№ мектеп-лицей
Тақырыбы:
Сыныбы: 1 « »
Пән мұғалімі:
20 -20 оқу жыл
Бекітемін:
|
Бөлім |
|
||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||||
|
Күні |
|
||||||
|
Сынып: 1 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс тамақтану |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.3.3. – адамның өсу және даму қажеттіліктерін анықтау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың
|
Ұйымдастыру кезеңі Балалардың эмоциясы арқылы сабақты бастау, қызығушылықтарын арттыру. Армысыңдар, балалар?
Топқа бөлу І топ ІІ топ ІІІ топ
Ұжымдық жұмыс Ребусты шеш
|
Оқушылар амандасады.
Оқушылар топқа орналасады. Сол суреттер бойынша топ атауын анықтайды.
Оқушылар ұжымдаса отырып жұмыс жасайды. |
Мадақтау арқылы бағалау |
Маркер, А4
Қима қағаз |
|
||
|
Сабақтың ортасы
|
Винни пухқа көмек
Олай болса, бүгінгі сабағымыз «Дұрыс тамақтана біл» деп аталады.
Дұрыс тамақтану
«Кел топтасайық!» ойыны І топ:
Пайдалы тағамға не жатады? Зиянды тағамға ше?
ІІ топ:
Өз ойыңды дәлелде
ІІІ топ:
Суреттегі қыз бала дұрыс тамақтанып отыр ма? Оған дұрыс тамақтану туралы не айтар едің? Пайдалы ас мәзірін жасауға көмектес.
Пайдалы ас мәзірін құра
Сергіту сәті
Винни пухқа дүкеннен заттар алуға көмектесейік.
Бейнебаян
Жаңатын тану «Жұбыңмен бөліс» әдісі Тамақтану пирамидасы
|
Оқушылар берілген сұрақтарға өз жауаптарын береді.
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Сұрақтарға жауап береді.
Дескриптор:
Топ арасында оқушылар берілген қима қағаздардан сөз құрастырады.
Оқушылар топтаса жұмыс жасайды.
Оқушылар сергіту сәтін қызыға орындайды.
Дескриптор:
|
Мадақтау арқылы бағалау
Мадақтау арқылы бағалау
Қошеметтеу
Смайликпен бағалау
Мадақтау |
Слайд
Слайд А4 жапсырмалар фломастер желім
Қима қағаз желім
Қима қағаз
Таратпа қағаз
|
|
||
|
Сабақтың соңы
Кері байланыс
|
Қорытынды Кері байланыс «Алма ағашы» әдісі Берілген алманы алма ағашына орналастырамыз. Бағалау |
|
|
Слайдта анимация арқылы орындалады.
Плакат жапсырма суреттер
|
|
||
І топ
|
Пайдалы тағам |
Зиянды тағам |
|
|
|


ІІ топ
Дәрумендер
не үшін қажет?
ІІІ топ
Пайдалы ас мәзірін құра
|
Таңғы ас |
|
|
Түскі ас |
|
|
Бесін ас |
|
|
Кешкі ас |
|



Жұбыңмен бөліс
Жаңаны тану
Тамақтану пирамидасы

Кері байланыс











жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1 сынып Жаратылыстану Дұрыс тамақтану
1 сынып Жаратылыстану Дұрыс тамақтану
№ мектеп-лицей
Тақырыбы:
Сыныбы: 1 « »
Пән мұғалімі:
20 -20 оқу жыл
Бекітемін:
|
Бөлім |
|
||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||||
|
Күні |
|
||||||
|
Сынып: 1 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс тамақтану |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.3.3. – адамның өсу және даму қажеттіліктерін анықтау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың
|
Ұйымдастыру кезеңі Балалардың эмоциясы арқылы сабақты бастау, қызығушылықтарын арттыру. Армысыңдар, балалар?
Топқа бөлу І топ ІІ топ ІІІ топ
Ұжымдық жұмыс Ребусты шеш
|
Оқушылар амандасады.
Оқушылар топқа орналасады. Сол суреттер бойынша топ атауын анықтайды.
Оқушылар ұжымдаса отырып жұмыс жасайды. |
Мадақтау арқылы бағалау |
Маркер, А4
Қима қағаз |
|
||
|
Сабақтың ортасы
|
Винни пухқа көмек
Олай болса, бүгінгі сабағымыз «Дұрыс тамақтана біл» деп аталады.
Дұрыс тамақтану
«Кел топтасайық!» ойыны І топ:
Пайдалы тағамға не жатады? Зиянды тағамға ше?
ІІ топ:
Өз ойыңды дәлелде
ІІІ топ:
Суреттегі қыз бала дұрыс тамақтанып отыр ма? Оған дұрыс тамақтану туралы не айтар едің? Пайдалы ас мәзірін жасауға көмектес.
Пайдалы ас мәзірін құра
Сергіту сәті
Винни пухқа дүкеннен заттар алуға көмектесейік.
Бейнебаян
Жаңатын тану «Жұбыңмен бөліс» әдісі Тамақтану пирамидасы
|
Оқушылар берілген сұрақтарға өз жауаптарын береді.
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Сұрақтарға жауап береді.
Дескриптор:
Топ арасында оқушылар берілген қима қағаздардан сөз құрастырады.
Оқушылар топтаса жұмыс жасайды.
Оқушылар сергіту сәтін қызыға орындайды.
Дескриптор:
|
Мадақтау арқылы бағалау
Мадақтау арқылы бағалау
Қошеметтеу
Смайликпен бағалау
Мадақтау |
Слайд
Слайд А4 жапсырмалар фломастер желім
Қима қағаз желім
Қима қағаз
Таратпа қағаз
|
|
||
|
Сабақтың соңы
Кері байланыс
|
Қорытынды Кері байланыс «Алма ағашы» әдісі Берілген алманы алма ағашына орналастырамыз. Бағалау |
|
|
Слайдта анимация арқылы орындалады.
Плакат жапсырма суреттер
|
|
||
І топ
|
Пайдалы тағам |
Зиянды тағам |
|
|
|


ІІ топ
Дәрумендер
не үшін қажет?
ІІІ топ
Пайдалы ас мәзірін құра
|
Таңғы ас |
|
|
Түскі ас |
|
|
Бесін ас |
|
|
Кешкі ас |
|



Жұбыңмен бөліс
Жаңаны тану
Тамақтану пирамидасы

Кері байланыс











шағым қалдыра аласыз






















