Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Ы.Алтынсарин «Атымтай жомарт» әңгімесі.
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Қоғамдағы жұмыссыздық мәселесі.Ыбырай Алтынсарин «Атымтай жомарт» |
|
|||
|
Күні:30.11 |
|
|||
|
Сынып:11 (көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Ы.Алтынсарин «Атымтай жомарт» әңгімесі. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: 11.3.2.1 ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің (мақала) құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық және тілдік ерекшеліктерін талдау; |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Жазылым. 1-тапсырма Елі үшін және тек өз қамы үшін қызмет ететін екі түрлі тұлғаны сипаттайтын диаграмма құрап жаз. Синоним, антоним сөздерді орынды қолдан. |
Диаграмма . |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. |
Слайд |
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. 2-тапсырма Жомарттық туралы қазақ халқының 3мақал-мәтелін, орыс халқының 3 мақал-мәтелін жаз. Ондағы ортақ ойлар мен ерекшеліктерді тауып айт. Тыңдалым Айтылым. 3-тапсырма Мәтінді оқы. Бүгінгі Ы.Алтынсарин әңгімесінің тақырыбы мен идеясын болжап айт.
|
Қазақ және орыс тілінде 3мақалдан жазады.Ортақ ойлар мен ерекшеліктерін айтады. Мәтінді түсініп оқиды. Бүгінгі Ы.Алтынсарин әңгімесінің тақырыбы мен идеясын болжап айтады. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағлауы. |
Суреттер |
|
Сабақтың соңы |
Айтылым.
|
Пікірлерін бекітетін 4себеп жазады. |
Смайликтер |
Кестелер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11-сынып Ы.Алтынсарин "Атымтай жомарт"
11-сынып Ы.Алтынсарин "Атымтай жомарт"
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Ы.Алтынсарин «Атымтай жомарт» әңгімесі.
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Қоғамдағы жұмыссыздық мәселесі.Ыбырай Алтынсарин «Атымтай жомарт» |
|
|||
|
Күні:30.11 |
|
|||
|
Сынып:11 (көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Ы.Алтынсарин «Атымтай жомарт» әңгімесі. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: 11.3.2.1 ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің (мақала) құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық және тілдік ерекшеліктерін талдау; |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Жазылым. 1-тапсырма Елі үшін және тек өз қамы үшін қызмет ететін екі түрлі тұлғаны сипаттайтын диаграмма құрап жаз. Синоним, антоним сөздерді орынды қолдан. |
Диаграмма . |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. |
Слайд |
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. 2-тапсырма Жомарттық туралы қазақ халқының 3мақал-мәтелін, орыс халқының 3 мақал-мәтелін жаз. Ондағы ортақ ойлар мен ерекшеліктерді тауып айт. Тыңдалым Айтылым. 3-тапсырма Мәтінді оқы. Бүгінгі Ы.Алтынсарин әңгімесінің тақырыбы мен идеясын болжап айт.
|
Қазақ және орыс тілінде 3мақалдан жазады.Ортақ ойлар мен ерекшеліктерін айтады. Мәтінді түсініп оқиды. Бүгінгі Ы.Алтынсарин әңгімесінің тақырыбы мен идеясын болжап айтады. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағлауы. |
Суреттер |
|
Сабақтың соңы |
Айтылым.
|
Пікірлерін бекітетін 4себеп жазады. |
Смайликтер |
Кестелер |
шағым қалдыра аласыз















