|
Білім беру ұйымының атауы |
№153 Ш. Есенов атындағы мектеп-лицейі |
|||||
|
Пәні: |
Еңбекке баулу |
|||||
|
Бөлім: |
Атадан қалған асыл мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сәрсенбайқызы Інжу |
|||||
|
Күні: |
04.02.2026ж. |
|||||
|
Сынып: 4 “А” |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
17.Алтыбақан. Алтыбақан макетін жасау. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Материал түрін жіктей отырып,қазақ халқының ата бабадан келе жатқан «Алтыбақан» дәстүрлі ойынымен танысып,алтыбақан макетін өз қолыңмен жасап үйренеді. |
|||||
|
Құндылықтар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 3 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 3 минут Рефлексия 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Мұғалім балалармен амандасады Психологиялық ахуал
Оқушылардан алдыңғы
сабақта қандай тақырып өткенін сұрап, бүгінгі сабақпен
байланыстырады.
Өткен және бүгінгі
сабақ Сабаққа қатысты деректі материлдар (3 минут):
Сабақ түсіндірілгесін практикалық жұмыс жасайды. Кітапта берілген нұсқаулық бойынша қағаздан әмиян жасайды немесе тақтадан көрсетілген видео арқылы жасайды. Алтыбақан макетін жасау
Оқушыларға сергіту сәтін тақтадан көрсетеді.Жапондық сергіту сәті. https://youtu.be/ui8J9vlQ4wA?si=qIdBgG10bwysAz0b Сергіту сәтінен соң жұмысты әрі қарай жалғастыру. Жұмысын аяқтаған оқушыларды мадақтап,бағалау. Сабақты қорытындылау сұрақтары:
«Жүрек жылуы» әдісімен рефлексия жасау. |
Оқушылар сабақты
бастамас
бұрын Үй тапсырмасын тексертеді. Жаңа тақырыпты тыңдайды. Алтыбақан туралы мәліметтерді тыңдап, жаңа білім алады. Қауіпсіздік ережесін сақтап,практикалық жұмыс жасайды. Орындарынан тұрып сергіту сәтін жасайды. Оқушылар алған біліміне
сүйене
отырып, |
Жарайсыңдар!
Жарайсыңдар! Өте керемет
|
интербелсенді тақта Оқулық, суреттер, интербелсенді тақта Интерактивті тақта Интерактивті тақта Сұрақтар Жүрек |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
17.Алтыбақан. Алтыбақан макетін жасау. 4 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
№153 Ш. Есенов атындағы мектеп-лицейі |
|||||
|
Пәні: |
Еңбекке баулу |
|||||
|
Бөлім: |
Атадан қалған асыл мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сәрсенбайқызы Інжу |
|||||
|
Күні: |
04.02.2026ж. |
|||||
|
Сынып: 4 “А” |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
17.Алтыбақан. Алтыбақан макетін жасау. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Материал түрін жіктей отырып,қазақ халқының ата бабадан келе жатқан «Алтыбақан» дәстүрлі ойынымен танысып,алтыбақан макетін өз қолыңмен жасап үйренеді. |
|||||
|
Құндылықтар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 3 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 3 минут Рефлексия 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Мұғалім балалармен амандасады Психологиялық ахуал
Оқушылардан алдыңғы
сабақта қандай тақырып өткенін сұрап, бүгінгі сабақпен
байланыстырады.
Өткен және бүгінгі
сабақ Сабаққа қатысты деректі материлдар (3 минут):
Сабақ түсіндірілгесін практикалық жұмыс жасайды. Кітапта берілген нұсқаулық бойынша қағаздан әмиян жасайды немесе тақтадан көрсетілген видео арқылы жасайды. Алтыбақан макетін жасау
Оқушыларға сергіту сәтін тақтадан көрсетеді.Жапондық сергіту сәті. https://youtu.be/ui8J9vlQ4wA?si=qIdBgG10bwysAz0b Сергіту сәтінен соң жұмысты әрі қарай жалғастыру. Жұмысын аяқтаған оқушыларды мадақтап,бағалау. Сабақты қорытындылау сұрақтары:
«Жүрек жылуы» әдісімен рефлексия жасау. |
Оқушылар сабақты
бастамас
бұрын Үй тапсырмасын тексертеді. Жаңа тақырыпты тыңдайды. Алтыбақан туралы мәліметтерді тыңдап, жаңа білім алады. Қауіпсіздік ережесін сақтап,практикалық жұмыс жасайды. Орындарынан тұрып сергіту сәтін жасайды. Оқушылар алған біліміне
сүйене
отырып, |
Жарайсыңдар!
Жарайсыңдар! Өте керемет
|
интербелсенді тақта Оқулық, суреттер, интербелсенді тақта Интерактивті тақта Интерактивті тақта Сұрақтар Жүрек |
||
шағым қалдыра аласыз









