Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
5 қыркүйек ҚМЖ
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Бекітілді: |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Сулейменова А. |
|
Күні |
5.09 |
|
Сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Абайдың өмірі мен шығармашылығы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.1.1.1 әдеби шығарманың сюжеттік-композициялық құрылысын талдау арқылы идеялық мазмұнын терең түсіну; 10.2.1.1 әдеби шығарманың композициясын уақыт пен кеңістік тұрғысынан талдау |
|
Сабақтың мақсаты |
Автор туралы өмірі мен шығармашылығын сюжеттік-композициялық құрылысын талдау арқылы идеялық мазмұнын терең түсінеді. Автор өмірбаянын уақыт пен кеңістік тұрғысынан талдайды. |
|
Құндылықтарды дарыту |
- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу; -тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу. |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын сұрау. |
Білу, түсіну |
|
Оқулық |
Сабақ басы (10минут) |
Абай ақын туралы не білесіздер? Қандай шығармалары таныс? Неге ақынның жалғыздығы әдебиет саласында ерекше сөз етіледі? |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
Оқулық |
Ортасы (20 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
Оқулықпен жұмыс жасайды. |
|
Оқулық |
|
|
Оқулық тапсырмаларын орындайды. Кестені толтырады. Сұрақтарға жауап береді |
Мадақ сөздер. |
Оқулық |
|
Соңы (5 минут) |
Қорытынды. Бағалау. Үйге: қанатты сөздер топтамасын жаттап келу |
|
|
|
Бекітілді: |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Сулейменова А. |
|
Күні |
05.09 |
|
Сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
О.Бөкей «Атау кере» повесі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.1 - әдеби шығармаға сюжеттік-композициялық талдау жасау арқылы жанрлық ерекшелігін түсіну |
|
Сабақтың мақсаты |
Повеске сюжеттік-композициялық талдау жасау арқылы жанрлық ерекшелігін түсінеді. |
|
Құндылықтарды дарыту |
- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу; -тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу. |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі |
Білу, түсіну |
|
Оқулық |
Сабақ басы (10минут) |
Оралхан Бөкей туралы не білеміз? «Атау кере» деген сөздің мәнісін білеміз бе? |
Сұраққа жауап береді |
|
Оқулық |
Ортасы (20 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
Өмірі туралы деректерден конспект толтырады. |
|
Оқулық |
|
|
«Ормандағы отбасы» бөлімі оқылып, талданады. |
Сұрақтарға жауап береді. Пікір білдіреді. Кестені толтырады. |
10 балл |
Оқулық |
Соңы (5 минут) |
Қорытынды. Бағалау Үйге: повесті оқу, мазмұндау |
|
|
|
Бекітілді: |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Сулейменова А. |
|
Күні |
05.09 |
|
Сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Кіріспе .Қорқыт «Қорқыт ата жыры» кітабының мазмұны. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.3.1 көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және
жанама мінездеулерді жіктеу; |
|
Сабақтың мақсаты |
Көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және жанама мінездеулерді талдайды. Автор бейнесі мен кейіпкерлер қарым-қатынасының тілдік көрінісін талдайды. |
|
Құндылықтарды дарыту |
- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу; -тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу. |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын сұрау. |
Білу, түсіну |
|
Оқулық |
Сабақ басы (10минут) |
Қорқыт ата туралы не білеміз? Қорқыт туралы аңыздарды баяндаңыздар. |
Өз білетін ақпараттарын ортаға салады |
Ауызша мадақ сөздер |
Ғаламтор |
Ортасы (20 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
Оқулықпен жұмыс жасайды. Қорқыт туралы деректермен танысады. |
|
Оқулық |
|
|
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақ сөздер |
Оқулық |
|
Соңы (5 минут) |
Қорытынды. Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |