|
Бөлім: |
2-бөлім. Заман шындығы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 11 «Ә» |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
11.2.2.1-шығармадағы авторлық идеяның өмір шындығымен байланысын анықтау. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Шығармадағы авторлық идеяның өмір шындығымен байланысын анықтайды. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақ тың басы |
«ЗАМАН ШЫНДЫҒЫ» бөлімі бойынша қорытынды сұрақтар мен тапсырмалар 1-тапсырма .Сұрақтарға жауап бер. 1) Баққожа Мұқайдың «Өмірзая» романы мен Ерболат Әбікеннің «Пәтер іздеп жүр едік» әңгімесінде заман шындығы қалай көрінген? 2) Шығармадағы тұрмыстық –әлеуметтік мәселелер қандай тәсілдер арқылы жасалған: 3) Кейіпкерлердің мінез ерекшеліктері қалай суреттеледі? |
|
Жарай сың ! |
Парақ
|
|||||||||||||||
|
Сабақ тың ортасы
|
2-тапсырма. «Өмірзая»романындағы Аяған бейнесі арқылы берілген құндылықты анықтап,кестені толтыр.
3-тапсырма. Аяған образымен көрсетілген құндылықтың қазіргі қоғам үшін қаншалықты маңызды екеніне өмірден мысал келтір. |
|
Жарайсың!
|
|
|||||||||||||||
|
Сабақ тың соңы |
4-тапсырма. «Пәтер іздеп жүр едік» әңгімесінен алынған үзінділердің қай кейіпкерге тән екенін анықтап,оны сипатта.
|
|
|
|
|
2-тапсырма. «Өмірзая»романындағы Аяған бейнесі арқылы берілген құндылықты анықтап,кестені толтыр.
|
|||||||||||||||
|
4-тапсырма. «Пәтер іздеп жүр едік» әңгімесінен алынған үзінділердің қай кейіпкерге тән екенін анықтап,оны сипатта.
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып қазақ әдебиеті заман шындығы нәтиже сабақ 2-тоқсан
11 сынып қазақ әдебиеті заман шындығы нәтиже сабақ 2-тоқсан
|
Бөлім: |
2-бөлім. Заман шындығы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 11 «Ә» |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
11.2.2.1-шығармадағы авторлық идеяның өмір шындығымен байланысын анықтау. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Шығармадағы авторлық идеяның өмір шындығымен байланысын анықтайды. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақ тың басы |
«ЗАМАН ШЫНДЫҒЫ» бөлімі бойынша қорытынды сұрақтар мен тапсырмалар 1-тапсырма .Сұрақтарға жауап бер. 1) Баққожа Мұқайдың «Өмірзая» романы мен Ерболат Әбікеннің «Пәтер іздеп жүр едік» әңгімесінде заман шындығы қалай көрінген? 2) Шығармадағы тұрмыстық –әлеуметтік мәселелер қандай тәсілдер арқылы жасалған: 3) Кейіпкерлердің мінез ерекшеліктері қалай суреттеледі? |
|
Жарай сың ! |
Парақ
|
|||||||||||||||
|
Сабақ тың ортасы
|
2-тапсырма. «Өмірзая»романындағы Аяған бейнесі арқылы берілген құндылықты анықтап,кестені толтыр.
3-тапсырма. Аяған образымен көрсетілген құндылықтың қазіргі қоғам үшін қаншалықты маңызды екеніне өмірден мысал келтір. |
|
Жарайсың!
|
|
|||||||||||||||
|
Сабақ тың соңы |
4-тапсырма. «Пәтер іздеп жүр едік» әңгімесінен алынған үзінділердің қай кейіпкерге тән екенін анықтап,оны сипатта.
|
|
|
|
|
2-тапсырма. «Өмірзая»романындағы Аяған бейнесі арқылы берілген құндылықты анықтап,кестені толтыр.
|
|||||||||||||||
|
4-тапсырма. «Пәтер іздеп жүр едік» әңгімесінен алынған үзінділердің қай кейіпкерге тән екенін анықтап,оны сипатта.
|
шағым қалдыра аласыз













