|
Сабақ /2 |
Мектеп: №76 ЖББМ |
||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалім: Муртабвеа Н.Ж. |
||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ж. Баласағұн «Құтты білік» |
||||||||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
9.1.1.1 әдеби шығармаға
сюжеттік-композициялық талдау жасау; |
||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты: |
|
||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||||||||||
|
Құндылықтарды игерту: |
Өмірде адам болу үшін адами қасиеттерді игеру: адамгершілік, ақыл-параст, қанағатшылдық, байлықты игеру, оны сақтап қалу, көпшіліктің игілігіне пайдалану, достық, адалдық; |
||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Білік - білім, билік ету, басқару Құтадғу - құт, бақыт Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Талқылауға арналған сұрақтар: Менің ойымша... Осылардың ішінде... Дұрыс адам болу үшін ең негізгі принцип... |
||||||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|||||||||||||
|
Сабақ басы 7 мин «Миға шабуыл» Ой қозғау. |
Қызығушылықты ояту үшін миға шабуыл. Тақырыпқа ену үшін уақыт өлшемдері туралы сұрақтарға жауап береді. Өткен сабақты пысықтау:
|
|
|||||||||||||
|
Сабақ ортасы 30 мин «Идеялар аялдамасы» стратегиясы Жеке таныстырылым |
Осы идеяларды кейіпкерлердің өмірлік принципі етіп ұсынуының мәні неде?
|
Кесте сызылған үлестірме қағаз; Таймер |
|||||||||||||
|
Сабақ соңы 7 мин Рефлексия «Фигуралар тізбегі» Үй жұмысы Жаңа сөздерді жаттау Бағалау Жетістік критерийлері бойынша 1 мин |
Фигуралар тізбегі слайд арқылы ұсынылады. Өздеріңіздің алған білімдеріңізді фигуралардың бірін таңдап, соның түсімен, көлемімен, формасымен байланыстырып айтыңыздар.
|
слайд |
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
9-сынып Қазақ әдебиеті Жүсіп Баласағұн "Құтты білік"
9-сынып Қазақ әдебиеті Жүсіп Баласағұн "Құтты білік"
|
Сабақ /2 |
Мектеп: №76 ЖББМ |
||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалім: Муртабвеа Н.Ж. |
||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ж. Баласағұн «Құтты білік» |
||||||||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
9.1.1.1 әдеби шығармаға
сюжеттік-композициялық талдау жасау; |
||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты: |
|
||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||||||||||
|
Құндылықтарды игерту: |
Өмірде адам болу үшін адами қасиеттерді игеру: адамгершілік, ақыл-параст, қанағатшылдық, байлықты игеру, оны сақтап қалу, көпшіліктің игілігіне пайдалану, достық, адалдық; |
||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Білік - білім, билік ету, басқару Құтадғу - құт, бақыт Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Талқылауға арналған сұрақтар: Менің ойымша... Осылардың ішінде... Дұрыс адам болу үшін ең негізгі принцип... |
||||||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|||||||||||||
|
Сабақ басы 7 мин «Миға шабуыл» Ой қозғау. |
Қызығушылықты ояту үшін миға шабуыл. Тақырыпқа ену үшін уақыт өлшемдері туралы сұрақтарға жауап береді. Өткен сабақты пысықтау:
|
|
|||||||||||||
|
Сабақ ортасы 30 мин «Идеялар аялдамасы» стратегиясы Жеке таныстырылым |
Осы идеяларды кейіпкерлердің өмірлік принципі етіп ұсынуының мәні неде?
|
Кесте сызылған үлестірме қағаз; Таймер |
|||||||||||||
|
Сабақ соңы 7 мин Рефлексия «Фигуралар тізбегі» Үй жұмысы Жаңа сөздерді жаттау Бағалау Жетістік критерийлері бойынша 1 мин |
Фигуралар тізбегі слайд арқылы ұсынылады. Өздеріңіздің алған білімдеріңізді фигуралардың бірін таңдап, соның түсімен, көлемімен, формасымен байланыстырып айтыңыздар.
|
слайд |
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














