75-78 сабақтар ҚМЖ қазақ тілінен

Тақырып бойынша 11 материал табылды

75-78 сабақтар ҚМЖ қазақ тілінен

Материал туралы қысқаша түсінік
75-78 сабақтар ҚМЖ қазақ тілінен
Материалдың қысқаша нұсқасы

Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Өнер

Педагогтің аты-жөні:


Күні:

Сынып:

3


Сабақтың тақырыбы:

75 сабақ. Негізгі және туынды зат есім

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер/ фото/ диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжау;

3.2.3.1 мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағыттал-ған сұрақтар құрастыру және жауап беру

Сабақтың мақсаты

Мәтін мазмұны бойынша жұмыс жасайды

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ

Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақ

тың ортасы

20 минут






































Сергіту сәті

2 минут





















Сабақты қорыту

8минут
















































Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру


Өткенді пысықтау

34-жаттығу

Төмендегі сызбаға сүйеніп, жасырынған сөздерден жұмбақты тауып оқы. Шешуін тап.

Шешуіндегі сөзбен сөйлем құрап жаз.

Жауап: Киіз үй

Киіз үй-қазақ халқының баспанасы.




Құндылық мақсаты: Мемлекеттік тілді білу

Жаңа тақырып

Топтық жұмыс

35-жаттығу.

Мәтінді тыңда

Өнерлі бала.

Мәтін мазмұны бойынша төмендегі ақпараттардың дұрыс бұрыстығын анықта.

Мәтін кейіпкерлерінің әрекетіне өз көзқарасыңды білдір.

Сөздерді оқы. Әр қатарда берілген бес сөздің қайсысы артық? Неге?

Мәтінге қатысты берілген бес сөздің қайсысының артық, не себепті артық екенін өзара топта ақылдаса отырып, дәлелдейді. Содан соң сынып алдында жария етеді.


Фс тапсырмасы

Жұптық жұмыс

36-жаттығу

Белгілі суретші Ағымсалы Дүзелхановтың «Аңшылық»

Атты суреттіне зер сал.

Сурет несімен қызықтырды?

Сурет бойынша қысқа мәтін құрастыр.


ЕБҚ

Кестені толтыр



Сергіту сәті


38-жаттығу

Сызбадағы тірек сөздер мен суретті пайдаланып, мәтін құрап айт.

Тірек сөздер мен суретті пайдалана отырып ауызша шағын мәтін құрастыр.

Айша- үздік оқушы. Ол өнерлі қыз. Ән салады, билейді,ою ояды.


ЕҚБ

Сызбаға қарап, сөздер құра.



Шығармашылық тапсырма

39-жаттығу

«Пирамидадағы» цифрларды нақыл сөз шығатындай ретпен орналастыр.


5

12

9

2

Ө

Н

Е

Р

8

10

3

7

6

Ж

І

Г

І

Т

13

4

14

1

11

К

Ө

Р

К

І




Үй тапсырмасы

37-жаттығу

Өтірік өлеңнің қатесін түзеп жаз.

Шалғы қайрап қайрақпен,

Шұбат іштім қаймақпен.

Шортан аулап қармақпен,

Шөп қоршадым шарбақпен.



ҚЖ:

Саралау. Тест

1. Негізгі түбірден болған зат есімді ... дейміз.

а) туынды зат есім ә)дара зат есім б)негізгі зат есім

2. Түбір сөзге жұрнақ жалғану арқылы жасалған зат есімді ... дейміз.

а) негізгі зат есім б) туынды зат есім ә)дара зат есім

3. Мақал ішінен туынды зат есімді белгіле.

Талант қартаймайды,

Білім ортаймайды.

а) талант б) қартаймайды ә) білім

4. Негізгі зат есімді белгіле.

а) талапты б) өнер ә) ұйқышыл

5.Туынды зат есімді белгіле.

