БЕКІТІЛДІ
Қазақ тілі және әдебиет мұғалімі
Райгүл Базыловна.________________
|
Мектеп: №12 ЖОББМ |
||
|
Бөлім атауы |
«Атадан қалған асыл сөз» |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Жолов Алишер |
|
|
Күні: |
07.09.2024 |
|
|
Сынып: 9 «В» |
Қатысушылар саны: |
Пән: Қазақ әдебиеті |
|
Сабақ тақырыбы: |
Шешендік өнер:Мөнке бидің шешендік сөздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.1.1 шығарманы басқа өнер түрлеріндегі осы мазмұндас туындылармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Шығарманы басқа өнер түрлеріндегі осы мазмұндас туындылармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалайды. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Тәуелсіздік және Отаншылдық |
|
|
Пән аралық байланыс |
Қазақстан тарихы |
|
|
Өткен тақырып |
Шешендік өнер: Майқы бидің шешендік сөздері |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут |
Психологиялық ахуал «Әдемі ойлай және демала біл» жаттығуы.
Ой түрткі «ББҮ» кестесі Мөңке би туралы не білесіңдер?
|
|
Мадақтау Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
|
Сабақтың ортасы 7 минут |
1 - тапсырма. Шығарманың көркемдік тіліне талдау жүргізіңіз.
|
1 – тапсырма. |
|
|
|
10 минут |
2 – тапсырма. «Төрт тентек» шешендік сөзіндегі «төр тентек» ұғымына әдеби талдау жасандар. Жаныңда отырған жұбынмен талқыла. |
2 – тапсырма. |
Бағалау парағы |
Мәтін, А4, Дәптер |
|
Сабақтың соңы 10 минут |
3 – тапсырма. Мөнке би толғамдарына зер салып, заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беріндер.
|
|
|
Оқулық, дәптер
|
|
Сабақтың соңы 6 минут |
3 – тапсырма. Әдебиеттегі Мөнке би бейнесімен тарихтағы Мөнке би бейнесіне талдау жасандар. |
3 – тапсырма. |
«Стикерлер» әдісі |
Дәптер |
|
РЕФЛЕКСИЯ 5 минут |
|
|
Үй жұмысы: 8-тапсырма 32 бет |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
9-сынып. Шешендік өнер: Мөнке бидің шешендік сөздері
БЕКІТІЛДІ
Қазақ тілі және әдебиет мұғалімі
Райгүл Базыловна.________________
|
Мектеп: №12 ЖОББМ |
||
|
Бөлім атауы |
«Атадан қалған асыл сөз» |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Жолов Алишер |
|
|
Күні: |
07.09.2024 |
|
|
Сынып: 9 «В» |
Қатысушылар саны: |
Пән: Қазақ әдебиеті |
|
Сабақ тақырыбы: |
Шешендік өнер:Мөнке бидің шешендік сөздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.1.1 шығарманы басқа өнер түрлеріндегі осы мазмұндас туындылармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Шығарманы басқа өнер түрлеріндегі осы мазмұндас туындылармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалайды. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Тәуелсіздік және Отаншылдық |
|
|
Пән аралық байланыс |
Қазақстан тарихы |
|
|
Өткен тақырып |
Шешендік өнер: Майқы бидің шешендік сөздері |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут |
Психологиялық ахуал «Әдемі ойлай және демала біл» жаттығуы.
Ой түрткі «ББҮ» кестесі Мөңке би туралы не білесіңдер?
|
|
Мадақтау Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
|
Сабақтың ортасы 7 минут |
1 - тапсырма. Шығарманың көркемдік тіліне талдау жүргізіңіз.
|
1 – тапсырма. |
|
|
|
10 минут |
2 – тапсырма. «Төрт тентек» шешендік сөзіндегі «төр тентек» ұғымына әдеби талдау жасандар. Жаныңда отырған жұбынмен талқыла. |
2 – тапсырма. |
Бағалау парағы |
Мәтін, А4, Дәптер |
|
Сабақтың соңы 10 минут |
3 – тапсырма. Мөнке би толғамдарына зер салып, заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беріндер.
|
|
|
Оқулық, дәптер
|
|
Сабақтың соңы 6 минут |
3 – тапсырма. Әдебиеттегі Мөнке би бейнесімен тарихтағы Мөнке би бейнесіне талдау жасандар. |
3 – тапсырма. |
«Стикерлер» әдісі |
Дәптер |
|
РЕФЛЕКСИЯ 5 минут |
|
|
Үй жұмысы: 8-тапсырма 32 бет |
|
шағым қалдыра аласыз






