Бекітемін:
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||||||||||
|
Пән/Сынып: |
10 сынып |
|||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
10.1В Тригонометриялық функциялар |
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен салу |
|||||||||||||
|
Оқу мақсаты: |
10.2.3.2 - тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен сала білу |
|||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Уақытты тиімді жоспарлай білу және кез-келген іс-әрекеттің нәтижелеріне қол жеткізу және жақсарту үшін күш салу |
|||||||||||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||||||||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлерін таныстыру; Бейнероликті қолдана отырып, бекіту тапсырмаларын орындату |
Бірлескен жұмыс (1,2 тапсырма) Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету Бекітуге арналғантапсырмаларды орындату; Тапсырмалардың жауаптарын жазу. |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
5 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен салу тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: -тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен сала білу Ұйымдастыру. Үй жұмысын тексеру. |
Амандасады. Үй тапсырмасын айту |
|
Оқулық |
|||||||||
|
10 мин |
Негізгі бөлім |
«Ой қозғау»: Сәйкестендіру тапсырмалары. а) І. Келесі тұжырымдамалар берілген: 1.
2.
жылжиды; 3.
болса,
онда 4.
осімен b бірлікке жоғары/төмен жылжиды; 5.
егер, 6.
№1.
1)
2)
|
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Графиктері көрсетілген мысалдар берілген: A)
B)
Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады 3 2 2 |
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» |
Слайд |
|||||||||
|
25 мин |
Бекіту тапсырма лары |
Тапсырма. №1.
1)
2)
№2.
1)
2)
№3.
1)
2) |
Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, топтық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды.
|
Дескриптор:
ҚБ «Екi жұлдыз бiр тiлек» әдiсi .Бiрiн-бiрi бағалау |
Интернет ресурстары Интернет ресурстары |
|||||||||
|
|
Жеке жұмыс |
№5.10, №5.11. |
Тапсырмаларды орындайды. |
ҚБ: «Плюс, минус, қызықты» әдісі арқылы оқушылар бірін бірі бағалайды |
Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||||||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: - тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен сала біледі. Кері байланыс
Үйге тапсырма. №5.12. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
Кері байланыс |
|
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 сынып, Тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен салу
Бекітемін:
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||||||||||
|
Пән/Сынып: |
10 сынып |
|||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
10.1В Тригонометриялық функциялар |
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен салу |
|||||||||||||
|
Оқу мақсаты: |
10.2.3.2 - тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен сала білу |
|||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Уақытты тиімді жоспарлай білу және кез-келген іс-әрекеттің нәтижелеріне қол жеткізу және жақсарту үшін күш салу |
|||||||||||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||||||||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлерін таныстыру; Бейнероликті қолдана отырып, бекіту тапсырмаларын орындату |
Бірлескен жұмыс (1,2 тапсырма) Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету Бекітуге арналғантапсырмаларды орындату; Тапсырмалардың жауаптарын жазу. |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
5 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен салу тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: -тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен сала білу Ұйымдастыру. Үй жұмысын тексеру. |
Амандасады. Үй тапсырмасын айту |
|
Оқулық |
|||||||||
|
10 мин |
Негізгі бөлім |
«Ой қозғау»: Сәйкестендіру тапсырмалары. а) І. Келесі тұжырымдамалар берілген: 1.
2.
жылжиды; 3.
болса,
онда 4.
осімен b бірлікке жоғары/төмен жылжиды; 5.
егер, 6.
№1.
1)
2)
|
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Графиктері көрсетілген мысалдар берілген: A)
B)
Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады 3 2 2 |
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» |
Слайд |
|||||||||
|
25 мин |
Бекіту тапсырма лары |
Тапсырма. №1.
1)
2)
№2.
1)
2)
№3.
1)
2) |
Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, топтық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды.
|
Дескриптор:
ҚБ «Екi жұлдыз бiр тiлек» әдiсi .Бiрiн-бiрi бағалау |
Интернет ресурстары Интернет ресурстары |
|||||||||
|
|
Жеке жұмыс |
№5.10, №5.11. |
Тапсырмаларды орындайды. |
ҚБ: «Плюс, минус, қызықты» әдісі арқылы оқушылар бірін бірі бағалайды |
Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||||||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: - тригонометриялық функциялардың графиктерін түрлендірулер көмегімен сала біледі. Кері байланыс
Үйге тапсырма. №5.12. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
Кері байланыс |
|
|||||||||
шағым қалдыра аласыз




, 







