"Монеталар" презентация 1"а" сынып
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
БҚО, Зеленов ауданы,
Жаңатаң жалпы білім беретін бастауыш мектебі
Бельгибаева Айнур Руслановна
МатематикаМатематика
1-сынып1-сынып
Бөлім: 4А. Ақшаны қолдану. Ақша соммасын
беру (ірілеу) және ұсақтау
Бөлімше: 1.3 Шамалар және олардың өлшем
бірліктері
Сабақтың тақырыбы: Монеталар
1 слайд
БҚО, Зеленов ауданы, Жаңатаң жалпы білім беретін бастауыш мектебі Бельгибаева Айнур Руслановна МатематикаМатематика 1-сынып1-сынып Бөлім: 4А. Ақшаны қолдану. Ақша соммасын беру (ірілеу) және ұсақтау Бөлімше: 1.3 Шамалар және олардың өлшем бірліктері Сабақтың тақырыбы: Монеталар
2 слайд
Сабақ мақсаттары:Сабақ мақсаттары:
2 слайд
Сабақ мақсаттары:Сабақ мақсаттары:
3 слайд
Белсенді оқыту әдістері
3 слайд
Белсенді оқыту әдістері
4 слайд
Матрица әдісі бойынша монеталардың суретін сал
(бос торкөздерге түсіп қалған монеталардың суретін сал.)
Заңдылықты сақтайды
(ҚБ) Дескриптор:
-құны әр түрлі монеталарды қолданады.
- заңдылықты сақтайды
4 слайд
Матрица әдісі бойынша монеталардың суретін сал (бос торкөздерге түсіп қалған монеталардың суретін сал.) Заңдылықты сақтайды (ҚБ) Дескриптор: -құны әр түрлі монеталарды қолданады. - заңдылықты сақтайды
5 слайд
Саралау
Саралау тәсілінің “Тапсырма” әдісі мен “Қарқын” әдісін тапсырмаларда қолдандым. Білім
деңгейі әртүрлі оқушыларға арналған тапсырмалар кіреді.Оқушылардың қажеттілігіне
қарай тапсырмалар жасайды.
Қолдауды қажет ететін
оқушыларға:
. Қолдауды орташа
қажет ететін
оқушыларға:
құны әр түрлі
монеталарды
ажыратады. Қолдауды аз және
қажет етпейтін
оқушыларға:
Қабілеті жоғары оқушыларға тапсырма тәсілі бойынша «Кім
шапшаң» әдісі арқылы орындағанда анық көрінеді. Кейбір
оқушылар бойынша күрделілігіне қарай алға ілгерілеп отыратын
тапсырмалар берілді,басқаларға қарағанда соманы түрлі
тәсілдермен жинақтайды .
5 слайд
Саралау Саралау тәсілінің “Тапсырма” әдісі мен “Қарқын” әдісін тапсырмаларда қолдандым. Білім деңгейі әртүрлі оқушыларға арналған тапсырмалар кіреді.Оқушылардың қажеттілігіне қарай тапсырмалар жасайды. Қолдауды қажет ететін оқушыларға: . Қолдауды орташа қажет ететін оқушыларға: құны әр түрлі монеталарды ажыратады. Қолдауды аз және қажет етпейтін оқушыларға: Қабілеті жоғары оқушыларға тапсырма тәсілі бойынша «Кім шапшаң» әдісі арқылы орындағанда анық көрінеді. Кейбір оқушылар бойынша күрделілігіне қарай алға ілгерілеп отыратын тапсырмалар берілді,басқаларға қарағанда соманы түрлі тәсілдермен жинақтайды .
6 слайд
Бағалау әдістеріБағалау әдістері
1.1.1.3.6 оқу
мақсатымен
негізделген Монеталар мен
олардың тобын
салыстырады.
1 тг, 2 тг, 5 тг, 10 тг,
20 тг қолданып,
қажетті соманы түрлі
тәсілмен жинақтайды 1тг, 2тг, 5тг,
10тг, 20
теңгелік
монеталарды
қолданып,қажет
ті соманы
жинақтайды .
Бағалау критерийлеріне сай
сабақ барысында төмендегідей
дескрипторлар алынды.Осындай
дескрипторлар арқылы
бағаланды
-
Екі монетаның құнын
салыстырады
Бірнеше монеталар
жиынтығыныңқұнын
салыстырады;
>, <, = таңбаларын
дұрыс қояды;. әртүрлі
монеталарды
қолданады
6 слайд
Бағалау әдістеріБағалау әдістері 1.1.1.3.6 оқу мақсатымен негізделген Монеталар мен олардың тобын салыстырады. 1 тг, 2 тг, 5 тг, 10 тг, 20 тг қолданып, қажетті соманы түрлі тәсілмен жинақтайды 1тг, 2тг, 5тг, 10тг, 20 теңгелік монеталарды қолданып,қажет ті соманы жинақтайды . Бағалау критерийлеріне сай сабақ барысында төмендегідей дескрипторлар алынды.Осындай дескрипторлар арқылы бағаланды - Екі монетаның құнын салыстырады Бірнеше монеталар жиынтығыныңқұнын салыстырады; >, <, = таңбаларын дұрыс қояды;. әртүрлі монеталарды қолданады
7 слайд
Рефлексия Жетістіктер
баспалда ғы
Табыс
баспалдағы
7 слайд
Рефлексия Жетістіктер баспалда ғы Табыс баспалдағы