а) жүзу б) өшіргіш ә) білдім

6. Түбір сөздерді белгіле

а) өзен б)көлшік ә)құлыншақ




Кері байланыс








Өлең жолдарын хормен оқиды








Өткенді пысықтайды














Тапсырманы орындайды








Сұрақтарға жауап береді







Суретпен жұмыс жасайды









Жеке жұмыс жасайды














Мәтін құрастырады







Тапсырманы орындайды









Шығармашылық тапсырма орындайды













Үй тапсырмасын алады












Қосымша жұмыс жасайды











Кері байланыс жасайды
















Дескриптор:

Төмендегі сызбаға сүйеніп, жасырынған сөздерден жұмбақты тауып оқиды-1б

Шешуіндегі сөзбен сөйлем құрап жазады-1б





Дескриптор:

Мәтін мазмұны бойынша төмендегі ақпараттардың дұрыс бұрыстығын анықтайды-1б

Мәтін кейіпкерлерінің әрекеттеріне пікірін айтады-1б





Дескриптор:

Сурет мазмұны бойынша мәтін құрастырады-1б

Мәтіндерді оқып, идея алмасады-1б



Тамаша жұмыс!






Сен мықтысың!



Жарайсыңдар!



Дескриптор:

Сызбадағы тірек сөздер мен суретті пайдаланып, мәтін құрап айтады-1б














Дескриптор:

Цифрларды ретімен орналастырып,нақыл сөзді құрастырады-1б

Оның мағынасын ашып, дәптерлеріне қатесіз жазады-1б


Тамаша жұмыс орындадыңдар!









Дескриптор:

Негізгі, туынды зат есімді анықтайды-1б

Олардың жасалу жолдарына назар аударады-1б














«Жұлдыздар шеруі» әдісі













Суреттер















Оқулық








Ереже жазылған плакат





Оқулық





Жұмыс дәптері













Кесте








Суреттер














Таратпа материал









Оқулық





Ойынға арналған парақшалар






Оқулық










Оқулық







Тест парақшалары

















Кері байланыс тақтасы











































Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Өнер

Педагогтің аты-жөні:


Күні:

Сынып:

3


Сабақтың тақырыбы:

76 сабақ. Зат есімнің тәуелденуі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.2.4.1 өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтау;

3.1.3.1 түрлі жағдаяттағы (қоғамдық ортада) қатысымдық әрекеттерде өз сөзін жүйелі түрде жоспарлап, тілдік нормаларды сақтап сөйлеу.

Сабақтың мақсаты

Зат есімнің тәуелденуін меңгереді

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ

Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақ

тың ортасы

20 минут



























Сергіту сәті

2 минут



























Сабақты қорыту

8минут




























Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру


Өткенді пысықтау

37-жаттығу

Өтірік өлеңнің қатесін түзеп жаз.

Шалғы қайрап қайрақпен,

Шұбат іштім қаймақпен.

Шортан аулап қармақпен,

Шөп қоршадым шарбақпен.



Құндылық мақсаты: Мемлекеттік тілді білу

Жаңа тақырып

40-жаттығу

«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі

Өлеңді оқы.

-Өлең не туралы? Оған ат қой. Өлеңдегі негізгі ойды анықта.

-Өлеңдегі бала туралы сенің пікірің қандай? Өлеңнің соңғы шумағын (төрт жолын) көркем жаз.

Қарамен жазылған сөзді сөз құрамына талда.Қосымшаның сөзге қандай мағына үстеп тұрғанын айтып көр. Өз ойыңды төмендегі ақпаратпен салыстыр.

Ережемен жұмыс

Заттың біреуге меншікті екенін білдіретін жалғауларды тәуелдік жалғаулар деп атайды:Өнер-ін, әке-м, әже-ң, ат-ы, ата-сы. Тәуелдік жалғаулар үш жақта, жекеше және көпше түрде айтылады: дос-ым, дос-ың,дос-ыңыз, дос-ы; дос-ымыз, достар-ың, достар-ыңыз, достар-ы.

Зат есімнің тәуелдік жалғаулары



41-жаттығу

Шығармашылық жұмыс

Жұмбақтың шешуін тап. Тәуелдеулі зат есімдерді тауып, түбір сөздің соңғы дыбысының өзгеру себебін түсіндір.

Екі желім-

Күйдің көрігі,

Әннің көлігі. Домбыра



ЕҚБ



ЕБҚ

Тәуелдік жалғау қосымшаларын қорша.



43-жаттығу

Жұптық жұмыс

«Сәйкесін тап» әдісі

домбырам

қылқаламыңыз

Берілген сөздерді тәуелдену ерекшелігіне қарай топтап жаз

қылқаламы

қылқаламың

добың

домбырасы

добы

добыңыз

домбыраң

домбыраңыз




Үй тапсырмасы

42-жаттығу

Суретке қара.

Ы.Алтынсариннің «Кел,балалар, оқылық» өлеңі мен суреттің байланысы туралы өз ойыңды жазып кел.


Кері байланыс






Өлең жолдарын хормен оқиды










Өткенді пысықтайды























Тапсырманы орындайды














Жұмбақтың шешуін табады













Жеке жұмыс жасайды





















Тапсырманы орындайды










Үй жұмысын алады












Кері байланыс жасайды
















Дескриптор:

Өтірік өлеңнің қатесін түзеп жазады-1б





Дескриптор:

Өлеңді оқиды, оған ат қояды-1б Өлеңдегі негізгі ойды анықтайды-1б




Тамаша жұмыс!









Жарайсыңдар!



Дескриптор:

Жұмбақтың шешуін табады-1б Тәуелдеулі зат есімдерді тауып, түбір сөздің соңғы дыбысының өзгеру себебін түсіндіреді-1б













Тамаша жұмыс орындадыңдар!








Дескриптор:

Берілген сөздерді тәуелдену ерекшелігіне қарай топтап жазады-1б

Тәуелдеу жалғауларын біледі-1б
















«Бас,қол, жүрек» әдісі


















Суреттер












Оқулық









Жұмыс дәптері










Оқулық








Жұмыс дәптері





Суреттер












Таратпа материалдар











Оқулық







Оқулық
















Оқулық









Кері байланыс тақтасы





















































Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Өнер

Педагогтің аты-жөні:


Күні:

Сынып:

3


Сабақтың тақырыбы:

77 сабақ. Зат есімнің тәуелденуі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.1.4.1 тірек сөздер мен жоспарды пайдалана отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау;

3.2.5.1 берілген тақырып/сұрақ бойынша түрлі дереккөздерден (мәтін/сөздік/ сызба/кесте/карта) алынған ақпараттарда кездесетін жаңа сөздердің мағынасын сөздіктер арқылы ашу, жүйелеу, мағлұматтардың маңызды тұстарын анықтау.

Сабақтың мақсаты

Зат есімнің тәуелденуін меңгереді

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ

Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақ

тың ортасы

20 минут



























Сергіту сәті

2 минут






Сабақты қорыту

8минут



































Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру


Өткенді пысықтау

42-жаттығу

Суретке қара.

Ы.Алтынсариннің «Кел,балалар, оқылық» өлеңі мен суреттің байланысы туралы өз ойыңды жазып кел.



Құндылық мақсаты:Мемлекеттік тілді білу

Жаңа тақырып

ФС тапсырмасы

44-жаттығу

Жұптық жұмыс

«Галерея» әдісі

Үш түрлі сурет ілінеді.Сол суреттер бойынша жұптар әңгіме құрастыру қажет.

Сурет бойынша әңгіме құрастыр. Әңгімеде тәуелдеулі және туынды зат есімдерді пайдалан.

-Бірінші суретте не бейнеленген?

-Кілемді тоқу үшін қандай құралдар керек деп ойлайсың?

-Екінші суретте қандай ыдыс түрлері бейнеленген?

-Ол ыдыстарды қандай материалдан жасайды?

-Үшінші суретте қандай ұлттық бұйым жасалуда?



Бірлескен жұмыс

ЕҚБ және ЕБҚ

Зат есімнің тәуелдік жалғауларын өз орнына қойыңдар

Жақ

Жекеше

Көпше

I

жақ

-ым, -ім

-ымыз, -іміз

II

жақ

-ың,-ыңыз,

-ің, -іңіз

-ыңыз, -іңіз

III жақ

-ы, -і, -сы,-сі

-ы, -і, -сы, -сі



Сергіту сәті


45 -жаттығу

Мәтінді тиісті тыныс белгілерін қойып көшіріп жаз.

Тәуелдік жалғаулы зат есімдердің астын сыз

Ақши- Әминаның ауылы.

Ауылда ши өседі. Әмина бір

бума ши әкелді. Шешесі одан

ши тоқыды .Ши тоқу -өнер.

Әминаның (оның)ауылы-111жақта,

(Оның) шешесі-111жақта.


Үй тапсырмасы

46-жаттығу

Сызбадағы ши түрлерін дереккөздерден біліп ал.

Ши-ұлттық үй жиһазы.

Оның ақ ши, ораулы ши,шым ши деп аталатын түрлері бар.

Ақ ши арнаулы ши өсімдігі-нен қабығы аршылып тоқы-лады.Ораулы шиді ақ шидің сыртына түрлі түсті бояған

жүн орап,өрнектеп тоқиды.

Шиді ораудың арнаулы өрне-гі (үлгілері) бар.Ораулы ши де, ақ ши де керегенің сыр-тынан, туырлықтың ішінен ұсталады.Ас су сақтауға ар-налып тоқылған ораулы

«өреше»ши адалбақанды

қоршай, үйдің ішінен

ұсталады. Ораулы ши кезінде бағалы жиһаздардың бірі саналған. Шым ши – әрбір талының сыртына бояулы жүн орап тоқылған ши.



Кері байланыс







Өлең жолдарын хормен оқиды








Өткенді пысықтайды









Тапсырманы орындайды

Үлгі:Біздің анамыз өте өнерлі. Ол маған ою ойып,тоқыма тоқ-уды үйреткен. Енді кілемше тоқуды да үйретіп жатыр. Сонымен қоса менің ағам бар.

Ол қолөнер бұйымдарын жасағанды жақысы көреді. Ол көбіне ыдыс-аяқ жасайды. Сөйтіп, оны бізге пайдалануға береді



Сұрақтарға жауап береді




Жеке жұмыс жасайды







Жаттығу жасайды






Тапсырманы орындайды














Үй тапсырмасын орындайды



















Кері байланыс жасайды















Дескриптор:

Ы.Алтынсариннің «Кел,балалар, оқылық» өлеңі мен суреттің байланысы туралы өз ойын жазып келеді-1б





Дескриптор:

Сурет бойынша әңгіме құрастырады-1б

Әңгімеде тәуелдеулі және туынды зат есімдерді пайдалана алады-1б




Тамаша жұмыс!








Жарайсыңдар!







Керемет!




Дескриптор:

Мәтінді тиісті тыныс белгілерін қойып көшіріп жазады-1б

Тәуелдік жалғаулы зат есімдердің астын сызады-1б










Керемет!








Тамаша жұмыс орындадыңдар!








«Планшет» әдісі


















Суреттер
















Оқулық








Ереже жазылған плакат





Оқулық





Жұмыс дәптері














Суреттер





Оқулық







Оқулық










Суреттер











Оқулық











Кері байланыс тақтасы







Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Өнер

Педагогтің аты-жөні:


Күні:

Сынып:

3


Сабақтың тақырыбы:

78 сабақ. Зат есімнің тәуелденуі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.2.3.1 мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағыттал-ған сұрақтар құрастыру және жауап беру;

3.2.4.1 өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтау;

Сабақтың мақсаты

Зат есімнің тәуелденуін меңгереді

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ

Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақ

тың ортасы

20 минут



















































































Сергіту сәті

2 минут



Сабақты қорыту

8минут






















Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру


Өткенді пысықтау

46-жаттығу

Сызбадағы ши түрлерін дереккөздерден біліп ал.

Ши-ұлттық үй жиһазы.

Оның ақ ши, ораулы ши,шым ши деп аталатын түрлері бар.

Ақ ши арнаулы ши өсімдігі-нен қабығы аршылып тоқы-лады.Ораулы шиді ақ шидің сыртына түрлі түсті бояған

жүн орап,өрнектеп тоқиды.

Шиді ораудың арнаулы өрне-гі (үлгілері) бар.Ораулы ши де, ақ ши де керегенің сыр-тынан, туырлықтың ішінен ұсталады.Ас су сақтауға ар-налып тоқылған ораулы

«өреше»ши адалбақанды

қоршай, үйдің ішінен

ұсталады. Ораулы ши кезінде бағалы жиһаздардың бірі саналған. Шым ши – әрбір талының сыртына бояулы жүн орап тоқылған ши.


Құндылық мақсаты:

Мемлекеттік тілді білу

Жаңа тақырып

«Екі түрлі түсініктеме күнделігі» әдісі

Мәтінді түсініп оқы.

Бөліктің оң жағына

Төмендегі тақырыптардың қайсысы мәтін мазмұнына сәйкес келеді?

1.«Әр өрнектің атауы »

2.«Қазақ ою-өрнегінің тарихы»

3.«Жан-жануарлар ою-өрнегі»

4.«Сақ-скифтердің «аң бейнелі» өнері»


Бөліктің сол жағына

Мәтіннің жанрын анықтап жаз

1. Көркем мәтін

2.Ғылыми-танымдық мәті



ЕБҚ

Қазақ халқының қандай ою-өрнектерін білесің? Суретін салып, ол туралы айт.

(Мысалы:қошқармүйіз)


ЕҚБ

Суреттердің ішінен өзің қалаған бір ою-өрнекті алып, оның не мағына беретіні туралы жаз.

(Мысалы: Түйетабан)



«60 секунд» әдісі

Жылдам орындау және дұрыс ережеге сай жазу

Өрнек сөзін жекеше, көпше түрде тәуелдеп жаз.

Жақ

Жекеше өрнек

Көпше өрнектер

І жақ өрнегім

ІІ жақ өрнегің

ІІІ жақ өрнегі




48-жаттығу.

Жоғарыдағы мәтін бөліктерінің атауын толықтыр.

1.Қазақ ою-өрнегінің түрлері.

2.Жан-жануарлар өрнектері.

3.Өрнектердің өзіндік атаулары.

Осы жоспар бойынша мәтіннің мазмұнын айтып көр.

Жоғарыда оқыған, мазмұнын айтқан мәтініңнің жанрын анықта.

Бұл мәтін ғылыми- таным-дық мәтінге жатады.



ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ТАПСЫРМА

50-жаттығу

Тоқыма торға зер салып қара. Шебер тоқыма торды тоқыған кезде әртүрлі ағаштарды пайдаланған екен. Тиісті әріптерді қойсаң, ол қолданған ағаш түрлерін оқисың.



Сергіту сәті





51 – жаттығу.

Артық сөзді тап

  1. Күлем

  2. Кешкі


Үй тапсырмасы

49-жаттығу

Жұмбақты оқып, шешуін тап. Тәуелденген сөздерді тауып, оларды үш жақта, жекеше және көпше түрде айт.

Тарағым бар-

Таранбаймын,

Орағым бар –

Ора алмаймын.

Сақалым бар, ал бірақ

Мен ақсақал бола алмаймын.

Жауабы: Ешкі


Кері байланыс







Өлең жолдарын хормен оқиды












Өткенді пысықтайды









Ши туралы мәліметтер келтіреді














Тапсырманы орындайды
















Жеке жұмыс жасайды












Кестемен жұмыс жасайды












Тапсырманы орындайды












Шығармашылық жұмыс жасайды










Жаттығу жасайды




Артық сөздерді табады









Үй тапсырмасын алады










Кері байланыс жасайды
















Дескриптор:

Сызбадағы ши түрлерін дереккөздерден біліп келеді-1б









Керемет!







Дескриптор:

Мәтінді түсініп оқиды-1б

Мазмұнына қарай тақырып таңдайды-1б

Мәтіннің жанрын анықтайды-1б




Тамаша жұмыс!











Жарайсыңдар!







Дескриптор:

Өрнек сөзін жекеше, көпше түрде тәуелдеп жазады-1б











Дескриптор:









Дескриптор:

Ағаш түрлерін анықтайды-1б

Ағаш түрлерін тәуелдеп жазады-1б




Тамаша жұмыс орындадыңдар!










Дескриптор:

Артық сөздерді табады-1б
















«Нысана» әдісі













Суреттер











Оқулық








Ереже жазылған плакат





Оқулық














Жұмыс дәптері














Суреттер












Кесте










Оқулық







Оқулық












Жұмыс үлгілері









Оқулық




Оқулық









Кері байланыс тақтасы











































































































Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
03.02.2025
161
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Жариялаған:
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі