|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожантаева А.Г |
|||
|
Күні |
12.11.2024 |
|||
|
Сынып 6 а,ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D-редактор құралдары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану;
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
3D -редактор құралдарының сипаттамасын біледі. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
3D-редакторының құралдарын қолданады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарын анықтайды |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Уақыт |
Ресурстар |
|
Кіріспе |
3D модельдеу туралы қысқаша түсінік беру және графикалық примитивтер ұғымын түсіндіру (куб, сфера, цилиндр). |
Тыңдау және 3D модельдеудің өмірдегі қолданылуы туралы сұрақтар қою. |
10 мин |
Графикалық примитивтердің суреттері, презентация |
|
3D-редактор құралдарын зерттеу |
3D-редактордағы негізгі құралдарды пайдаланып, пішіндерді құруды көрсету. Примитивтерді таңдау, өзгерту және орналастыру әдістерін түсіндіру. |
Мұғалімнің түсіндіруін тыңдап, құралдарды қолдану бойынша сұрақтар қою. |
15 мин |
Компьютерлер, 3D-редактор бағдарламасы |
|
Топтық жұмыс |
Оқушыларды топтарға бөліп, әр топқа белгілі бір графикалық примитивті құру және оны өзгерту тапсырмасын беру. |
Топпен бірге 3D-редакторда өз тапсырмаларын орындау. |
10 мин |
3D-редактор бағдарламасы |
|
Қорытынды және рефлексия |
Әр топтың жұмысын қарап, олардың тапсырмалары бойынша кері байланыс беру. |
Өз жұмысын көрсету, қиындықтар мен шешімдер туралы ой бөлісу. |
10 мин |
Кері байланыс және бағалау парақшалары |
|
Үй тапсырмасы |
3D-редакторда қосымша графикалық примитив құрып, оның скриншотын жасау |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3D-редактор құралдары
3D-редактор құралдары
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожантаева А.Г |
|||
|
Күні |
12.11.2024 |
|||
|
Сынып 6 а,ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D-редактор құралдары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану;
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
3D -редактор құралдарының сипаттамасын біледі. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
3D-редакторының құралдарын қолданады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарын анықтайды |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Уақыт |
Ресурстар |
|
Кіріспе |
3D модельдеу туралы қысқаша түсінік беру және графикалық примитивтер ұғымын түсіндіру (куб, сфера, цилиндр). |
Тыңдау және 3D модельдеудің өмірдегі қолданылуы туралы сұрақтар қою. |
10 мин |
Графикалық примитивтердің суреттері, презентация |
|
3D-редактор құралдарын зерттеу |
3D-редактордағы негізгі құралдарды пайдаланып, пішіндерді құруды көрсету. Примитивтерді таңдау, өзгерту және орналастыру әдістерін түсіндіру. |
Мұғалімнің түсіндіруін тыңдап, құралдарды қолдану бойынша сұрақтар қою. |
15 мин |
Компьютерлер, 3D-редактор бағдарламасы |
|
Топтық жұмыс |
Оқушыларды топтарға бөліп, әр топқа белгілі бір графикалық примитивті құру және оны өзгерту тапсырмасын беру. |
Топпен бірге 3D-редакторда өз тапсырмаларын орындау. |
10 мин |
3D-редактор бағдарламасы |
|
Қорытынды және рефлексия |
Әр топтың жұмысын қарап, олардың тапсырмалары бойынша кері байланыс беру. |
Өз жұмысын көрсету, қиындықтар мен шешімдер туралы ой бөлісу. |
10 мин |
Кері байланыс және бағалау парақшалары |
|
Үй тапсырмасы |
3D-редакторда қосымша графикалық примитив құрып, оның скриншотын жасау |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













