6 санының құрамы

Тақырып бойынша 11 материал табылды

6 санының құрамы

Материал туралы қысқаша түсінік
6санының құрамымен таныстыру. Сандарды ретімен санап үйренуге дағдыландыру.
Материалдың қысқаша нұсқасы

САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: 6 САНЫНЫҢ ҚҰРАМЫ


Сабақтың мақсаты: 1. 6санының құрамымен таныстыру. Сандарды ретімен санап үйренуге дағдыландыру.

2.Сана сезімін, ойлау қабілетін дамату

Сабақтың түрі Жаңа білімді меңгерту сабағы.

Әдіс-тәсілдер Өзін –өзі бағалау, топтық жұмыс, жұптас-ойлан-бөліс

Ресурстар Постер, маркер,АКТ, электрондық оқулық

Күтілетін нәтиже Есептеу дағдылары жетіледі

Сабақ барысы І.Ұйымдастыру бөлімі.

Ұйымдастыру кезеңі.

Психологиялық дайындық.
Оқушылармен амандасу, геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу.

Оқушылар шеңберге тұрып бір-біріне сәттілік тілейді

Геометриялық фигуралар арқылы топтасады

ІІ. Ой қозғау

Математика ермек емес балалық,

Математика көрегендік, даналық,

Математика құрметтеуге лайық,

Кел, балалар, мұны жақсы ұғайық.

«Сандарды сөйлету» ойыны

1-дегенімбілім, білімді бол күнім,

2-дегенім еңбек, еңбектенген жеңбек.

3-дегенім үміт, жүрміз жайнап күліп,

4-дегенім талап, қалма сенде қарап,

5-дегенім бірлік, ынтымақты тірлік.

6-дегенім арман,көріне біл алдан.


Электрондық оқулық





Сергіту сәті. Көңілді күн.

Оқушылар әуенге қосылып, би қимылдарын жасайды

«Күзгі жапырақ» ойыны

2+4 4-1

3+2 5-2

6-4 3-1

Математика ұғымына байланысты сұрақтар болды

Оқушылар сандар туралы сөйлейді


0˂6 6см˃4см 2˂6 3см˂6см

6˭6 6см˭6см 6˃5 6см˃2см

Жаңа сабақ

Ойлан, бірік, бөліс

Топпен жұмыс

І топ

2-топ.


3топ


4топ.

Тәттілер арқылы өрнектер құрастыру

6 санына байланысты нақыл сөздер мен ұғымдарды өзбеттерімен айтты

Дәптермен жұмыс Шырша бұтақшалары арқылы 6санының құрамын шығарып алды

Оқушылар слайдтарды көріп,тапсырма барысында пайдаланады

Оқулықпен жұмыс Жұптасып,топтасып жұмыс істейді,әр оқушы өз ойларын қосады,бірігіп атқарған жұмыс нәтижесін бір оқушы көрсетеді.

Тақтамен жұмыс: Оқушылар жерге шашылған жапырақтардағы өрнектерді ауызша

Орындап, тақтаға жазады

Қорытындылау «Серпілген сауал» әдісі арқылы

Әр топ бір-біріне сұрақ қойып, жауап алады

Бағалау«Бағдаршам» арқылы

Бағалау критерийлері бойынша топ басшысы топ мүшелерін қалай бағалағанын түсіндіріп береді.

Оқушылар бүгінгі тақырыпты қалай түсінгендерін бағдаршам көздеріне смайлик жапсыру арқылы білдіреді

Кері байланыс Сабақтың қалай әсер еткенін бас бармақ арқылы білдірейік

Рефлексия Бүгінгі сабақ ұнады ма?

Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады





Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
31.01.2019
2127
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі