Материалдар / 2-сынып әдебиеттік оқу, 67-69 сабақтар, Алматыкітап
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

2-сынып әдебиеттік оқу, 67-69 сабақтар, Алматыкітап

Материал туралы қысқаша түсінік
Алматыкітап баспасы, 2-сынып әдебиеттік оқу сабағына арналған дайын қмж
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
19 Сәуір 2024
156
0 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Білім беру ұйымының атауы

56 ЖОББМ

Пәні:

Әдебиеттік оқу.

Бөлім:

Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті

Педагогтің аты-жөні:

Жанғазы Назым

Күні:

20.02.2024

Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

67 сабақ. Әдепті бала. Ұшқан ұя

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау

Сабақтың мақсаты

Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.

Кейіпкердің іс-әрекетіне өз ойын білдіреді.


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру

Өзін-өзі тексеру




Жаңа білім



























































Бекіту









Кері байланыс

Оқушылармен амандасу, түгелдеу. Психологиялық ахуалды жақсарту

Үй тапсырмасын сұрау

8-тапсырма

«Отпен ойнама!» деген тыйым сөзді сурет арқылы бейнелейді.


Жаңа тақырып

1-тапсырма

ФС тапсырмасы

Үйге келген қонақпен амандасасыңба?

-танысам да,танымасам да келген қонақпен амандасамын.

-өздері амандасса амандасамын.

-егер танымасам амандаспаймын.

-бірінші болып өзім амандасамын.



2-тапсырма

Автормен таныстыру.

Оқулықпен жұмыс.

Мәтінмен жұмыс.

Түсініп,мәнерлеп,тізбектей оқы.

Сөздік жұмыс

Бірауыздан- барлығы бірдей


ЕБҚ

Үйге қонақ келгенде сен қалай амандасасың? Қонақты қалай күтесің?



Жұптық жұмыс

3-тапсырма

Кішкентай Бауыржан қонақтармен қалай амандасты? Қимылмен бейнелеп көрсет


Сергіту сәті.

Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш,

Бойға жинап күш.

Жаттығу жасап алайық,

Бiр дем алып қалайық.


ЕҚБ

4-тапсырма

Бауыржанның орнында болсаң сен не істер едің?





5-тапсырма

Дәптермен жұмыс.

Бауыжанның әкесі айтқан ақыл сөзін тауып,көшіріп жаз.

-Жарайсың балам! Үйге кіргенде әрқашан үлкендерге сәлем беруді ұмытпа.Әдепті бала сөйтеді.



6-тапсырма

Бауыржан әкесінің сөзінен қандай өнеге алды?




Үй тапсырмасы

7-тапсырма

Момышұлы туралы қосымша мәлімет тап.

З. Ахметованың «Атасы мен немересі» туралы әңгімені есіңе түсір.




«Ми» әдісі арқылы кері байланыс

Үй тапсырмасын тексертеді






Өзінің не істейтінін айтады








Мәтінді оқиды








Жеке жұмыс жасайды





Бір-бірімен амандасады




Жаттығулар жасайды




Өз ойын айтады







Дәптермен жұмыс жасайды






Сұраққа жауап береді






Үй тапсырмасын алады







Кері байланыс жасайды

Мақтап,мадақтап отыру







Дескриптор:

Берілген тақырыпқа сурет салады-1б

Дескриптор:

Сұраққа жауап береді-1б

Өз ойын білдіреді-1б




Дескриптор

Мәтінді түсініп,тізбектей оқиды -1б






Жарайсың!






Дескриптор:

Кішкентай Бауыржанның қонақтармен амандасуын көрсетеді-1б







Сен мықтысың!






Дескриптор:

Бауыжанның әкесі айтқан ақыл сөзін тауып,көшіріп жазады-1б





Дескриптор:

Сұраққа жауап береді-1б

Өз ойларын жеткізеді-1б



Дескриптор:

Момышұлы туралы қосымша мәлімет тауып,жазып келеді-1б







«Ми»әдісі





«Wordwall» қосымшасы








суреттер









Оқулық












Іс-қимылдар








Қимылдар





Оқулық








Жұмыс дәптері






Суреттер




Оқулық





Жұмыс дәптері







Кері байланыс парақтары











Бекітемін:

Білім беру ұйымының атауы

56 ЖОББМ

Пәні:

Әдебиеттік оқу. Алматыкітап

Бөлім:

Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті

Педагогтің аты-жөні:

Жанғазы Назым

Күні:

21.02.2024

Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

68 сабақ. Мен білетін салт – дәстүрлер. Байғазы.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.1.2.1* шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау,үзіндісін мазмұндау, сахналау

Сабақтың мақсаты

Мәтіннің мазмұнын жоспар бойынша әңгімелейді

Құндылықтар

ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: Ұлттық мирасты, мәдениетті дәріптейді

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру

Өзін-өзі тексеру





Жаңа білім



























































Бекіту












Кері байланыс

Оқушылармен амандасады, түгелдеу Психологиялық ахуалды жақсарту

Үй тапсырмасын сұрау

7-тапсырма

Момышұлы туралы қосымша мәлімет тап.



Жаңа тақырып

1-тапсырма

ФС тапсырмасы

Ребусты шеш.

БАЙҒАЗЫ

Бұл сөздің мағынасын білесіңбе? Ойлан.

Байғазы — қазақ дәстүрінде үлкеннің кішіге, негізінен балаға беретін сыйлығы. Байғазыны, көбінесе, жасөспірім балалар, бойжеткен қыздар, бозбалалар жаңа киім кигенде, жаңа зат алғанда ағалары мен жеңгелерінен, әпке, әке-шеше, жанашыр жақын туыстарынан сұрайды. Үлкендер Байғазы (ақша, малдың төлі, т.б.) берумен бірге құтты болсын айтып, ізг

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!