|
Бөлім: |
10.3А бөлім. Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаңыл Қайсарқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
CSS |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.2 веб парақшаларды жасауда CSS қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
веб парақшаларды жасауда CSS қолдану |
|
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы
|
Дәйек сөз - Жасампаздық – бәрімізге өнеге - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 7 мин 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 5 мин 3. Жаңа сабақты меңгерту 10 мин 10 мин 10 мин 4. Бекіту 3 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабаққа шолу Қаркесегі әдісі бойынша оқушылар бір біріне сұрақ қояды. Жаңа сабақ CSS (Cascading Style Sheets каскадты сиильдер парақтары) –браузердегі деректердің көрсетілуін анықтайтын стандарт. HTML құжат құрлымы туралы ақпарат берсе, ал CSS стильдер парақтары оны қалай бейнелеу керектігін қарастырады. Әдетте стильдер парақтары оны қалай бейнелеу керектігін қарастырады. Әдетте HTML мәтіннің түсі мен өлшемін беру үшін пішімдеу тегтері арқылы жүзеге асырады. Сайттағы бірдей элементтердің параметрлерін өзгерту қажет болса, тегтерді табу және өзгерту үшін барлық беттерді шолуға тура келеді. CSS тілі HTML тілінің құжаттарына қажетті бейнені береді. Көбінесе HTML және XHTML web –беттердегі жобалау құралы ретінде пайдаланылады, сонымен қатар SVG, XUL және XML форматында құжаттардың барлық түрлерімен пайдалануға болады.
Практикалық жұмыс
Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі Оқушылар сабақта алған жақсы екі ақпаратын және түсінбеген бір сұрағын стикерге жазады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Дескриптор:HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды. Дескриптор: -тақырыптар тегін жазады; - Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайды Дескриптор: -құжатқа төмендегікесте бойынша енгізеді; - мәтін жазады; Дескриптор: -компьютерде жұмыс; Блокнотты ашып Кесте құратын программа кодын жазады; -құрылған кестенің фонына Сурет қояды. Өзара бағалау |
Күнделік кз ҚБ қою арқылы бағалау жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру 2/балл 2/балл 2/балл 2/балл 2/балл Барлығы 10 балл |
АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 сынып ЖМБ 42-43 сабақ CSS ҚМЖ
10 сынып ЖМБ 42-43 сабақ CSS ҚМЖ
|
Бөлім: |
10.3А бөлім. Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаңыл Қайсарқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
CSS |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.2 веб парақшаларды жасауда CSS қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
веб парақшаларды жасауда CSS қолдану |
|
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы
|
Дәйек сөз - Жасампаздық – бәрімізге өнеге - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 7 мин 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 5 мин 3. Жаңа сабақты меңгерту 10 мин 10 мин 10 мин 4. Бекіту 3 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабаққа шолу Қаркесегі әдісі бойынша оқушылар бір біріне сұрақ қояды. Жаңа сабақ CSS (Cascading Style Sheets каскадты сиильдер парақтары) –браузердегі деректердің көрсетілуін анықтайтын стандарт. HTML құжат құрлымы туралы ақпарат берсе, ал CSS стильдер парақтары оны қалай бейнелеу керектігін қарастырады. Әдетте стильдер парақтары оны қалай бейнелеу керектігін қарастырады. Әдетте HTML мәтіннің түсі мен өлшемін беру үшін пішімдеу тегтері арқылы жүзеге асырады. Сайттағы бірдей элементтердің параметрлерін өзгерту қажет болса, тегтерді табу және өзгерту үшін барлық беттерді шолуға тура келеді. CSS тілі HTML тілінің құжаттарына қажетті бейнені береді. Көбінесе HTML және XHTML web –беттердегі жобалау құралы ретінде пайдаланылады, сонымен қатар SVG, XUL және XML форматында құжаттардың барлық түрлерімен пайдалануға болады.
Практикалық жұмыс
Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі Оқушылар сабақта алған жақсы екі ақпаратын және түсінбеген бір сұрағын стикерге жазады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Дескриптор:HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды. Дескриптор: -тақырыптар тегін жазады; - Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайды Дескриптор: -құжатқа төмендегікесте бойынша енгізеді; - мәтін жазады; Дескриптор: -компьютерде жұмыс; Блокнотты ашып Кесте құратын программа кодын жазады; -құрылған кестенің фонына Сурет қояды. Өзара бағалау |
Күнделік кз ҚБ қою арқылы бағалау жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру 2/балл 2/балл 2/балл 2/балл 2/балл Барлығы 10 балл |
АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап |
шағым қалдыра аласыз



















