|
Бөлімі: |
3В Көбейту және бөлу.Есептер. |
|
|
Мектеп |
Ы Алтынсарин |
|
|
Пән |
Математика |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тасқараева А |
|
|
Күні: |
6.02.2023ж |
|
|
Сыныбы:2-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
5 –ке көбейту кестесі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.1.2.4**2,3,4,5 сандарына көбейту кестесін құру, білу және қолдакну |
|
|
Сабақ мақсаты: |
Көбейту мен бөлуге берілген тапсырмаларды орындайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||
|
Басы
5 мин. |
Оқушы зейінін тұрақтандыру. Психологиялық ахуалды жақсарту. «Жүрек, қол, музыка Оқушылардың көңіл-күйін жақсарту. Топтастыру «мозайка» әдісі арқылы І- топ Көбейгіш ІІ-топ Көбейткіш ІІІ- топ Көбейтіндінің мәні |
Психологиялық ахуалға берілген іс-әрекетті қайталап жаттықтыру және жаңа сабаққа назар аудару.
|
ҚБ: От шашу арқылы бір-бірін бағалау. |
Сары, жасыл, түсті қима қағаздар |
||||||||||||||||||||||
|
Ортасы
35 мин.
Жеке жұмыс |
Тақырып Мақсат Нәтиже Алдыңғы білімді жаңғырту «Доп » әдісі Арқылы балалардың алған білімдерін еске түсүру.
Бейне жазба бойынша сұрақтар
1.тапсырма ЕБҚЕО Суретті және үлгіні пайдаланып, өрнектердің мәнін тап. |
1. сұрақ. 2*1=2 2. сұрақ 2*2=4 3. сұрақ 2*4=8 4. сұрақ 3*4=12 5. сұрақ 3*7=21 6. сұрақ 3*9=27 7. сұрақ 4*6=24 8. сұрақ 4*8=32 9. сұрақ 4*4=16 Бейне жазба бойынша сұрақтар
5+5+5+5+5=5*5=25 6+6+6+6+6=6*5=30 7+7+7+7+7=7*5=35 9+9+9+9+9=9*5=45 |
Дескриптор: - көбейтудің мәнін табады Жалпы 1б
Дескриптор: - көбейтудің мәнін табады Жалпы 1б
Дескриптор: -үлгіні қолданады -өрнек құрады -өрнектің мәнін табады Жалпы 3б |
«Баспалдақ»әдісі Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Ноутбук, калоңка
Оқулық, дәптер, қалам |
||||||||||||||||||||||
|
Жұптық жұмыс |
2. Ф.С Мәди мен Анар «Деннсаулық» сөзіндегі әріптерден сөздер құрастырады. Мәди 3 сөз, ал Анар одан 2 есе артық сөз құрастырады. Анар неше сөз құрастырады? |
Шешуі: 3*2=6 Жауабы: Анар 6 сөз құрастырады |
Дескриптор: -өрнек құрып мәнін табады -жауабын жазады -құрастырған сөздерді анықтайды Жалпы 3б |
Оқылым, жазылым тапсырмалары.
|
||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті |
Көбейту кестесімен қимылдар жасау. Жұп, тақ сандармен қимылды өзгеріп отыру 2*1 1*1 3*1 2*2 |
Балалар сергіту сәтін жасайды |
|
|
||||||||||||||||||||||
|
Топпен жұмыс |
3.тапсырма. мақсатқа сәйкес Кестеге қара. 5 санына көбейту және бөлу кестесіндегі әр бағанды толықтыр. |
|
Дескриптор: -көбейтуді орындайды -бөлуді орындайды -кестені толтырады
Жалпы 3б
|
2-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері
|
||||||||||||||||||||||
|
Соңы
5 мин. |
Үй тапсырмасы: №7 есеп өрнектердің мәнін тап |
|
|
2-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау 2мин |
Бағалау 1-10 балл аралығында жүреді.Оқушылардың топтық,жұптық,өзіндік жұмыстары ескеріледі. |
|
||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
5 –ке көбейту кестесі
5 –ке көбейту кестесі
|
Бөлімі: |
3В Көбейту және бөлу.Есептер. |
|
|
Мектеп |
Ы Алтынсарин |
|
|
Пән |
Математика |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тасқараева А |
|
|
Күні: |
6.02.2023ж |
|
|
Сыныбы:2-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
5 –ке көбейту кестесі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.1.2.4**2,3,4,5 сандарына көбейту кестесін құру, білу және қолдакну |
|
|
Сабақ мақсаты: |
Көбейту мен бөлуге берілген тапсырмаларды орындайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||
|
Басы
5 мин. |
Оқушы зейінін тұрақтандыру. Психологиялық ахуалды жақсарту. «Жүрек, қол, музыка Оқушылардың көңіл-күйін жақсарту. Топтастыру «мозайка» әдісі арқылы І- топ Көбейгіш ІІ-топ Көбейткіш ІІІ- топ Көбейтіндінің мәні |
Психологиялық ахуалға берілген іс-әрекетті қайталап жаттықтыру және жаңа сабаққа назар аудару.
|
ҚБ: От шашу арқылы бір-бірін бағалау. |
Сары, жасыл, түсті қима қағаздар |
||||||||||||||||||||||
|
Ортасы
35 мин.
Жеке жұмыс |
Тақырып Мақсат Нәтиже Алдыңғы білімді жаңғырту «Доп » әдісі Арқылы балалардың алған білімдерін еске түсүру.
Бейне жазба бойынша сұрақтар
1.тапсырма ЕБҚЕО Суретті және үлгіні пайдаланып, өрнектердің мәнін тап. |
1. сұрақ. 2*1=2 2. сұрақ 2*2=4 3. сұрақ 2*4=8 4. сұрақ 3*4=12 5. сұрақ 3*7=21 6. сұрақ 3*9=27 7. сұрақ 4*6=24 8. сұрақ 4*8=32 9. сұрақ 4*4=16 Бейне жазба бойынша сұрақтар
5+5+5+5+5=5*5=25 6+6+6+6+6=6*5=30 7+7+7+7+7=7*5=35 9+9+9+9+9=9*5=45 |
Дескриптор: - көбейтудің мәнін табады Жалпы 1б
Дескриптор: - көбейтудің мәнін табады Жалпы 1б
Дескриптор: -үлгіні қолданады -өрнек құрады -өрнектің мәнін табады Жалпы 3б |
«Баспалдақ»әдісі Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Ноутбук, калоңка
Оқулық, дәптер, қалам |
||||||||||||||||||||||
|
Жұптық жұмыс |
2. Ф.С Мәди мен Анар «Деннсаулық» сөзіндегі әріптерден сөздер құрастырады. Мәди 3 сөз, ал Анар одан 2 есе артық сөз құрастырады. Анар неше сөз құрастырады? |
Шешуі: 3*2=6 Жауабы: Анар 6 сөз құрастырады |
Дескриптор: -өрнек құрып мәнін табады -жауабын жазады -құрастырған сөздерді анықтайды Жалпы 3б |
Оқылым, жазылым тапсырмалары.
|
||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті |
Көбейту кестесімен қимылдар жасау. Жұп, тақ сандармен қимылды өзгеріп отыру 2*1 1*1 3*1 2*2 |
Балалар сергіту сәтін жасайды |
|
|
||||||||||||||||||||||
|
Топпен жұмыс |
3.тапсырма. мақсатқа сәйкес Кестеге қара. 5 санына көбейту және бөлу кестесіндегі әр бағанды толықтыр. |
|
Дескриптор: -көбейтуді орындайды -бөлуді орындайды -кестені толтырады
Жалпы 3б
|
2-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері
|
||||||||||||||||||||||
|
Соңы
5 мин. |
Үй тапсырмасы: №7 есеп өрнектердің мәнін тап |
|
|
2-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау 2мин |
Бағалау 1-10 балл аралығында жүреді.Оқушылардың топтық,жұптық,өзіндік жұмыстары ескеріледі. |
|
||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













