Бекітемін:
|
Бөлім: |
Тікбұрышты үшбұрыштың қабырғалары мен бұрыштары арасындағы қатыстар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.3.22негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қорытып шығару және қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді білу, есеп шығаруда қолдану |
|||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Командада жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; Әділдік және жауапкершілік - Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну. - Бастаған ісін соңына дейін жеткізе білу |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйлерін сұрап, жағымды ахуал туындату; Оқушыларды түгелдеу; Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен сәлемдесу; Сыныпта жағымды ахуал туындату, бір-біріне жақсы тілектерін білдіру; Сабақтың мақсатын мұғаліммен бірге ашу, сұрақтар туындаса мұғалімнің көмегіне жүгіну |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» |
Тақта; Оқулық; |
||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру Тригонометриялық тепе-теңдіктер
|
Мактау мадақтау арқылы бағалау: Жарайсың! Өте жақсы! Жақсы! Керемет! |
Слайд Тақта Смирнов В.А. Тұяқов Е.А.Геометрия: Жалпы білім беретін мектептің 8-сынып |
|||
|
Сабақтың ортасы 25минут |
Бекіту тапсырмаларын орындату №8-76 бет Егер
cosA= cosA=0.8 болса, онда болса, онда tgA табыңдар |
№9-76 бет Егер: cosA=0.8 болса, онда cosA табыңдар |
ҚБ «көршіңді тексер» |
Слайд Тақта Бор Кітап Дәптер |
||
|
|
№10-76 бет Өрнекті ықшамдаңдар cos2A+tg2Acos2A sin2A+ctg2Asin2A |
№11-76 бет Өрнекті ықшамдаңдар cosA+tgA sinA sinA+ctgA cosA |
ҚБ «Светофор» |
Слайд Тақта Бор Кітап Дәптер |
||
|
Жеке тапсырма |
|
Бағалау Оқушылар жеке орындап болған соң дайын жауаптар мен дескрипторлар бойынша бағалайды. |
Слайд Тақта Бор Кітап Дәптер |
|||
|
|
Өрнекті ықшамдаңдар
|
ҚБ: дайын жауаптар мен дескрипторлар бойынша бағалайды. |
Тақта Бор Кітап Дәптер |
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қорытындылау. Рефлексия. Тіркесті толықтырыңыз: «Бүгін мен сабақта ... білдім» «Бүгін мен сабақта ... үйрендім» «Бүгін мен сабақта ... таныстым» Үй жұмысын беру №16-76бет |
Қорытынды сұрақтарына жауап беру; БББ кестесін толтыру, сұрақтар болса сұрау; үй тапсырмасын алу |
1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
Бағалау парақтары; оқулық; |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
8 сынып геометрия 6 сабақ Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер
8 сынып геометрия 6 сабақ Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Тікбұрышты үшбұрыштың қабырғалары мен бұрыштары арасындағы қатыстар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.3.22негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қорытып шығару және қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді білу, есеп шығаруда қолдану |
|||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Командада жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; Әділдік және жауапкершілік - Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну. - Бастаған ісін соңына дейін жеткізе білу |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйлерін сұрап, жағымды ахуал туындату; Оқушыларды түгелдеу; Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен сәлемдесу; Сыныпта жағымды ахуал туындату, бір-біріне жақсы тілектерін білдіру; Сабақтың мақсатын мұғаліммен бірге ашу, сұрақтар туындаса мұғалімнің көмегіне жүгіну |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» |
Тақта; Оқулық; |
||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру Тригонометриялық тепе-теңдіктер
|
Мактау мадақтау арқылы бағалау: Жарайсың! Өте жақсы! Жақсы! Керемет! |
Слайд Тақта Смирнов В.А. Тұяқов Е.А.Геометрия: Жалпы білім беретін мектептің 8-сынып |
|||
|
Сабақтың ортасы 25минут |
Бекіту тапсырмаларын орындату №8-76 бет Егер
cosA= cosA=0.8 болса, онда болса, онда tgA табыңдар |
№9-76 бет Егер: cosA=0.8 болса, онда cosA табыңдар |
ҚБ «көршіңді тексер» |
Слайд Тақта Бор Кітап Дәптер |
||
|
|
№10-76 бет Өрнекті ықшамдаңдар cos2A+tg2Acos2A sin2A+ctg2Asin2A |
№11-76 бет Өрнекті ықшамдаңдар cosA+tgA sinA sinA+ctgA cosA |
ҚБ «Светофор» |
Слайд Тақта Бор Кітап Дәптер |
||
|
Жеке тапсырма |
|
Бағалау Оқушылар жеке орындап болған соң дайын жауаптар мен дескрипторлар бойынша бағалайды. |
Слайд Тақта Бор Кітап Дәптер |
|||
|
|
Өрнекті ықшамдаңдар
|
ҚБ: дайын жауаптар мен дескрипторлар бойынша бағалайды. |
Тақта Бор Кітап Дәптер |
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қорытындылау. Рефлексия. Тіркесті толықтырыңыз: «Бүгін мен сабақта ... білдім» «Бүгін мен сабақта ... үйрендім» «Бүгін мен сабақта ... таныстым» Үй жұмысын беру №16-76бет |
Қорытынды сұрақтарына жауап беру; БББ кестесін толтыру, сұрақтар болса сұрау; үй тапсырмасын алу |
1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
Бағалау парақтары; оқулық; |
||
шағым қалдыра аласыз

















