|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
IT Startup |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Абдикадирова Индира |
|||
|
Күні |
10.03.23 ж |
|||
|
Сынып 11ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
IT Startup пен жарнама |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.2.4 - маркетингтік жарнама жасау (инфографика, бейне) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Маркетинг жарнаманы (инфографика, бейне) қалай жасау керектігін біледі |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Үй тапсырмасын тексеру. Топтық жұмыс Қалыптасқан нарыққа шыққан стартапты және нарық әлі қалыптаспаған стартапты талдау. 3.Суреттерді көрсете отырып, не түсінгендерін және ол суреттердің нені білдіретінін сұрау арқылы, сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстырады.. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Стартапты алға жылжыту тәсілінің артықшылықтары және кемшілігіктерін табу. 3. Суретті анықтау арқылы сабақтың тақырыбымен және сабақтың мақсаттарымен танысады. |
2 топ бірін бірі бағалайды. |
Жұмыс дәптері Презентация Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ. Видеоролик Негізгі ұғымдар: Mаркетинг жарнамасы-маркетинговая реклама-marketing advertising7 Контент- маркетинг- Контент- маркетинг-contentmarketing Инфографика-инфографика-infographics. Маркетингтік стратегия алдағы уақытта редакциялауға болатын, мақсаттары айқын көрсетілген құжат түрінде болуы тиіс. Контент-маркетинг- талап етуші аудитория үшін контентті өзіндік құндылығымен құру және тарату. Бірінші пункт маркетингке қатысты, яғни өнім туралы білімді арттыру керек. Екінші пункт-аудитория үшін өте қызықты әрі қарапайым түрде дайындалған оқыту материалдары. Екі сұраныс та контент-маркетинг көмегімен қанағаттандырылады. Инфографика-хабарды, ақпарат пен білімді графикалық тәсілдер арқылы ұсыну.Инфографикада деректерді жеткізу мақсатында кез-келген мәтін мен графика үйлестіріліп беріледі. Инфографиканың жіктелуі:
Инфографика жасауға арнлаған құралдар. Piktochart.com- сервисінде адамды зеріктіретін деректерді визуалды тартымды етіп түрлендіруге мүмкіндік береді. Canva.com- бұл аустарлиялық стартап кез-келген адамға кәсіби деңгейдегі контент жасауға мүмкіндік береді. Білу және түсіну. 1-тапсырма. Топтық жұмыс . «Өрмекші» әдісі бойынша. Топта дайын инфографика нұсқасын талдаңдар және осы инфографиканы қалай жақсартуға болатындығына ұсыныстарыңды айтыңдар. 2-тапсырма. Жұптық жұмыс. «Көршіңмен кеңес» әдісі. Практикалық тапсырма. (128 бет) Интернеттен инфографикаға мысалын тауып, оның түрін анықта және оны дизайнға қойылатын талаптар тұрғысынан бағала. Бекіту. 3-тапсырма. Жеке жұмыс. «Жарық» әдісі бойынша. Сұрақтарға жауап беру.
|
Видеоны көреді Негізгі ұғымдарды дәптерге жазады Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды Дескриптор:
2-тапсырманы орындайды Дескриптор:
Сұрақ-жауап Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. |
Екі топ бірін-бірі бағалайды Топ басшылары бағалайды. Топ басшылары бағалайды. |
https://youtube.com/watch?v=87jXA3kDThY&si=EnSIkaIecMiOmare Жұмыс дәптері Презентация А3 форматты қорғау, маркерлер Нетбук Карточка |
|
Сабақтың соңы |
1.Бағалау шкаласы. Топ басшылары бағалайды 2.Рефлексия: «3 тілде»
|
Бағалайды |
|
Плакат /слайд/ |
|
Үй тапсыр-масы |
128 бет 1-тапсырма |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып қмж
11 сынып қмж
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
IT Startup |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Абдикадирова Индира |
|||
|
Күні |
10.03.23 ж |
|||
|
Сынып 11ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
IT Startup пен жарнама |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.2.4 - маркетингтік жарнама жасау (инфографика, бейне) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Маркетинг жарнаманы (инфографика, бейне) қалай жасау керектігін біледі |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Үй тапсырмасын тексеру. Топтық жұмыс Қалыптасқан нарыққа шыққан стартапты және нарық әлі қалыптаспаған стартапты талдау. 3.Суреттерді көрсете отырып, не түсінгендерін және ол суреттердің нені білдіретінін сұрау арқылы, сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстырады.. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Стартапты алға жылжыту тәсілінің артықшылықтары және кемшілігіктерін табу. 3. Суретті анықтау арқылы сабақтың тақырыбымен және сабақтың мақсаттарымен танысады. |
2 топ бірін бірі бағалайды. |
Жұмыс дәптері Презентация Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ. Видеоролик Негізгі ұғымдар: Mаркетинг жарнамасы-маркетинговая реклама-marketing advertising7 Контент- маркетинг- Контент- маркетинг-contentmarketing Инфографика-инфографика-infographics. Маркетингтік стратегия алдағы уақытта редакциялауға болатын, мақсаттары айқын көрсетілген құжат түрінде болуы тиіс. Контент-маркетинг- талап етуші аудитория үшін контентті өзіндік құндылығымен құру және тарату. Бірінші пункт маркетингке қатысты, яғни өнім туралы білімді арттыру керек. Екінші пункт-аудитория үшін өте қызықты әрі қарапайым түрде дайындалған оқыту материалдары. Екі сұраныс та контент-маркетинг көмегімен қанағаттандырылады. Инфографика-хабарды, ақпарат пен білімді графикалық тәсілдер арқылы ұсыну.Инфографикада деректерді жеткізу мақсатында кез-келген мәтін мен графика үйлестіріліп беріледі. Инфографиканың жіктелуі:
Инфографика жасауға арнлаған құралдар. Piktochart.com- сервисінде адамды зеріктіретін деректерді визуалды тартымды етіп түрлендіруге мүмкіндік береді. Canva.com- бұл аустарлиялық стартап кез-келген адамға кәсіби деңгейдегі контент жасауға мүмкіндік береді. Білу және түсіну. 1-тапсырма. Топтық жұмыс . «Өрмекші» әдісі бойынша. Топта дайын инфографика нұсқасын талдаңдар және осы инфографиканы қалай жақсартуға болатындығына ұсыныстарыңды айтыңдар. 2-тапсырма. Жұптық жұмыс. «Көршіңмен кеңес» әдісі. Практикалық тапсырма. (128 бет) Интернеттен инфографикаға мысалын тауып, оның түрін анықта және оны дизайнға қойылатын талаптар тұрғысынан бағала. Бекіту. 3-тапсырма. Жеке жұмыс. «Жарық» әдісі бойынша. Сұрақтарға жауап беру.
|
Видеоны көреді Негізгі ұғымдарды дәптерге жазады Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды Дескриптор:
2-тапсырманы орындайды Дескриптор:
Сұрақ-жауап Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. |
Екі топ бірін-бірі бағалайды Топ басшылары бағалайды. Топ басшылары бағалайды. |
https://youtube.com/watch?v=87jXA3kDThY&si=EnSIkaIecMiOmare Жұмыс дәптері Презентация А3 форматты қорғау, маркерлер Нетбук Карточка |
|
Сабақтың соңы |
1.Бағалау шкаласы. Топ басшылары бағалайды 2.Рефлексия: «3 тілде»
|
Бағалайды |
|
Плакат /слайд/ |
|
Үй тапсыр-масы |
128 бет 1-тапсырма |
|
|
шағым қалдыра аласыз













