|
|
«Интердент» жоғары медициналық колледжі |
Құжаттама тәртібі ҚТ-СМЖ-003.6-2020 Әдістемелік қызметті басқару ЖОСПАР КЕСТЕСІ |
Басылым 1 |
«Бекітемін»
әдіскер _______ Надирбаева Р.К.
«____»_________ 2021г.
.
ДӘРІС КЕШЕНІ
пән /модуль/: «Қазақ әдебиеті»
пән/модуль
мамандық: 0301000 «Емдеу ісі»
шифр мамандық атауы
Курс: 1
Семестр: 2
Жалпы сағат (жалпы сағат/кредиттер KZ): 60/2
Құрастырған оқытушы: Омарова А.А.
«Қаралды және ұсынылды»
«Жалпы білім беру
және әлеуметтік-экономикалық
пән бірлестік» отырысында
хаттама №______
«____»_________ 2021г.
ЦӘК меңгерушісі ______ Асанбаева С.К.
Алматы, 2021 ж.
Пән/ Предмет: Қазақ әдебиеті
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімінің мазмұны / Раздел долгосрочного планирования: Модуль-1: 1.Бөлім Қалың елім , қазағым... |
Колледж: «Интердент» ЖМК
|
|
|
|
|
|||
|
Мерзімі / дата: 5.03.2021 ж. |
Оқытушының аты-жөні / ФИО учителя: Омарова А.А. |
|
|
|
|
|||
|
Топ / группа: 100 |
Қатысқандар / Участвовали: Қатыспады / отсутствовали: |
|
|
|
|
|||
|
Сабақ тақырыбы/ Тема урока |
|
|
|
|
|
|||
|
Оқу мақсаттаы / Цели обучения |
Білімділік: Білімгерлердің әдеби дүниетанымдарын кеңейту.Аталған кезеңдегі тарихи әлеуметтік жағдай туралы түсініктерін тереңдете отырып, қазақ әдебиетінің негізгі бағыттары мен оның көрнекті өкілдері туралы түсінік беру; Дамытушылық: Білімгерлердің білімге деген қызығушылығын арттыра отырып, топпен жұмыс жасату арқылы ізденгіштік, шығармашылық, жауапкершілік және танымдық қабілетін дамыту; Тәрбиелік: Жас ұрпақты өз елінің тарихын білуге, жыр құндылықтарын құрметтейтін ұлтжанды азамат болуға тәрбиелеу. |
|
|
|
|
|||
|
Сабақ мақсаты / Цель урока |
Білімгерлердің барлығы / Все учащиеся Тақырыпты түсінеді, тақырыпты анықтайды, тақырып мазмұны бойынша дайындалған сұрақтарға болжаммен жауап береді,түпнұсқамен салыстырады. Білімгерлердің көбісі / Большинство учащиеся Сұрақтарға жауап береді, тақырып бойынша мәліметтер жинайды Білімгерлердің кейбіреуі / Некоторые учащиеся Өз ойларын еркін жеткізе алады, мазмұндай алады |
|
|
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері Критерии оценивания |
Білімгерлер/Обучающийся:
|
|
|
|||||
|
Тілдік мақсаттар Языковые цели |
|
|||||||
|
Құндылықтарды қалыптастыру/ Воспитание ценностей |
- Жауапкершілік сезіміне тәрбиелеу - Патриоттық сезімге тәрбиелеу - Таңдаған мамандыққа қызығушылыққа тәрбиелеу - Кәсіптік сапасын жетілдіру |
|
|
|||||
|
Пәнаралық байланыс Межпредметная связь |
Тарих, тіл, медицина |
|
|
|||||
|
Алдынғы білім Предыдущие знания |
Ақын-жазушылар туралы біледі,шығармаларын мазмұндай алады. |
|
|
|||||
Сабақ барысы/ Ход урока
|
Үақыт/Сабақ кезеңдері Время / этапы урока |
Оқытушының және білімгерлердің іс-әрекеті / Деятельность учителя и студентов |
|
Сабақтың басы Начало урока 5 мин |
.1.Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Психологиялық ахуал тудыру. «Мейірімділік» тренингі. - білімгерлер «мейірімділік» сөзі туралы өз ойларын айтады - сурет салады Сурет арқылы сабақ тақырыбымен таныстырылады. Оқу мақсатымен бағалау критерийлерімен таныстырылады. |
|
|
|
|
Негізгі бөлім Основная часть 25 мин |
Үй тапсырмасын сұрау.Қызығушылықты оятуТөмендегі жалпы сұрақтарды негізге ала отырып,өткен тақырыпты қайталау: 1.Әдебиет не туралы ғылым? 2. Әдебиеттің өнердің басқа түлерінен айырмашылығы неде? 3. Көркем әдебиет туралы А.Құнанбаев не деген? 4. Көркем әдебиет бізді неге үйретеді? 5. Бізге көркем әдебиеттің қандай пайдасы бар? Мағынаны тану Тақырып бойынша мәлімет төменде беріледі. Тапсырмалар арқылы өз болжамдарын айту. Тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру Шығармашылық жұмыс Топтық, жүптық, жеке жұмыстар орындау. Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Өз ойларын жеткізе алады. Негізгі ойды анықтайды. |
|
Сабақ соңы / Конец урока 5 мин |
Кері байланыс (рефлекция) «Insert» әдісі арқылы - Не білемін? - Не білдім? - Білгім келеді? Оқушылар өз пікірлерін білдіреді. Үй тапсырмасы беріледі Баға қойылады |
Оқытушы үшін:
1. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»10-сынып 2019 ж. ЖМБ
2. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»11-сынып 2020 ж. ЖМБ
3. Хрестоматиялар
Студенттер үшін:
1. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»10-сынып 2019 ж. ЖМБ
2. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»11-сынып 2020 ж. ЖМБ
3. Хрестоматиялар
Айгүл Кемелбаеваның өмірі мен шығармашылығы
Прозаик, литературовед,
кинодраматург, эссеист, переводчик, журналист.
Дата рождения: 21.03.1965.
Место рождения: Восточно-Казахстанская область, Абайский район,
село Кундызды
Год окончания казахской средней школы – 1982
1984-87 . КазГУ- факультет журналистики
1989-94 г.г. Литературный институт имени М.Горького, Москва
Отделение: проза. Специальность – литературный работник.
С 2001 года член Союза писателей Казахстана
Изданы более 200 литературоведческие статьи, эссе, переводы.
Автор 5 книг- проза.
Выпущенные книги:
«Путешествие в седьмой континент» (1986г.)
«Тобылгысай» (2001г.)
«Башня» (2003г.)
«Сердце Мажнун» (2013г.)
“Сөз хикмет” (2016)
Фильмы:
«Грех», по мотивам рассказа Магжан Жумабаева « Грех Шолпана»
Қазахфильм имени Ш.Айманова. Режиссер- Болат Шарип, 2005 г.
«Султан Оразалин», документальный фильм, 2013 г.
«Сулеймен Ескараев», документальный фильм, 2012г.
«Жиембет жырау», документальный фильм, 2014г.
Достижения:
1983 по 2015 – лауреат 21 разных литературных премий
С 1999 г. неоднократный лауреат Президентских стипендий для
писателей.
2000 г. –лауреат Государственной премии для молодежи «Дарын»
2012 – лауреат Международного литературного конкурса имени Виктора
Шнитке. Диплом I степени. В номинации «Литературоведческие работы о
литературе российских немцев», Россия.
2014 – лауреат международного конкурса «Алтын асық» . Номинация:
проза.
А.Кемелбаева. «Шашты» әңгімесі
Сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=eARpQcdOjnQ

Жаугершілік заманда шапқыншылар өзге елді тұтқиылдан шауып, жылқыларды барымталап тұтқын ретінде үлбіреп тұрған сұлу қыздары мен батыр ерлерін еріксіз алып кететін. Ұлы даланың қатаң ережелері тұтқынға түскен бойжеткендерді күң етсе, ер азаматтарын құл қылатын. Әңгімеде көтерілген мәселелер: ер-азаматтардың ар-намысы, шапқыншылыққа ұшыраған елдің күйі Айгүл Кемелбаеваның өзге де туындылары секілді аса аяныш, үрей, қобалжу сезімдерін туғызады. Аталған автордың шығармашылығының өзіне тән ерекшелігі, асыра сілтеу секілді әдеби құралдары жиі қолданыла бермейді. Оның туындыларында тек қана шындық, бүкпесіз айтылады. Солардың бірі “Шашты” әңгімесі. Әңгіменің бас кейіпкері қарапайым жылқышының бейнесінің негізінде бұқара халықтың күйін автор шебер жеткізеді.
Үйге тапсырма:
1.«Шашты » әңгімесін оқу мазмұндау
2. Әңгіме бойынша кестені толтыру
|
Кейіпкер |
Іс- әрекеті мен мінезі |
Автордың осы кейіпкерге көзқарасын шығармадағы тілдік қолданысы арқылы дәлелдеу |
|
Кенжебек |
|
|
|
Тасқұл |
|
|
|
Атажан |
|
|
Дескрипторлары:
|
- Кейіпкердің іс-әрекеті мінезін сипаттайды. - Автордың кейіпкерге көзқарасын дәлелдейді |
Талап Сұлтанбекұлының өмірі мен шығармашылығы

Талапбек Сұлтанбекұлы Сұлтанбеков
(1.09.1930, Алматы облысы Ақсу селосы)
Тоғызқұмалақ ұлттық ойыны бойынша, орыс және халықаралық дойбы бойынша СШ-і, КСРО Журналистер одағының мүшесі, тоғызқұмалақ пен дойбыдан Республика бірлестігінің президенті (1994-75), республикалық спорттық журналистиканың негізін салушылардың бірі. Мәскеудегі бірінші Бүкілодақтық физкультурашылар шеруіне қатысушы (1964). Республикалық ғылыми- көпшілік жастар журналы "Білім және еңбекте" бас редакторының орынбасары (1959-62), бас редакторы (1962-69) болып қызмет істеді. Дене тәрбиесі мен спортты белсенді насихаттады. Р.Ақмамбетов секілді тоғызқұмалақтың тамаша ойыншыларының, Абайдың немерелерінің ойын партияларын жазып қалдырды. Халықаралық дойбыдан (1984,1951), тоғызқұмалақтан (1961, Қарағанды) командалық есептегі (Алматы қаласының командасының құрамында Ш.Ибраев, Т.Сұлтанбеков, Р.Кәрімбаев) командалық есепте республиканың қаламын ғылыми фантастика саласында ұштады. Шығармашылығы: "Көшпеліалтын", "Лұқпан Хакім". Спорттық тақырыптағы "Дойбы ойыны" (1954), "Шахмат ойнай білесің бе?" (1959), "Шах¬мат, дойбы, тоғызқұмалақ" (1967) кітаптардың авторы
Көшпелі алтын – кочующее золото
Найзағай - молния
Сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=JnkaABY7W4w
Аудио кітап: https://kitap.kz/audio-book/anggimeleri-6
Тапсырма: Сұрақтарға жауап беріңіздер:
1.Талапбек Сұлтанбеков кім?
2.Талапбек Сұлтанбеков қай жылы, қай жерде дүниеге келген?
3.Талапбек Сұлтанбеков қай жерде білім алған?
4.Талапбек Сұлтанбековтың қандай белгілі адаммен жақындығы бар?
5.Талапбек Сұлтанбеков қандай қызмет атқарды?
1.Талапбек Сұлтанбековтың қандай шығармалары бар?
2.Фантастикалық жанр деген не?
3.Ғылыми фантастикалық жанр деген не?
4.Талапбек Сұлтанбеков жайлы қандай кітап жарық көрді?
5.Талапбек Сұлатнбеков жайлы кітап жазған кім?
Үйге тапсырма:
Әңгіме бөлімдері бойынша негізгі кейіпкерлерінің бастан кешкен оқиғаларына талдау жасау
|
Әңгіме бөлімі |
Негізгі кейіпкер |
Оқиғасы |
|
|
|
|
.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1. Айгүл Кемелбаеваның өмірі мен шығармашылығы 2. А.Кемелбаева. «Шашты» әңгімесі
1. Айгүл Кемелбаеваның өмірі мен шығармашылығы 2. А.Кемелбаева. «Шашты» әңгімесі
|
|
«Интердент» жоғары медициналық колледжі |
Құжаттама тәртібі ҚТ-СМЖ-003.6-2020 Әдістемелік қызметті басқару ЖОСПАР КЕСТЕСІ |
Басылым 1 |
«Бекітемін»
әдіскер _______ Надирбаева Р.К.
«____»_________ 2021г.
.
ДӘРІС КЕШЕНІ
пән /модуль/: «Қазақ әдебиеті»
пән/модуль
мамандық: 0301000 «Емдеу ісі»
шифр мамандық атауы
Курс: 1
Семестр: 2
Жалпы сағат (жалпы сағат/кредиттер KZ): 60/2
Құрастырған оқытушы: Омарова А.А.
«Қаралды және ұсынылды»
«Жалпы білім беру
және әлеуметтік-экономикалық
пән бірлестік» отырысында
хаттама №______
«____»_________ 2021г.
ЦӘК меңгерушісі ______ Асанбаева С.К.
Алматы, 2021 ж.
Пән/ Предмет: Қазақ әдебиеті
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімінің мазмұны / Раздел долгосрочного планирования: Модуль-1: 1.Бөлім Қалың елім , қазағым... |
Колледж: «Интердент» ЖМК
|
|
|
|
|
|||
|
Мерзімі / дата: 5.03.2021 ж. |
Оқытушының аты-жөні / ФИО учителя: Омарова А.А. |
|
|
|
|
|||
|
Топ / группа: 100 |
Қатысқандар / Участвовали: Қатыспады / отсутствовали: |
|
|
|
|
|||
|
Сабақ тақырыбы/ Тема урока |
|
|
|
|
|
|||
|
Оқу мақсаттаы / Цели обучения |
Білімділік: Білімгерлердің әдеби дүниетанымдарын кеңейту.Аталған кезеңдегі тарихи әлеуметтік жағдай туралы түсініктерін тереңдете отырып, қазақ әдебиетінің негізгі бағыттары мен оның көрнекті өкілдері туралы түсінік беру; Дамытушылық: Білімгерлердің білімге деген қызығушылығын арттыра отырып, топпен жұмыс жасату арқылы ізденгіштік, шығармашылық, жауапкершілік және танымдық қабілетін дамыту; Тәрбиелік: Жас ұрпақты өз елінің тарихын білуге, жыр құндылықтарын құрметтейтін ұлтжанды азамат болуға тәрбиелеу. |
|
|
|
|
|||
|
Сабақ мақсаты / Цель урока |
Білімгерлердің барлығы / Все учащиеся Тақырыпты түсінеді, тақырыпты анықтайды, тақырып мазмұны бойынша дайындалған сұрақтарға болжаммен жауап береді,түпнұсқамен салыстырады. Білімгерлердің көбісі / Большинство учащиеся Сұрақтарға жауап береді, тақырып бойынша мәліметтер жинайды Білімгерлердің кейбіреуі / Некоторые учащиеся Өз ойларын еркін жеткізе алады, мазмұндай алады |
|
|
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері Критерии оценивания |
Білімгерлер/Обучающийся:
|
|
|
|||||
|
Тілдік мақсаттар Языковые цели |
|
|||||||
|
Құндылықтарды қалыптастыру/ Воспитание ценностей |
- Жауапкершілік сезіміне тәрбиелеу - Патриоттық сезімге тәрбиелеу - Таңдаған мамандыққа қызығушылыққа тәрбиелеу - Кәсіптік сапасын жетілдіру |
|
|
|||||
|
Пәнаралық байланыс Межпредметная связь |
Тарих, тіл, медицина |
|
|
|||||
|
Алдынғы білім Предыдущие знания |
Ақын-жазушылар туралы біледі,шығармаларын мазмұндай алады. |
|
|
|||||
Сабақ барысы/ Ход урока
|
Үақыт/Сабақ кезеңдері Время / этапы урока |
Оқытушының және білімгерлердің іс-әрекеті / Деятельность учителя и студентов |
|
Сабақтың басы Начало урока 5 мин |
.1.Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Психологиялық ахуал тудыру. «Мейірімділік» тренингі. - білімгерлер «мейірімділік» сөзі туралы өз ойларын айтады - сурет салады Сурет арқылы сабақ тақырыбымен таныстырылады. Оқу мақсатымен бағалау критерийлерімен таныстырылады. |
|
|
|
|
Негізгі бөлім Основная часть 25 мин |
Үй тапсырмасын сұрау.Қызығушылықты оятуТөмендегі жалпы сұрақтарды негізге ала отырып,өткен тақырыпты қайталау: 1.Әдебиет не туралы ғылым? 2. Әдебиеттің өнердің басқа түлерінен айырмашылығы неде? 3. Көркем әдебиет туралы А.Құнанбаев не деген? 4. Көркем әдебиет бізді неге үйретеді? 5. Бізге көркем әдебиеттің қандай пайдасы бар? Мағынаны тану Тақырып бойынша мәлімет төменде беріледі. Тапсырмалар арқылы өз болжамдарын айту. Тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру Шығармашылық жұмыс Топтық, жүптық, жеке жұмыстар орындау. Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Өз ойларын жеткізе алады. Негізгі ойды анықтайды. |
|
Сабақ соңы / Конец урока 5 мин |
Кері байланыс (рефлекция) «Insert» әдісі арқылы - Не білемін? - Не білдім? - Білгім келеді? Оқушылар өз пікірлерін білдіреді. Үй тапсырмасы беріледі Баға қойылады |
Оқытушы үшін:
1. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»10-сынып 2019 ж. ЖМБ
2. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»11-сынып 2020 ж. ЖМБ
3. Хрестоматиялар
Студенттер үшін:
1. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»10-сынып 2019 ж. ЖМБ
2. Г. Орда. С. Дәрібаев «Қазақ әдебиеті»11-сынып 2020 ж. ЖМБ
3. Хрестоматиялар
Айгүл Кемелбаеваның өмірі мен шығармашылығы
Прозаик, литературовед,
кинодраматург, эссеист, переводчик, журналист.
Дата рождения: 21.03.1965.
Место рождения: Восточно-Казахстанская область, Абайский район,
село Кундызды
Год окончания казахской средней школы – 1982
1984-87 . КазГУ- факультет журналистики
1989-94 г.г. Литературный институт имени М.Горького, Москва
Отделение: проза. Специальность – литературный работник.
С 2001 года член Союза писателей Казахстана
Изданы более 200 литературоведческие статьи, эссе, переводы.
Автор 5 книг- проза.
Выпущенные книги:
«Путешествие в седьмой континент» (1986г.)
«Тобылгысай» (2001г.)
«Башня» (2003г.)
«Сердце Мажнун» (2013г.)
“Сөз хикмет” (2016)
Фильмы:
«Грех», по мотивам рассказа Магжан Жумабаева « Грех Шолпана»
Қазахфильм имени Ш.Айманова. Режиссер- Болат Шарип, 2005 г.
«Султан Оразалин», документальный фильм, 2013 г.
«Сулеймен Ескараев», документальный фильм, 2012г.
«Жиембет жырау», документальный фильм, 2014г.
Достижения:
1983 по 2015 – лауреат 21 разных литературных премий
С 1999 г. неоднократный лауреат Президентских стипендий для
писателей.
2000 г. –лауреат Государственной премии для молодежи «Дарын»
2012 – лауреат Международного литературного конкурса имени Виктора
Шнитке. Диплом I степени. В номинации «Литературоведческие работы о
литературе российских немцев», Россия.
2014 – лауреат международного конкурса «Алтын асық» . Номинация:
проза.
А.Кемелбаева. «Шашты» әңгімесі
Сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=eARpQcdOjnQ

Жаугершілік заманда шапқыншылар өзге елді тұтқиылдан шауып, жылқыларды барымталап тұтқын ретінде үлбіреп тұрған сұлу қыздары мен батыр ерлерін еріксіз алып кететін. Ұлы даланың қатаң ережелері тұтқынға түскен бойжеткендерді күң етсе, ер азаматтарын құл қылатын. Әңгімеде көтерілген мәселелер: ер-азаматтардың ар-намысы, шапқыншылыққа ұшыраған елдің күйі Айгүл Кемелбаеваның өзге де туындылары секілді аса аяныш, үрей, қобалжу сезімдерін туғызады. Аталған автордың шығармашылығының өзіне тән ерекшелігі, асыра сілтеу секілді әдеби құралдары жиі қолданыла бермейді. Оның туындыларында тек қана шындық, бүкпесіз айтылады. Солардың бірі “Шашты” әңгімесі. Әңгіменің бас кейіпкері қарапайым жылқышының бейнесінің негізінде бұқара халықтың күйін автор шебер жеткізеді.
Үйге тапсырма:
1.«Шашты » әңгімесін оқу мазмұндау
2. Әңгіме бойынша кестені толтыру
|
Кейіпкер |
Іс- әрекеті мен мінезі |
Автордың осы кейіпкерге көзқарасын шығармадағы тілдік қолданысы арқылы дәлелдеу |
|
Кенжебек |
|
|
|
Тасқұл |
|
|
|
Атажан |
|
|
Дескрипторлары:
|
- Кейіпкердің іс-әрекеті мінезін сипаттайды. - Автордың кейіпкерге көзқарасын дәлелдейді |
Талап Сұлтанбекұлының өмірі мен шығармашылығы

Талапбек Сұлтанбекұлы Сұлтанбеков
(1.09.1930, Алматы облысы Ақсу селосы)
Тоғызқұмалақ ұлттық ойыны бойынша, орыс және халықаралық дойбы бойынша СШ-і, КСРО Журналистер одағының мүшесі, тоғызқұмалақ пен дойбыдан Республика бірлестігінің президенті (1994-75), республикалық спорттық журналистиканың негізін салушылардың бірі. Мәскеудегі бірінші Бүкілодақтық физкультурашылар шеруіне қатысушы (1964). Республикалық ғылыми- көпшілік жастар журналы "Білім және еңбекте" бас редакторының орынбасары (1959-62), бас редакторы (1962-69) болып қызмет істеді. Дене тәрбиесі мен спортты белсенді насихаттады. Р.Ақмамбетов секілді тоғызқұмалақтың тамаша ойыншыларының, Абайдың немерелерінің ойын партияларын жазып қалдырды. Халықаралық дойбыдан (1984,1951), тоғызқұмалақтан (1961, Қарағанды) командалық есептегі (Алматы қаласының командасының құрамында Ш.Ибраев, Т.Сұлтанбеков, Р.Кәрімбаев) командалық есепте республиканың қаламын ғылыми фантастика саласында ұштады. Шығармашылығы: "Көшпеліалтын", "Лұқпан Хакім". Спорттық тақырыптағы "Дойбы ойыны" (1954), "Шахмат ойнай білесің бе?" (1959), "Шах¬мат, дойбы, тоғызқұмалақ" (1967) кітаптардың авторы
Көшпелі алтын – кочующее золото
Найзағай - молния
Сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=JnkaABY7W4w
Аудио кітап: https://kitap.kz/audio-book/anggimeleri-6
Тапсырма: Сұрақтарға жауап беріңіздер:
1.Талапбек Сұлтанбеков кім?
2.Талапбек Сұлтанбеков қай жылы, қай жерде дүниеге келген?
3.Талапбек Сұлтанбеков қай жерде білім алған?
4.Талапбек Сұлтанбековтың қандай белгілі адаммен жақындығы бар?
5.Талапбек Сұлтанбеков қандай қызмет атқарды?
1.Талапбек Сұлтанбековтың қандай шығармалары бар?
2.Фантастикалық жанр деген не?
3.Ғылыми фантастикалық жанр деген не?
4.Талапбек Сұлтанбеков жайлы қандай кітап жарық көрді?
5.Талапбек Сұлатнбеков жайлы кітап жазған кім?
Үйге тапсырма:
Әңгіме бөлімдері бойынша негізгі кейіпкерлерінің бастан кешкен оқиғаларына талдау жасау
|
Әңгіме бөлімі |
Негізгі кейіпкер |
Оқиғасы |
|
|
|
|
.
шағым қалдыра аласыз














