Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер) (3 сабақ).
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер) (3 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)- тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
HTML кодын енгізіп, веб-бет жасай алады Мәтінді форматтау тегтерін қолданып, мәтінді форматтай алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Сыныпта қолайлыпсихологиялық атмосфера құру. "Мен қандай бағдарлама немесе құрылғымын?" Мақсаты: Өз ойын жеткізу қабілетін және сыни ойлауды дамыту. Нұсқаулық:
Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау.
Оқушылар сұраққа жауап береді: Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары тұжырымдалады |
Балалар сабаққа дайындалады. Мен қандай бағдарлама немесе құрылғымын? тренингіне қатысады Сұрақтарға жауап береді Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын, бағалау критерийін анықтайды |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру https://yandex.kz/video/preview/10048601957988380000 Топтық жұмыс "Джигсо" әдісі: Әр топқа тапсырма беріледі: шағын мәтінді оқып, оны қалай, қандай тәсілдермен есте сақтау және қайталау керектігін ойластырып, мәтіннің мәнін түсінуге бағытталған сұрақтар жасаңыз. Оқушылар тірек сөздерді жаза алады, сызбаларды немесе кластерлерді сыза алады. Мәтінмен жұмыс істегеннен кейін топтар әрқайсысында барлық төрт топтың өкілдері болатындай етіп қайта бөлінеді. Содан кейін мұғалімнің бұйрығымен олар өз сұрақтарын кезек-кезек жазбалар мен графикалық материалдарды қолдана отырып түсіндіреді. Топтағы төрт шағын тақырыптарды түсіндіріп, талқылағаннан кейін барлығы өз орындарына оралып, микро тақырыптардан тұратын жалпы тақырыпты тағы бір рет талқылайдыБілімді бекіту.
Сергіту сәті.Көз жаттығулары
|
Видеосабақты көреді Оқушылар топпен жұмыс жасайды Жұмыс парағы бойынша тапсыhмаларды орындайды
-интерактивті тапсырманы орындайды -код жазады Сергіту жаттығуларын орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды |
ФБ |
Презентация, Оқулық Жұмыс парағы, https://learningapps.org/watch?v=pg83b81z225
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Келесі параметрлерге сейкес «Менің хоббиім» тақырыбына веб-құжат жаса: 1. Басқа қаріпті қолданып, тақырып жазу. 2. Абзацтарға бөлінген мәтін (абзацты туралау әр түрлі болсын). 3. Сырғымалы жол қос. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 - сынып. Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер) (3 сабақ)
10 - сынып. Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер) (3 сабақ)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер) (3 сабақ).
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер) (3 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)- тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
HTML кодын енгізіп, веб-бет жасай алады Мәтінді форматтау тегтерін қолданып, мәтінді форматтай алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Сыныпта қолайлыпсихологиялық атмосфера құру. "Мен қандай бағдарлама немесе құрылғымын?" Мақсаты: Өз ойын жеткізу қабілетін және сыни ойлауды дамыту. Нұсқаулық:
Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау.
Оқушылар сұраққа жауап береді: Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары тұжырымдалады |
Балалар сабаққа дайындалады. Мен қандай бағдарлама немесе құрылғымын? тренингіне қатысады Сұрақтарға жауап береді Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын, бағалау критерийін анықтайды |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру https://yandex.kz/video/preview/10048601957988380000 Топтық жұмыс "Джигсо" әдісі: Әр топқа тапсырма беріледі: шағын мәтінді оқып, оны қалай, қандай тәсілдермен есте сақтау және қайталау керектігін ойластырып, мәтіннің мәнін түсінуге бағытталған сұрақтар жасаңыз. Оқушылар тірек сөздерді жаза алады, сызбаларды немесе кластерлерді сыза алады. Мәтінмен жұмыс істегеннен кейін топтар әрқайсысында барлық төрт топтың өкілдері болатындай етіп қайта бөлінеді. Содан кейін мұғалімнің бұйрығымен олар өз сұрақтарын кезек-кезек жазбалар мен графикалық материалдарды қолдана отырып түсіндіреді. Топтағы төрт шағын тақырыптарды түсіндіріп, талқылағаннан кейін барлығы өз орындарына оралып, микро тақырыптардан тұратын жалпы тақырыпты тағы бір рет талқылайдыБілімді бекіту.
Сергіту сәті.Көз жаттығулары
|
Видеосабақты көреді Оқушылар топпен жұмыс жасайды Жұмыс парағы бойынша тапсыhмаларды орындайды
-интерактивті тапсырманы орындайды -код жазады Сергіту жаттығуларын орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды |
ФБ |
Презентация, Оқулық Жұмыс парағы, https://learningapps.org/watch?v=pg83b81z225
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Келесі параметрлерге сейкес «Менің хоббиім» тақырыбына веб-құжат жаса: 1. Басқа қаріпті қолданып, тақырып жазу. 2. Абзацтарға бөлінген мәтін (абзацты туралау әр түрлі болсын). 3. Сырғымалы жол қос. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз



















