Бекітемін________
|
Пән мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||
|
Студент аты-жөні: |
Жолов Алишер |
|||||
|
Күні |
05.04.25 |
2-сабақ |
||||
|
Пән: Қазақ әдебиеті |
Сынып: 7 |
Оқушы саны: |
||||
|
Бөлім: |
Ұрпақ тәрбиесі |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Темірхан Медетбек. Тәуелсізбін |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
7.7.4.4 Шығармадағы оқиға желісін өзіндік көзқарасы тұрғысынан дамытып жазу 7.7.3.3 Шығарманы ұлттық құндылық тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Шығарманың сюжеттік құрылымын жинақтайды -Шығарманың ұлттық құндылығын анықтайды |
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Жазылым, айтылым |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
- «Тәуелсіздік» және «Егемен» сөздеріне анықтама береді - Топпен сұрақтарға жауап береді - «Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында тарихи шолу жасап, репортаж жасайды |
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық құндылыққа, ұлттық рухқа баулу |
|||||
|
Алдағы тақырып |
1-сабақ Темірхан Медетбек. Тәуелсізбін |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт: |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 мин |
І.Қызығушылықты ояту Оқушыларға психологиялық ахуал тудыру. «Көнілді шеңбер» әдісі. WordWall платформасы арқылы амандасу. Үй жұмысын тексеру «Бағытталған сұрақтар» әдісі арқылы |
Оқушылар ортаға шығып шеңберге тұрады WordWall платформасы арқылы бір-бірімен амандасады Үй жұмыстарын көрсетеді |
«Мадақтау» әдісі Өте жақсы! Жақсы! Жарайсың! |
АКТ https://wordwall.net/ru/resource/87093769/%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%81%D1%83 |
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин |
ІІ. Мағынаны ашу Тапсырма-1 Оқулықтағы 156 бет, тапсырма-7 «Тәуелсіздік» және «Егемен» сөздеріне талдау жасап, аталған ұғымдарға анықтама беріңдер. «Генератор» әдісі арқылы 3 топқа бөлу Тапсырма-2 WordWall платформасы арқылы «Кім жылдам» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар «Тәуелсіздік», «Егемен» сөздеріне талдау жасап, анықтама береді. Дескриптор: -«Тәуелсіздік», «Егемен» сөздеріне талдау жасайды 1б -Сөздерге анықтама береді 1б Оқушылар генератор әдісі арқылы топқа бөлінеді WordWall платформасын пайдаланып топпен тапсырма орындайды Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді 1б -Топпен жұмыс жасайды 1б |
«Жұлдызша» әдісі «Стикер» әдісі |
Оқулық Жұлдыз қималары Акт Топқа бөлу: https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ WordWall: https://wordwall.net/resource/71843940/тмедетбек-тәуелсізбінөлеңі Стикер қималары |
||
|
15 мин |
Шығармашылық жұмыс: Тапсырма-3 Оқулықтағы тапсырма-8 157 бет «Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында тарихи шолу жасап, репортаж жасаңдар. |
Оқушылар топпен «Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында репортаж құрайды. Репортажды сыныптастарна ұсынады. Дескриптор: -«Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында тарихи шолу жасайды 1б -Топпен репортаж құрайды 1б -Сынып алдында ұсынады 1б |
«Бағдаршам» әдісі |
Оқулық А4 |
||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
ІІІ. Ой толғаныс Кері байланыс «SMS» әдісі Рефлексия “Сиқырлы қобдиша” әдісі Оқушылар сабақтан алған әсерін кішкентай қағаздарға жазып, қобдишаға салады. |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін қағазға жазып қобдишаға салады. |
|
А4 Қобдиша |
||
|
Үй тапсырмасы: 12-тапсырма, 157 бет |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
7 сынып Қазақ әдебиеті. Бөлім: Ұрпақ тәрбиесі. Тақырыбы: Темірхан Медетбек. Тәуелсізбін
7 сынып Қазақ әдебиеті. Бөлім: Ұрпақ тәрбиесі. Тақырыбы: Темірхан Медетбек. Тәуелсізбін
Бекітемін________
|
Пән мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||
|
Студент аты-жөні: |
Жолов Алишер |
|||||
|
Күні |
05.04.25 |
2-сабақ |
||||
|
Пән: Қазақ әдебиеті |
Сынып: 7 |
Оқушы саны: |
||||
|
Бөлім: |
Ұрпақ тәрбиесі |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Темірхан Медетбек. Тәуелсізбін |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
7.7.4.4 Шығармадағы оқиға желісін өзіндік көзқарасы тұрғысынан дамытып жазу 7.7.3.3 Шығарманы ұлттық құндылық тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Шығарманың сюжеттік құрылымын жинақтайды -Шығарманың ұлттық құндылығын анықтайды |
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Жазылым, айтылым |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
- «Тәуелсіздік» және «Егемен» сөздеріне анықтама береді - Топпен сұрақтарға жауап береді - «Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында тарихи шолу жасап, репортаж жасайды |
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық құндылыққа, ұлттық рухқа баулу |
|||||
|
Алдағы тақырып |
1-сабақ Темірхан Медетбек. Тәуелсізбін |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт: |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 мин |
І.Қызығушылықты ояту Оқушыларға психологиялық ахуал тудыру. «Көнілді шеңбер» әдісі. WordWall платформасы арқылы амандасу. Үй жұмысын тексеру «Бағытталған сұрақтар» әдісі арқылы |
Оқушылар ортаға шығып шеңберге тұрады WordWall платформасы арқылы бір-бірімен амандасады Үй жұмыстарын көрсетеді |
«Мадақтау» әдісі Өте жақсы! Жақсы! Жарайсың! |
АКТ https://wordwall.net/ru/resource/87093769/%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%81%D1%83 |
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин |
ІІ. Мағынаны ашу Тапсырма-1 Оқулықтағы 156 бет, тапсырма-7 «Тәуелсіздік» және «Егемен» сөздеріне талдау жасап, аталған ұғымдарға анықтама беріңдер. «Генератор» әдісі арқылы 3 топқа бөлу Тапсырма-2 WordWall платформасы арқылы «Кім жылдам» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар «Тәуелсіздік», «Егемен» сөздеріне талдау жасап, анықтама береді. Дескриптор: -«Тәуелсіздік», «Егемен» сөздеріне талдау жасайды 1б -Сөздерге анықтама береді 1б Оқушылар генератор әдісі арқылы топқа бөлінеді WordWall платформасын пайдаланып топпен тапсырма орындайды Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді 1б -Топпен жұмыс жасайды 1б |
«Жұлдызша» әдісі «Стикер» әдісі |
Оқулық Жұлдыз қималары Акт Топқа бөлу: https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ WordWall: https://wordwall.net/resource/71843940/тмедетбек-тәуелсізбінөлеңі Стикер қималары |
||
|
15 мин |
Шығармашылық жұмыс: Тапсырма-3 Оқулықтағы тапсырма-8 157 бет «Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында тарихи шолу жасап, репортаж жасаңдар. |
Оқушылар топпен «Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында репортаж құрайды. Репортажды сыныптастарна ұсынады. Дескриптор: -«Тәуелсіз Қазақстан» тақырыбында тарихи шолу жасайды 1б -Топпен репортаж құрайды 1б -Сынып алдында ұсынады 1б |
«Бағдаршам» әдісі |
Оқулық А4 |
||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
ІІІ. Ой толғаныс Кері байланыс «SMS» әдісі Рефлексия “Сиқырлы қобдиша” әдісі Оқушылар сабақтан алған әсерін кішкентай қағаздарға жазып, қобдишаға салады. |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін қағазға жазып қобдишаға салады. |
|
А4 Қобдиша |
||
|
Үй тапсырмасы: 12-тапсырма, 157 бет |
||||||
шағым қалдыра аласыз













