Материалдар / 9 қосымша Сабақтарды бақылау парағы

9 қосымша Сабақтарды бақылау парағы

Материал туралы қысқаша түсінік
Аттестатцияға арналған материал
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
16 Ақпан 2023
8620
61 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Педагогтерді аттестаттаудан

өткізу қағидалары мен

шарттарына 9 қосымша


Сабақтарды бақылау парағы


Педагогтің ТАӘ (бар болғанда)


Кулмуратова Гулбану

Кулмахановна

 


Бақылаушының ТАӘ (бар болғанда)


Турлыбекова Гульмира


Кошкаровна  

Мектеп/сынып


66 «Қазығұрт»ЖОББМ


6 «А»



Мерзім


15.12.2023ж

СDrawObject1 абақ жоспары ұсынылды

ИDrawObject3 DrawObject2 ә

Жоқ

Сабақ түрі:

жаңа материалмен танысу сабағы

оқығанды бекіту сабағы

білім мен дағдыларды қолдану сабағы

білімді жалпылау және жүйелеу сабағы

білім мен дағдыларды тексеру және түзету сабағы

аралас сабақ

зерттеу сабағы (Lesson Study (Лессон стади) циклдарынан)

Комментарийлер:

Оқушылардың белсенділігін пәнге деген

қызығушылығын арттыру мақсатында АКТ-ны

тиімді пайдаланды.

А. Оқушы белсенділік танытты

В. Оқушы қойылған сұрақты мұқият тыңдап,дұрыс

жауап берді.

С. Оқушы дұрыс жауап беруге тырысады,қателеседі.

МЖМБС оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

6.2.3.2 Әл-Фарабидің және басқа да ғалымдардың

ортағасырлық ғылымның дамуына қосқан үлесін

анықтау


Сабақтың мақсаттары:

Түрік ғұламаларының өз еңбектері арқылы әлем өркениетінің дамуына қосқан үлесін бағалайды

Бақылау өлшемшарттары

Көрсет-кіштер

Иә /Жоқ

Бақылаушының пікірлері

Сабақтың мақсаттары:

Оқытудың нақты мақсаттарын айқындайды және білім алушыларға / тәрбиеленушілерге оларды бағалау өлшемдерін ұсынады

ия

Сабақ мақсаты оқу мақсатына сәйкес

құрылған

Сабақтың мазмұны оқу мақсаттарына сәйкес келеді

ия

Тапсырмалар оқу мақсатына сәйкес

келеді

Педагог білім алушыларды сабақ мақсаттарын және күтілетін нәтижелерді қоюға тартады

ия

Критерийлер нақты қадамдар арқылы

құрылған

Күтілетін нәтижелер:


Тарихи талдау мен түсіндіру

Оқу мақсаттарына сәйкес келеді

ия

Оқу мақсаты орындалды

Білім алушылардың/

тәрбиеленушілердің қажеттіліктерін ескереді

ия

Білім алушының сабаққа деген

қызығушылығын арттырды

Зерттеу дағдыларын дамытуға бағытталған

ия

Тапсырмалар зерттеуге бағытталған

Бағалау:



Формативті бағалау арқылы білім алушылардың/тәрбиеленушілердің оқу мақсаттарына қатысты қызметінің нәтижесін бақылайды

ия

Оқушылардың пікірлері сараланып

мақсаттарға қатысты нәтижені

бақылады.

Білім алушылардың/

тәрбиеленушілердің жетістіктерін атап өтеді

ия

Білім алушылардың жауаптары

ескерілді,бағаланды.

Білім алушыларды/

тәрбиеленушілерді бағалау процесіне тартады: өзін-өзі бағалау және өзара бағалау

ия

Мұғалім мен білім алушы арасында кері

байланыс болды.

Сыныптағы тәртіп пен тәртіп ережелері:


Сабақта тәртіп ережелері айтылды.

Сыныпта/топта тәртіп пен тәртіп ережелерін белгілейді

ия

Топтағы тәртіп ережелері қатаң

бақыланды.

Білім алушыларға/

тәрбиеленушілерге сыныпта/топта оқу кеңістігін қамтамасыз етеді

ия

Білім алушыларға топта оқу дағдысын

қамтамассыз етті.

Сабақта білім алушылардың/

тәрбиеленушілердің тиімді өзара іс-қимылын құру

ия

Білімалушылардың өзара қарым-

қатынас орнады.

Алдын ала білім:



Білім алушылардың/

тәрбиеленушілердің жаңа материал туралы бұрыннан бар білімдерін анықтайды

ия

Жаңа сабақты өткен сабақпен

байланыстыра білді.

Оқушылармен/
тәрбиеленушілермен өткен материалды қайталайды

ия

Өткен материалдарды еске

түсіріп,жұмыс жүргізілді.

Жаңа материалды зерттеу:



Білім алушылардың/

тәрбиеленушілердің назарын оқу материалының маңызды сегменттеріне аудара отырып, маңызды ақпаратты айқындайды

ия

Сабақ барысында тақырып мазмұны

бойынша маңызды тұстарына

тоқтатылды.

Жаңа материалды игеруге ықпал ететін сабақта / сабақта жұмыстың әртүрлі формаларын қолданады: топтық жұмыс, жұптық жұмыс, жеке

ия

Жаңа сабақты топтық,жұптық,жеке

жұмыстар орын алды.

Білім алушыларды/

тәрбиеленушілерді оқу ресурстарымен және кешенді тапсырмаларды орындау жөніндегі нұсқаулықтармен қамтамасыз етеді

ия

Білім алушыларды кешенді оқу

ресурстарымен қамтамассыз ете білді

Материалдың мазмұны бойынша рефлексия жүргізеді

ия

Тақырыпқа байланысты тапсырмалар

бекітілді.

Жаңа білімді практикада қолдану:

ия

Оқу дағдыларын дамытты.

Тәжірибе арқылы дағдыларды дамытады

ия

Әр түрлі тапсырмалар арқылы дамыта

білді.

Білім алушыларға/

тәрбиеленушілерге олардың дағдыларын дамыту және практикалық қолдану үшін белсенді тапсырмалар береді

ия

Теориялық білімдерін практикамен

ұштастыра отырып,тапсырмалар берді.

Білім алушыларды / тәрбиеленушілерді оқу қызметіне тарту:

ия


Оқушылардың/тәрбиеленушілердің оқу іс-әрекетіне қызығушылығы мен қатысуын қолдау үшін жұмыстың әртүрлі түрлері мен формаларын қолданады

ия

Білім алушылардың сабаққа деген

қызығушылығын арттыру мақсатында

әртүрлі тапсырмалар берілді.

Білім алушылардың/

тәрбиеленушілердің қатысу дәрежесін қадағалайды

ия

Әр баланың деңгейін қадағалады.

Білім алушылардың / тәрбиеленушілердің сауалнама процесіне қатысуын қолдау үшін сауалнаманың әртүрлі түрлерін пайдаланады

ия

Түрлі сұрақтар қоя отырып,сауалнама

процесін ұйымдастырды.

Оқушылардың/тәрбиеленушілердің қатысуын қамтамасыз ету үшін дене белсенділігі мен сынып/топ кеңістігін пайдаланады

ия

Сабақта тұлғаға бағытталған әдіс-

тәсілдері қолданды.

Білім алушыларды/

тәрбиеленушілерді тарту үшін сабақ барысының жігерлі қарқынын қолдайды

ия

Мадақтай отырып,білім алушыларды

Жігерлендірді.

Тұлғаға бағытталған тәсілді қолданады

ия

Әдіс-тәсілдер тұлғаға бағытталды.

Сараланған тәсіл:



Оқу мақсаттарына қол жеткізу бойынша барлық білім алушыларға/тәрбиеленушілерге қолдау көрсетеді

ия

Сабақ барысында барлық оқушының

пікірі ескеріліп, бірдей қолдау көрсетті.

Үлгерімі төмен білім алушыларды / тәрбиеленушілерді тартады

ия

Үлгерімі төмен білім алушыларды

тарта білді.

АКТ және ресурстарды пайдалану:


АКТ-ны кеңінен қолдана келді

Білім беру нәтижелеріне қол жеткізу үшін дайын цифрлық білім беру ресурстарын пайдаланады

ия

Ғаламтордан қосымша мәліметтер

берілді

Өзінің цифрлық білім беру ресурстарын пайдаланады

ия

Түрлі мәліметтерімен білім

алушыларды қызықтырды.

Білім алушылардың/тәрбиеленушілердің бірлескен жұмысы үшін желілік ресурстарды жұмылдырады

ия

Білім алушылар бірлесе отырып,

ақпараттарды дұрыс пайдаланды.

Қосымша бақылау элементтері:


АКТ әдістерінің ең тиімді түрлері

таңдалып алынған.Барлық

тапсырмалар бекітіліп отырды.

Кері байланыс және ұсынымдар:

Сабақ мақсаты оқу мақсатына сәйкес құрылған.Тапсырмалар оқу мақсатын ашатындай дескриптор нақты құрылған. Топтық,жұптық,жеке жұмыс түрлері қолданылды. Сабақты бағалау, сабақ үстінде

ҚБ бағаланды. Білім алушылар тарапынан ұстазға алғыс пен ұсыныстар айтылды.Кері байланыс жүргізілді.

Ескерту: ақпараттық жүйеде барлық құжаттар педагог бейінінде қаралады.


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