«Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайында оқу үдерісін ұйымдастыру
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
« Білім берудің жаңартылған
мазмұны жағдайында оқу
үдерісін ұйымдастыру »
1 слайд
« Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайында оқу үдерісін ұйымдастыру »
2 слайд
Ұйғыр ауданының білім бөлімінің
•
«Ж.Құдайбергенов атындағы орта мектебінің
тарих пәні мұғалімі Акурпикова Гульбақыт
Қашықтықтан оқыту жағдайында сабақ
барысында сараланған тапсырмалар беруде
тиімді әдістерді қолдану
2 слайд
Ұйғыр ауданының білім бөлімінің • «Ж.Құдайбергенов атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі Акурпикова Гульбақыт Қашықтықтан оқыту жағдайында сабақ барысында сараланған тапсырмалар беруде тиімді әдістерді қолдану
3 слайд
Қашықтықтан оқу кезінде қандай қиындықтар
кездеседі........
- Саралап оқыту тапсырмаларын беру үшін тапсырмалар
құрастырып орындауда уақыттың жетіспеуі
-
Әр оқушыға оқу мақсатына сай бағалау критерийі
негізінде кері байланыс беру
- Оқушылардың көптігінен олардың барлығына кері
байланыс беру тәсілдерін қолдана алмау
3 слайд
Қашықтықтан оқу кезінде қандай қиындықтар кездеседі........ - Саралап оқыту тапсырмаларын беру үшін тапсырмалар құрастырып орындауда уақыттың жетіспеуі - Әр оқушыға оқу мақсатына сай бағалау критерийі негізінде кері байланыс беру - Оқушылардың көптігінен олардың барлығына кері байланыс беру тәсілдерін қолдана алмау
4 слайд
Кеңес! Ең алдымен Оқушыларды қашықтықтан
оқуға дайындау
1. Онлайн сабақ кезінде оқушылардың атын атаңыз!
2. Олардың сізге жауап беруін күтіңіз. Бұл арқылы сіз
жақын отырған мұғалімге айналасыз!
3.Оқушылармен қашықтықтан оқудың ерекшеліктерін
бірлесіп талқылаңыз. Олардың белсенділігі мен өз
жауапкершілігі туралы сөйлесіңіз.
3. Оқушылармен апта бойы жасалатын жұмыс кестесін
келісіп алыңыз,барлығында бар екеніне көз жеткізу .
4 слайд
Кеңес! Ең алдымен Оқушыларды қашықтықтан оқуға дайындау 1. Онлайн сабақ кезінде оқушылардың атын атаңыз! 2. Олардың сізге жауап беруін күтіңіз. Бұл арқылы сіз жақын отырған мұғалімге айналасыз! 3.Оқушылармен қашықтықтан оқудың ерекшеліктерін бірлесіп талқылаңыз. Олардың белсенділігі мен өз жауапкершілігі туралы сөйлесіңіз. 3. Оқушылармен апта бойы жасалатын жұмыс кестесін келісіп алыңыз,барлығында бар екеніне көз жеткізу .
5 слайд
5 слайд
6 слайд
Дискуссиялық алаң 1.
Қашықт
ықтан
оқыту
кезінде
саралап
оқытуд
ы
қолдану
қажет
пе ? 3.Сара
ланған
тапсыр
малар
берген
де
қандай
әдістер
ді
қолдан
асыз?2. Неге ?
Оған
қандай
нақты
дәлел
келтіре
аласыз?
6 слайд
Дискуссиялық алаң 1. Қашықт ықтан оқыту кезінде саралап оқытуд ы қолдану қажет пе ? 3.Сара ланған тапсыр малар берген де қандай әдістер ді қолдан асыз?2. Неге ? Оған қандай нақты дәлел келтіре аласыз?
7 слайд
Сабақ жоспарын дайындау барысында
мұғалім оқушылардың жеке қажеттіліктері
мен ерекшеліктерін ескере отырып , саралап
оқыту тәсіліне ерекше назар аударып сабақты
тиімді құру қажет!
Оқу
бағдарламасын
негізге алу
Оқу
мақсаттарына
негізделіп
ұсынылған
жаттығулар Оқу
мақсаттарын
қалыптастырушы
бағалауға қатысты
шешім қабылдауда
сүйену
7 слайд
Сабақ жоспарын дайындау барысында мұғалім оқушылардың жеке қажеттіліктері мен ерекшеліктерін ескере отырып , саралап оқыту тәсіліне ерекше назар аударып сабақты тиімді құру қажет! Оқу бағдарламасын негізге алу Оқу мақсаттарына негізделіп ұсынылған жаттығулар Оқу мақсаттарын қалыптастырушы бағалауға қатысты шешім қабылдауда сүйену
8 слайд
Ойлау дағдыларының деңгейіне қарай әдіс-тәсілдерді
жіктеу қажет .
Білу , Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау Бағалау
Ақиқат/жалған
Тест,
Атаулар
туралы үш
сұрақ Т.Б Терминдер
кестесі
Кластер.
Тұлғаны
таны
Веен
диаграммас
ы Т.Б Тұжырымдалы
қ карта.
Екі жақты
күнделік.
Фишбоун.
Болжау кестесі Егерде мен---
Төрт сөйлем. ПОПС
SWOT -
талдау
Эссе
8 слайд
Ойлау дағдыларының деңгейіне қарай әдіс-тәсілдерді жіктеу қажет . Білу , Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау Бағалау Ақиқат/жалған Тест, Атаулар туралы үш сұрақ Т.Б Терминдер кестесі Кластер. Тұлғаны таны Веен диаграммас ы Т.Б Тұжырымдалы қ карта. Екі жақты күнделік. Фишбоун. Болжау кестесі Егерде мен--- Төрт сөйлем. ПОПС SWOT - талдау Эссе
9 слайд
Саба қ барысында жүргізілетін үдеріс
1. Тапсырма берудің әр түрлі тәсіліне тоқталсам
1 Ұйымдастыру кезеңінде сонымен қатар болжау сұрақ
қою кезінде ең алдымен ватсап желісі арқылы аудио мен
тапсырма беру арқылы бастапқы кезеңі жүзеге асырылады
2. Online Mektep
-видео тапсырмасын көріп визуалды болжау тапсырмасы т
үртіп
алу әдісі жүзеге асырылады
3.
Жазбаша тапсырмалар барысында classroom
платформасы арқылы жүзеге асырылады .
4 . Жеке жұмыс барысында Google Формы немесе -
quizizz.com программасы арқылы саралау тапсырмасы
жүзеге асырылады
https://www.facebook.com/groups/kzustaz/permalink/338089280
8631764/?sfnsn=mo
9 слайд
Саба қ барысында жүргізілетін үдеріс 1. Тапсырма берудің әр түрлі тәсіліне тоқталсам 1 Ұйымдастыру кезеңінде сонымен қатар болжау сұрақ қою кезінде ең алдымен ватсап желісі арқылы аудио мен тапсырма беру арқылы бастапқы кезеңі жүзеге асырылады 2. Online Mektep -видео тапсырмасын көріп визуалды болжау тапсырмасы т үртіп алу әдісі жүзеге асырылады 3. Жазбаша тапсырмалар барысында classroom платформасы арқылы жүзеге асырылады . 4 . Жеке жұмыс барысында Google Формы немесе - quizizz.com программасы арқылы саралау тапсырмасы жүзеге асырылады https://www.facebook.com/groups/kzustaz/permalink/338089280 8631764/?sfnsn=mo
10 слайд
10 слайд
11 слайд
11 слайд
12 слайд
12 слайд
13 слайд
13 слайд
14 слайд
14 слайд