|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жунусов Бекайдар Малкасанович |
|||
|
Күні |
13.11.2024ж |
|||
|
Сынып 6 «ІІ» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редактор құралдары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
3D -редактор құралдарының сипаттамасын біледі. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
3D-редакторының құралдарын қолданады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарын анықтайды |
||||
|
Құндылықтарға баулу:
|
Жауапкершілікті,ынтымақтастық,төзімді- жаңа материалды зерттеуде оқушылар сабақта бірлесіп ұйымдастыру арқылы жүзеге асырады. Денсаулық - теориялық материалды бекітуге арналған (салмағы мен бойының көрсеткіші) |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 минут |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау «Qazmath» әдісі арқылы онлайн топқа бөлу І топ-2D II топ -3D «Білгенге маржан» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. «Bamboozle» платформасында сұрақтарға жауап береді. |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Топтарын анықтайды Дискриптор: -оқушылар үй тапсырмасын есіне түсіреді; -сұрақтарға жауап берді. |
Қанатты сөздер |
Интербелсен-ді тақта
https://qazmath.net/ https://www.baamboozle.com/game/1286443 |
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Жаңа тақырып. SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдарымен және олардың қызметіне қарай бөлінетін түрлерімен таныстыру. Тапсырма №1 Топтық жұмыс. Қима қағаздардардағы тапсырмаларды сәйкестендіру
Жұптық жұмыс №2 Суретте берілген баспалдақта қандай құралдар қолданғанын жазыңдар.
Тапсырма №3 Жеке жұмыс.Компьютерде SketchUp программасында үй моделін салу.
Сабақты бекіту.Wordwall бағдарламасында сұрақ-жауап. -SketchUp программасының құралдары қандай түрлерге бөлінеді? -Сызу құралдарына қандай құралдар жатады? -Шеңбер құралының қызметі қандай? -Модификациялау құралдар тобына қандай құралдар жатады? -Сығу/созу қандай қызмет атқарады?
|
SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады Дескриптор: -құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді. - Learning App бағдарламасында тексереді - қандай құралдармен салынғанын анықтайды; -атауын жазады, қызметін түсіндіреді - SketchUp редаторды іске қосады; -SketchUр құрал саймандарын қолдана алады; - SketchUр құрал саймандары арқылы үйдің моделін салады. Дискриптор: -сабақты түсінеді - Wordwall бағдарламасында өткен сабаққа байланысты сұрақтарға жауап береді |
Bitcoin тиыны
Bitcoin тиыны
Bitcoin тиыны |
Интербелсенді тақта /компьютер Тапсырма жазылған қима қағаздар https://learningapps.org/watch?v=pnyaobfhk22
Компьютер А3 қағазындағы баспалдақтың суреті SketchUp бағадарлама-сы
https://wordwall.net/ru/resource |
|
Сабақтың соңы 5 минут |
1.Оқушылар өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Тикток» әдісі.
Ұнады, Бөлісемен, Жазамын |
Өзін-өзі бағалау. |
|
стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
§ 2.2 49-бет 5-cуреттерді SketchUp программасында қандай құралдардың көмегімен салуға болатынын анықтап,дәптерге жазу. |
Үйге берілген тапсырманы күнделікке жазады |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6 сынып 3D редакторы құралдары
6 сынып 3D редакторы құралдары
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жунусов Бекайдар Малкасанович |
|||
|
Күні |
13.11.2024ж |
|||
|
Сынып 6 «ІІ» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редактор құралдары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
3D -редактор құралдарының сипаттамасын біледі. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
3D-редакторының құралдарын қолданады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарын анықтайды |
||||
|
Құндылықтарға баулу:
|
Жауапкершілікті,ынтымақтастық,төзімді- жаңа материалды зерттеуде оқушылар сабақта бірлесіп ұйымдастыру арқылы жүзеге асырады. Денсаулық - теориялық материалды бекітуге арналған (салмағы мен бойының көрсеткіші) |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 минут |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау «Qazmath» әдісі арқылы онлайн топқа бөлу І топ-2D II топ -3D «Білгенге маржан» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. «Bamboozle» платформасында сұрақтарға жауап береді. |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Топтарын анықтайды Дискриптор: -оқушылар үй тапсырмасын есіне түсіреді; -сұрақтарға жауап берді. |
Қанатты сөздер |
Интербелсен-ді тақта
https://qazmath.net/ https://www.baamboozle.com/game/1286443 |
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Жаңа тақырып. SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдарымен және олардың қызметіне қарай бөлінетін түрлерімен таныстыру. Тапсырма №1 Топтық жұмыс. Қима қағаздардардағы тапсырмаларды сәйкестендіру
Жұптық жұмыс №2 Суретте берілген баспалдақта қандай құралдар қолданғанын жазыңдар.
Тапсырма №3 Жеке жұмыс.Компьютерде SketchUp программасында үй моделін салу.
Сабақты бекіту.Wordwall бағдарламасында сұрақ-жауап. -SketchUp программасының құралдары қандай түрлерге бөлінеді? -Сызу құралдарына қандай құралдар жатады? -Шеңбер құралының қызметі қандай? -Модификациялау құралдар тобына қандай құралдар жатады? -Сығу/созу қандай қызмет атқарады?
|
SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады Дескриптор: -құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді. - Learning App бағдарламасында тексереді - қандай құралдармен салынғанын анықтайды; -атауын жазады, қызметін түсіндіреді - SketchUp редаторды іске қосады; -SketchUр құрал саймандарын қолдана алады; - SketchUр құрал саймандары арқылы үйдің моделін салады. Дискриптор: -сабақты түсінеді - Wordwall бағдарламасында өткен сабаққа байланысты сұрақтарға жауап береді |
Bitcoin тиыны
Bitcoin тиыны
Bitcoin тиыны |
Интербелсенді тақта /компьютер Тапсырма жазылған қима қағаздар https://learningapps.org/watch?v=pnyaobfhk22
Компьютер А3 қағазындағы баспалдақтың суреті SketchUp бағадарлама-сы
https://wordwall.net/ru/resource |
|
Сабақтың соңы 5 минут |
1.Оқушылар өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Тикток» әдісі.
Ұнады, Бөлісемен, Жазамын |
Өзін-өзі бағалау. |
|
стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
§ 2.2 49-бет 5-cуреттерді SketchUp программасында қандай құралдардың көмегімен салуға болатынын анықтап,дәптерге жазу. |
Үйге берілген тапсырманы күнделікке жазады |
|
|
шағым қалдыра аласыз




















