Т.Ахтанов «Күй аңызы» 8 сынып

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Т.Ахтанов «Күй аңызы» 8 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
оқушылардың білім денгейін көтеруге
Материалдың қысқаша нұсқасы
img_page_1
Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Слайдтың жеке беттері
І.Жансүгіров “Құлагер”поэмасы Барлық оқушылар: әдеби шығармаға сюжеттік – композициялық талдау жасайды. Оқушылардың

#1 слайд
І.Жансүгіров “Құлагер”поэмасы Барлық оқушылар: әдеби шығармаға сюжеттік – композициялық талдау жасайды. Оқушылардың көбісі: Шығарманың сюжеті бойынша берілген сұрақтарға жауап беріп,өз ойларын дәлелдейді. Кейбір оқушылар: “Ілияс - қазақ поэзиясының Құлагері” тақырыбында өзіндік пікір жазады.Оқу мақсаты: Сабақтың мақсаты:Сабақтың тақырыбы : 9.1.1.1. әдеби шығармаға сюжеттік –композициялық талдау жасау .Атырау қаласы Жамбыл орта мектеб інің қазақтілі мен әдебиеті мұғалімі Дүйсен Айнұр Әріпқызы

1 слайд

І.Жансүгіров “Құлагер”поэмасы Барлық оқушылар: әдеби шығармаға сюжеттік – композициялық талдау жасайды. Оқушылардың көбісі: Шығарманың сюжеті бойынша берілген сұрақтарға жауап беріп,өз ойларын дәлелдейді. Кейбір оқушылар: “Ілияс - қазақ поэзиясының Құлагері” тақырыбында өзіндік пікір жазады.Оқу мақсаты: Сабақтың мақсаты:Сабақтың тақырыбы : 9.1.1.1. әдеби шығармаға сюжеттік –композициялық талдау жасау .Атырау қаласы Жамбыл орта мектеб інің қазақтілі мен әдебиеті мұғалімі Дүйсен Айнұр Әріпқызы

Оқушы Шығарма беттері Қандай мәселе көтерілді? ( Негізгі оқиға) Оқыған бөлімге атау бер 1 31-32 бет 2 33-34 бет 3 34-35б

#2 слайд
Оқушы Шығарма беттері Қандай мәселе көтерілді? ( Негізгі оқиға) Оқыған бөлімге атау бер 1 31-32 бет 2 33-34 бет 3 34-35бет 4 36-37 бет 5 38-39 бет. ТЖ « Болжау кестесі » О қушылардың бір- бірне деген жолдастық,достық қарым- қатынастары нығаяды. Саба қ барысында бір-біріне бар-ынта жігерлерімен көмектесуге , үйретуге бейім болады. . Топ м үшелері мен мұғалім арасында сенімділік байланыс орнайды. Берілген ақпаратты , бір біріне көмектесе отырып меңгереді. Топ ішінде кері байланыс жүзеге асады.Топпен ж ұмыстың тиімділігі Белсенді оқыту әдістері Талдау- табыс кілті Ж. Шығармаға сюжеттік –композициялық талдау Оқиғаның басталуы: Дамуы: Өрбуі: Шиеленісуі: Шарықтау шегі: Шешімі:

2 слайд

Оқушы Шығарма беттері Қандай мәселе көтерілді? ( Негізгі оқиға) Оқыған бөлімге атау бер 1 31-32 бет 2 33-34 бет 3 34-35бет 4 36-37 бет 5 38-39 бет. ТЖ « Болжау кестесі » О қушылардың бір- бірне деген жолдастық,достық қарым- қатынастары нығаяды. Саба қ барысында бір-біріне бар-ынта жігерлерімен көмектесуге , үйретуге бейім болады. . Топ м үшелері мен мұғалім арасында сенімділік байланыс орнайды. Берілген ақпаратты , бір біріне көмектесе отырып меңгереді. Топ ішінде кері байланыс жүзеге асады.Топпен ж ұмыстың тиімділігі Белсенді оқыту әдістері Талдау- табыс кілті Ж. Шығармаға сюжеттік –композициялық талдау Оқиғаның басталуы: Дамуы: Өрбуі: Шиеленісуі: Шарықтау шегі: Шешімі:

Саралау-сапа кеп ілі Саралап оқыту әдісі әр түрлі оқушылар тобының оқу әрекетін ұйымдастыру үшін арнайы оқыту әдістерін, іс -

#3 слайд
Саралау-сапа кеп ілі Саралап оқыту әдісі әр түрлі оқушылар тобының оқу әрекетін ұйымдастыру үшін арнайы оқыту әдістерін, іс - әрекеттерін саралау тәсілдерін қамтиды. Сұрақ Көзқар ас Аргумент 1 .Автор шығармада тек Ақанның бақытсызд ығы туралы баяндаған ба? ---Саралау тапсырмалары арқылы сабақ барысында оқушы деңгейі анықталады,шығармашылығы шыңдалып,дербес тұжырым жасай алады . Ж «Ілияс – қазақ поэзиясының Құлагері» тақырыбында өзіндік пікір жазады ---СаралауСаралау --- Уақытты тиімді пайдалану арқылы Уақытты тиімді пайдалану арқылы мақсаттар толықтай жүзеге асады Сабақтағы белсенді әдістер кезеңінде оқушының еркін және жан жақты ойлануына ,өзіндік қабілетін көрсетуге жол ашылады .« Сұрақ және көзқарас » әдісі

3 слайд

Саралау-сапа кеп ілі Саралап оқыту әдісі әр түрлі оқушылар тобының оқу әрекетін ұйымдастыру үшін арнайы оқыту әдістерін, іс - әрекеттерін саралау тәсілдерін қамтиды. Сұрақ Көзқар ас Аргумент 1 .Автор шығармада тек Ақанның бақытсызд ығы туралы баяндаған ба? ---Саралау тапсырмалары арқылы сабақ барысында оқушы деңгейі анықталады,шығармашылығы шыңдалып,дербес тұжырым жасай алады . Ж «Ілияс – қазақ поэзиясының Құлагері» тақырыбында өзіндік пікір жазады ---СаралауСаралау --- Уақытты тиімді пайдалану арқылы Уақытты тиімді пайдалану арқылы мақсаттар толықтай жүзеге асады Сабақтағы белсенді әдістер кезеңінде оқушының еркін және жан жақты ойлануына ,өзіндік қабілетін көрсетуге жол ашылады .« Сұрақ және көзқарас » әдісі

Ба ғалау Қалыптастырушы бағалау Дескриптор

#4 слайд
Ба ғалау Қалыптастырушы бағалау Дескриптор

4 слайд

Ба ғалау Қалыптастырушы бағалау Дескриптор

#5 слайд

5 слайд

Файл форматы:
pptx
04.04.2019
554
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі