|
Білім беру ұйымының атауы |
№25 орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Рыскулова Гүлсім Сеилбековна |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№60сабақ. Атқа міну –өнер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.2 – шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ойын көркемсөздермен жеткізеді |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан Жасампаздық және жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы Апта дәйексөзі: Жасампаздық- бәрімізге өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Берілген тақырыптар төңірегінде ой бөліс 1.Атқа міну-өнер 2.Атқа міну-спорттың түрі 3.Атқа міну-ұлттық ойын Құндылық мақсаты:Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсініктіқалыптастыру Жаңа тақырып 1-тапсырма Автор туралы мәлімет оқиды. Бірлескен жұмыс:ЕБҚ,ЕҚБ Сәйгүліктің суретін салыңдар Сергіту сәті «Пластилинография» Ермексаздан Сәйгүліктің бейнесін мүсіндеу 3-тапсырма Мәтін бойынша сұрақтарға жауап бер Әңгіме қалай аталады? Ол кімге қатысты айтылған? Әңгімені жазған кім? Топтық жұмыс 4-тапсырма Сурет пен жұмыс 1-топ:Ұқсастығы мен айырмашылығын жазады 2-топ:Шығармаға ұқсас сурет салады 3-топ: Атәбзелдерін тізбектеп жазады Үй тапсырмасы Жылқының қасиеті жайлы дереккөздерден жазып кел Кері байланыс Бәйге
|
Сыныпқа жағымды атмосфера орнату Өткенді пысықтайды Пікір білдіреді Жеке жұмыс жасайды Пастилинография Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Топта хатты толықтырып жазады Үй тапсырмасын орындайды Кері байланыс жасайды |
Бағалау «Бәйге»
Дескриптор: Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді-2 балл Дескриптор: Жылқы туралы пікірін білдіреді- Жаңа ақпаратпен танысады- 2 балл
Дескриптор: Мәтінді мұқият оқиды Кейіпкерлердің іс-әрекетін айтады-2балл Дескриптор: Оқушылар топта бірлесіп сурет салады Сұрақтарға жауап береді Атәбзелдерін тізбектеп жазады- 3 балл «Бәйге» әді |
Суреттер Оқулық
Суреттер Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№60сабақ. Атқа міну –өнер
№60сабақ. Атқа міну –өнер
|
Білім беру ұйымының атауы |
№25 орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Рыскулова Гүлсім Сеилбековна |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№60сабақ. Атқа міну –өнер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.2 – шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ойын көркемсөздермен жеткізеді |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан Жасампаздық және жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы Апта дәйексөзі: Жасампаздық- бәрімізге өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Берілген тақырыптар төңірегінде ой бөліс 1.Атқа міну-өнер 2.Атқа міну-спорттың түрі 3.Атқа міну-ұлттық ойын Құндылық мақсаты:Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсініктіқалыптастыру Жаңа тақырып 1-тапсырма Автор туралы мәлімет оқиды. Бірлескен жұмыс:ЕБҚ,ЕҚБ Сәйгүліктің суретін салыңдар Сергіту сәті «Пластилинография» Ермексаздан Сәйгүліктің бейнесін мүсіндеу 3-тапсырма Мәтін бойынша сұрақтарға жауап бер Әңгіме қалай аталады? Ол кімге қатысты айтылған? Әңгімені жазған кім? Топтық жұмыс 4-тапсырма Сурет пен жұмыс 1-топ:Ұқсастығы мен айырмашылығын жазады 2-топ:Шығармаға ұқсас сурет салады 3-топ: Атәбзелдерін тізбектеп жазады Үй тапсырмасы Жылқының қасиеті жайлы дереккөздерден жазып кел Кері байланыс Бәйге
|
Сыныпқа жағымды атмосфера орнату Өткенді пысықтайды Пікір білдіреді Жеке жұмыс жасайды Пастилинография Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Топта хатты толықтырып жазады Үй тапсырмасын орындайды Кері байланыс жасайды |
Бағалау «Бәйге»
Дескриптор: Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді-2 балл Дескриптор: Жылқы туралы пікірін білдіреді- Жаңа ақпаратпен танысады- 2 балл
Дескриптор: Мәтінді мұқият оқиды Кейіпкерлердің іс-әрекетін айтады-2балл Дескриптор: Оқушылар топта бірлесіп сурет салады Сұрақтарға жауап береді Атәбзелдерін тізбектеп жазады- 3 балл «Бәйге» әді |
Суреттер Оқулық
Суреттер Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||

шағым қалдыра аласыз
















