|
Білім беру ұйымының атауы |
Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы білім беретін мектеп |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Өнер. |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мантеева А |
||||||
|
Күні: |
14.01.2025 |
||||||
|
Сынып: |
3 Д |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№51 сабақ. Өнер алды - қызыл тіл. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.3.1 – шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді табу. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді табады |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5мин Өткенді пысықтау 5 мин Сабақ тың ортасы 25 мин Сергіту сәті 3 мин Сабақты қорыту 5минут Кері байла ныс 2 мин |
Психологиялық ахуал. Біз қандаймыз? Әдемісің,әдептісің. Біз қандаймыз? Сенімдісің,талаптысың. Біз қандаймыз? Ақылдысың данасың. Біз бәріміз қандаймыз? Тәп-тәтті балдаймыз! Топқа бөлу. 1-топ Төле би 2-топ Қазыбек би 3-топ Әйтеке би 1-тапсырма Алдыңғы білім мен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында «Мен саған,сен маған» әдісі арқылы оқу тапсырмасын сұрау Қазыбек кім болған? Өткен сабақтағы аңыз-әңгіменің тақырыбы? Балаға таласқандар кімдер? Бірінші ананың сөзі? Екінші ананың сөзі? Бидің дауды шешпек болып айтқан сөзі? Шын анасының айтқан сөзі? “Алдаспан” сөзінің мағынасы қандай? “Безек қағады” сөзі не мағына береді? Оқулықпен жұмыс
ЕБҚ Көркем жаз. Ашу деген – ағын су, Алдын ашсаң, арқырар. Ақыл деген – дария, Алдын тоссаң, тоқырар.
Өзіндік жұмыс
ҚБ тап
сырмасы
Оқу тапсырмасы. Әйтеке бидің шешендік сөзін оқып, жатқа айту.
Кері байланыс
|
Көңіл-күйлері көтеріліп, бір-біріне жақсы тілектер айтады
Сұрақтарға жауап береді
Автор туралы мәліметпен танысады
Сөздіктегі сөздерді оқиды
Аңызды түсініп оқиды
Әйтеке бидің шешендік сөзін сәйкестендіреді
Жеке жұмыс жасайды
Топтық жұмыс орындайды
ҚБ тапсырмаларын орындайды
Кері байланыс береді
|
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор Сұрақтарға жауап береді-1б
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор Өз сөзiңмен түсiндiреді-1б
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор Автормен танысады-1б
Дескриптор: шешендік сөздері мәнерлеп оқиды-1б
Дескриптор: шешендік сөзін сәйкестендіреді. -1б
Дескриптор: әр нақыл сөзіндегі тақы рыпты анықтайды-1б негізгі ойды білдіріп тұр ған сөйлемді табады-1б
Топтық жұмыс орындайды -1б
ҚБ: Жарайсың!.
Дескриптор: Әйтеке би туралы білгендерін топтап жазады-1б Шешендік сөздерге сүйене отырып, дұрыс жауапты белгілейді-1б
ҚБ: Тамаша!
|
Слайд
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Оқулық
Слайд
Слайд
Слайд
Слайд, оқулық
А3 қағазы, оқулық
Топтық жұмыс тапсырма лары
Слайд, суреттер
Оқулық
Таратпа қағаз
|
|||
Тексерілді : Утеулиева С
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№51 сабақ. Өнер алды - қызыл тіл
№51 сабақ. Өнер алды - қызыл тіл
|
Білім беру ұйымының атауы |
Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы білім беретін мектеп |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Өнер. |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мантеева А |
||||||
|
Күні: |
14.01.2025 |
||||||
|
Сынып: |
3 Д |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№51 сабақ. Өнер алды - қызыл тіл. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.3.1 – шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді табу. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді табады |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5мин Өткенді пысықтау 5 мин Сабақ тың ортасы 25 мин Сергіту сәті 3 мин Сабақты қорыту 5минут Кері байла ныс 2 мин |
Психологиялық ахуал. Біз қандаймыз? Әдемісің,әдептісің. Біз қандаймыз? Сенімдісің,талаптысың. Біз қандаймыз? Ақылдысың данасың. Біз бәріміз қандаймыз? Тәп-тәтті балдаймыз! Топқа бөлу. 1-топ Төле би 2-топ Қазыбек би 3-топ Әйтеке би 1-тапсырма Алдыңғы білім мен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында «Мен саған,сен маған» әдісі арқылы оқу тапсырмасын сұрау Қазыбек кім болған? Өткен сабақтағы аңыз-әңгіменің тақырыбы? Балаға таласқандар кімдер? Бірінші ананың сөзі? Екінші ананың сөзі? Бидің дауды шешпек болып айтқан сөзі? Шын анасының айтқан сөзі? “Алдаспан” сөзінің мағынасы қандай? “Безек қағады” сөзі не мағына береді? Оқулықпен жұмыс
ЕБҚ Көркем жаз. Ашу деген – ағын су, Алдын ашсаң, арқырар. Ақыл деген – дария, Алдын тоссаң, тоқырар.
Өзіндік жұмыс
ҚБ тап
сырмасы
Оқу тапсырмасы. Әйтеке бидің шешендік сөзін оқып, жатқа айту.
Кері байланыс
|
Көңіл-күйлері көтеріліп, бір-біріне жақсы тілектер айтады
Сұрақтарға жауап береді
Автор туралы мәліметпен танысады
Сөздіктегі сөздерді оқиды
Аңызды түсініп оқиды
Әйтеке бидің шешендік сөзін сәйкестендіреді
Жеке жұмыс жасайды
Топтық жұмыс орындайды
ҚБ тапсырмаларын орындайды
Кері байланыс береді
|
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор Сұрақтарға жауап береді-1б
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор Өз сөзiңмен түсiндiреді-1б
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор Автормен танысады-1б
Дескриптор: шешендік сөздері мәнерлеп оқиды-1б
Дескриптор: шешендік сөзін сәйкестендіреді. -1б
Дескриптор: әр нақыл сөзіндегі тақы рыпты анықтайды-1б негізгі ойды білдіріп тұр ған сөйлемді табады-1б
Топтық жұмыс орындайды -1б
ҚБ: Жарайсың!.
Дескриптор: Әйтеке би туралы білгендерін топтап жазады-1б Шешендік сөздерге сүйене отырып, дұрыс жауапты белгілейді-1б
ҚБ: Тамаша!
|
Слайд
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Оқулық
Слайд
Слайд
Слайд
Слайд, оқулық
А3 қағазы, оқулық
Топтық жұмыс тапсырма лары
Слайд, суреттер
Оқулық
Таратпа қағаз
|
|||
Тексерілді : Утеулиева С
шағым қалдыра аласыз





















