақсаттары: 1.2.3.1 адамның негізгі дене мүшелерін және олардың қызметтерін атау; Сабақ мақсаттары: 1.Адамның не

#1 слайд
Оқу мақсаттары: 1.2.3.1 адамның негізгі дене мүшелерін және олардың қызметтерін атау; Сабақ мақсаттары: 1.Адамның негізгі дене мүшелерін атау 2.Негізгі дене мүшелерінің атқаратын қызметін анықтау 3.Негізгі дене мүшелерінің маңыздылығын айтау Бағалау критерийлері Адам денесінің негізгі бөліктерін атайды Негізгі дене мүшелерінің қызметін біледі. №30 қазақ орта мектебі 1 класс Жаратылыстану Таласова Әсел Қасенғалиқыы Сабақтың тақырыбы: Адамның дене мүшелері. Т іл дік м ақ сат: Қ о л ,а я қ ,б а с ,к ө з , а у ы з , Бастапқы білім: Қ.Мырза Әлидің «Не үшін?» өлеңін біледі. Қ ұ н д ы л ы қ т а р д ы д а р ы т у : Г и г и е н а л ы қ т а л а п т а р д ы қ о л д а н у .

1 слайд

Оқу мақсаттары: 1.2.3.1 адамның негізгі дене мүшелерін және олардың қызметтерін атау; Сабақ мақсаттары: 1.Адамның негізгі дене мүшелерін атау 2.Негізгі дене мүшелерінің атқаратын қызметін анықтау 3.Негізгі дене мүшелерінің маңыздылығын айтау Бағалау критерийлері Адам денесінің негізгі бөліктерін атайды Негізгі дене мүшелерінің қызметін біледі. №30 қазақ орта мектебі 1 класс Жаратылыстану Таласова Әсел Қасенғалиқыы Сабақтың тақырыбы: Адамның дене мүшелері. Т іл дік м ақ сат: Қ о л ,а я қ ,б а с ,к ө з , а у ы з , Бастапқы білім: Қ.Мырза Әлидің «Не үшін?» өлеңін біледі. Қ ұ н д ы л ы қ т а р д ы д а р ы т у : Г и г и е н а л ы қ т а л а п т а р д ы қ о л д а н у .

Белсенді оқу Белсенді оқу оқушының мұғалімді енжар тыңдап оқушының мұғалімді енжар тыңдап қана қоймай, белсенді жұмысқа

#2 слайд
Белсенді оқу Белсенді оқу оқушының мұғалімді енжар тыңдап оқушының мұғалімді енжар тыңдап қана қоймай, белсенді жұмысқа тартылуын қана қоймай, белсенді жұмысқа тартылуын көздейтін оқыту және оқу әдістерінің бірі болып көздейтін оқыту және оқу әдістерінің бірі болып табылады.табылады. Белсенді тәсілдерБелсенді тәсілдер Ширату жаттығуы Бағалау критерийі1: Адам денесінің негізгі бөліктерін атайды. ҰЖ «Зертхана» әдісі Оқушының бойы толығымен сиятын ұзындықтағы қағазға сұлба сыздыру.Ол үшін алдымен қағазды жайып қоятын орынды таңдап алып, бір оқушыны сол қағазға жатқызу. Оған қозғалыссыз жатуы керектігін түсіндіру. Оқушылар басынан бастап оның дене кескінін кезекпен сызады. Қалған оқушылары үздіксіз сызық шығу үшін маркерді бір-біріне береді. Дайын болған сұлбаны қабырғаға іліп, әр дене мүшесі жазылған қағазды өз орындарына қойп атайды. Мұғалім: —Екі көз не үшін керек? Оқушы: — Жақсыларды көру үшін. Мұғалім: — Екі құлақ не үшін керек? Оқушы: — Ақыл – кеңес тыңдау үшін. Мұғалім: — Екі қол не үшін керек? Оқушы: — Елге көмек беру үшін. Мұғалім: — Екі аяқ не үшін қажет? Оқушы: — Шетте жүрсең, Туған жерге жету үшін Мүғалім: — Ал басың не үшін керек? Окушы: — Бәрін-бәрін ойлау үшін. (ҚадірМырза Әли) Дескриптор: Адамның дене мүшелерін атайды «Жұптасы п ойлан- бөліс» әдісі

2 слайд

Белсенді оқу Белсенді оқу оқушының мұғалімді енжар тыңдап оқушының мұғалімді енжар тыңдап қана қоймай, белсенді жұмысқа тартылуын қана қоймай, белсенді жұмысқа тартылуын көздейтін оқыту және оқу әдістерінің бірі болып көздейтін оқыту және оқу әдістерінің бірі болып табылады.табылады. Белсенді тәсілдерБелсенді тәсілдер Ширату жаттығуы Бағалау критерийі1: Адам денесінің негізгі бөліктерін атайды. ҰЖ «Зертхана» әдісі Оқушының бойы толығымен сиятын ұзындықтағы қағазға сұлба сыздыру.Ол үшін алдымен қағазды жайып қоятын орынды таңдап алып, бір оқушыны сол қағазға жатқызу. Оған қозғалыссыз жатуы керектігін түсіндіру. Оқушылар басынан бастап оның дене кескінін кезекпен сызады. Қалған оқушылары үздіксіз сызық шығу үшін маркерді бір-біріне береді. Дайын болған сұлбаны қабырғаға іліп, әр дене мүшесі жазылған қағазды өз орындарына қойп атайды. Мұғалім: —Екі көз не үшін керек? Оқушы: — Жақсыларды көру үшін. Мұғалім: — Екі құлақ не үшін керек? Оқушы: — Ақыл – кеңес тыңдау үшін. Мұғалім: — Екі қол не үшін керек? Оқушы: — Елге көмек беру үшін. Мұғалім: — Екі аяқ не үшін қажет? Оқушы: — Шетте жүрсең, Туған жерге жету үшін Мүғалім: — Ал басың не үшін керек? Окушы: — Бәрін-бәрін ойлау үшін. (ҚадірМырза Әли) Дескриптор: Адамның дене мүшелерін атайды «Жұптасы п ойлан- бөліс» әдісі

#3 слайд

3 слайд

«Әткеншек» әдісі “Үш шапалақ” “Бағдаршам көздерімен” бағалау Дескриптор: • суреттегі дене мүшелерін атауларымен сәй

#4 слайд
«Әткеншек» әдісі “Үш шапалақ” “Бағдаршам көздерімен” бағалау Дескриптор: • суреттегі дене мүшелерін атауларымен сәйкестендіріп сызады; • өз денесінің негізгі бөліктерін көрсетеді және атайды; - дене мүшелерінің қызметін сипаттайды ҰЖ «Кір жайғыш» әдісі Дескриптор: Адамның негізіг дене мүшесінің атқаратын қызметін айтады. Смайлик арқылы бағалау. Кері байланыс “Түймедақ” ойыны Түймедақ жапырақтары оқушыларға таратылып беріледі.Жапырақтарға бүгінгі сабақ бойынша бекіту сұрақтары жазылады. Сұраққа жауап бере отырып, түймедақ жапырақтарын жабыстырады.

4 слайд

«Әткеншек» әдісі “Үш шапалақ” “Бағдаршам көздерімен” бағалау Дескриптор: • суреттегі дене мүшелерін атауларымен сәйкестендіріп сызады; • өз денесінің негізгі бөліктерін көрсетеді және атайды; - дене мүшелерінің қызметін сипаттайды ҰЖ «Кір жайғыш» әдісі Дескриптор: Адамның негізіг дене мүшесінің атқаратын қызметін айтады. Смайлик арқылы бағалау. Кері байланыс “Түймедақ” ойыны Түймедақ жапырақтары оқушыларға таратылып беріледі.Жапырақтарға бүгінгі сабақ бойынша бекіту сұрақтары жазылады. Сұраққа жауап бере отырып, түймедақ жапырақтарын жабыстырады.

#5 слайд

5 слайд

Әріптестер: Ықшам сабақ барысында әріптестерімнің берген кері байланыстарын саралау әдістері әрбір оқушының мақсатына

#6 слайд
Әріптестер: Ықшам сабақ барысында әріптестерімнің берген кері байланыстарын саралау әдістері әрбір оқушының мақсатына жетуіне ықпал жасайтынын білдім. Қалыптастырушы бағалау түрлерін кеңінен қолдануды айтты. Тренер: АКТ-ны қолдану, оқушылардың қарқынына қарай тапсырмалар алу керек. Жоспар құрғанда нақты, дәл, шынайы, қолжетімді жасаған. SMART-қа сәйкес мақсаттар мен міндеттерді ұстанатынын тренер тарапынан білдім. Кері байланыс Болашақта мен АКТ-ны қолданып, қалыптастырушы бағалау түрлерін кеңінен қолданамын.Бұдан кейінгі жұмысым жұмыс жоспарыма ресурстармен саралау жұмыстарын енгізсем, сабағым жандана түседі деп ойлаймын.

6 слайд

Әріптестер: Ықшам сабақ барысында әріптестерімнің берген кері байланыстарын саралау әдістері әрбір оқушының мақсатына жетуіне ықпал жасайтынын білдім. Қалыптастырушы бағалау түрлерін кеңінен қолдануды айтты. Тренер: АКТ-ны қолдану, оқушылардың қарқынына қарай тапсырмалар алу керек. Жоспар құрғанда нақты, дәл, шынайы, қолжетімді жасаған. SMART-қа сәйкес мақсаттар мен міндеттерді ұстанатынын тренер тарапынан білдім. Кері байланыс Болашақта мен АКТ-ны қолданып, қалыптастырушы бағалау түрлерін кеңінен қолданамын.Бұдан кейінгі жұмысым жұмыс жоспарыма ресурстармен саралау жұмыстарын енгізсем, сабағым жандана түседі деп ойлаймын.

Файл форматы:
ppt
14.05.2018
353
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі