Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Растрлық суреттерді өңдеу
|
Бөлім: |
Компьютерлік графика |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Растрлық суреттерді өңдеу (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.2 растрлық кескіндерді жасау және өңдеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Растрлық кескіндерді жасау және өңдеуді үйрену |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Тілек тілеу" әдісі. Білімді өзектендіру: https://learningapps.org/view22755091
Сұрақ-жауап: - Қолмен салынған кескіндерді қалай түзетуге және өңдеуге болады? Көркем еңбек сабағында алған тәжірибелеріңмен бөлісіңдер. - Қағазға немесе компьютерге салынған қандай суретті өңдеу қиынырақ? Өз ойыңмен бөліс Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Бір-біріне тілектер айтады Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау
Белсенділіктеріне қарай бағалайды: Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
https://learningapps.org/view22755091 |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру. Оқулықпен жұмыс. Оқушылар оқулықта келтірілген материалдармен танысады. Мұғалім жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды Сергіту сәті Білімді бекіту
|
Оқулықпен жұмыс жасайды Сергіту сәтін орындайды Дескриптор: - элемент атын жазады - тұжырымдардың ақиқаттылығын анықтайды - сақтау тәсілін жазады - суреттің бөлігін жою әдісін жазады - интерактивті тапсырманы орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды
|
ФБ |
Презентация, Оқулық, Жұмыс парағы https://wordwall.net/ru/resource/69019613 |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: "Біздің аймақтың экологиялық мәселелері"тақырыбында 3 слайдтан тұратын презентация жасаңыз. Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады
Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
Қосымша1
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
5 сынып информатика қмж растрлық кесіндерді өңдеу
5 сынып информатика қмж растрлық кесіндерді өңдеу
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Растрлық суреттерді өңдеу
|
Бөлім: |
Компьютерлік графика |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Растрлық суреттерді өңдеу (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.2 растрлық кескіндерді жасау және өңдеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Растрлық кескіндерді жасау және өңдеуді үйрену |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Тілек тілеу" әдісі. Білімді өзектендіру: https://learningapps.org/view22755091
Сұрақ-жауап: - Қолмен салынған кескіндерді қалай түзетуге және өңдеуге болады? Көркем еңбек сабағында алған тәжірибелеріңмен бөлісіңдер. - Қағазға немесе компьютерге салынған қандай суретті өңдеу қиынырақ? Өз ойыңмен бөліс Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Бір-біріне тілектер айтады Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау
Белсенділіктеріне қарай бағалайды: Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
https://learningapps.org/view22755091 |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру. Оқулықпен жұмыс. Оқушылар оқулықта келтірілген материалдармен танысады. Мұғалім жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды Сергіту сәті Білімді бекіту
|
Оқулықпен жұмыс жасайды Сергіту сәтін орындайды Дескриптор: - элемент атын жазады - тұжырымдардың ақиқаттылығын анықтайды - сақтау тәсілін жазады - суреттің бөлігін жою әдісін жазады - интерактивті тапсырманы орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды
|
ФБ |
Презентация, Оқулық, Жұмыс парағы https://wordwall.net/ru/resource/69019613 |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: "Біздің аймақтың экологиялық мәселелері"тақырыбында 3 слайдтан тұратын презентация жасаңыз. Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады
Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
Қосымша1
шағым қалдыра аласыз

















