|
Бөлім: Көлік және жол белгілері |
Мектеп: |
|||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әуе көліктері |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.5.1 Мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру; 5.4.3.1. Сын есімдердің, шырай түрлерінің көркемдік ерекшелігін тану, сын есімді зат есім орнына қолдана білу. |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: мәтіннің мазмұнын түсіну, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру, сын есімдердің шырайларын мәтіннен анықтау; Көпшілігі: мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру, сын есімдердің шырайларын жасалуын білу; Кейбір оқушылар: мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру, сын есімдердің шырайларын талдау, сын есімді зат есім орнына қолдана білу. |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру: Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі. Жағымды психологиялық ахуал.
Қатардағы артық сөзді тауып, себебін түсіндіріңдер
Дескриптор:
ҚБ Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды. |
Балалар жағымды ахуал қалыптастырады.
Оқылым алдындағы оқушыларға кесте бойынша қатардағы артық сөзді тауып, себебін түсіндіреді.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықтайды. |
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ |
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
Кесте
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Мәтінді оқып, мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырыңдар.
Дескриптор: * мәтін мазмұнын түсінеді; * нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады; ҚБ Тапсырма. ӘТН
Тапсырма. 2-тапсырма. Қазіргі заманғы ұшақтарды сипаттайтын сын есімдерді тауып, оларды күшейтпелі шырай формасында түрлендіріп жазыңдар. Үлгі: Үлкен – тым үлкен, үп-үлкен Дескриптор:
ҚБ
Дескриптор:
ҚБ Бекіту. «Соңғы сөзді мен айтайын...» әдісімен оқушылар бүгінгі сабақ бойынша алған білімдерін бір сөйлеммен қорытындылайды. |
Оқушылар мәтінді оқып, мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады.
Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырма орындайды.
Әуе көліктерінің түрлерін жазады; әуе көліктерін сипаттайды. сипаттауда сын есімдерді қолданады.
«Соңғы сөзді мен айтайын...» әдісімен оқушылар бүгінгі сабақ бойынша алған білімдерін бір сөйлеммен қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
(http://aitaber.kz/blog/qyzyqderek/2043.html
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма: 6-тапсырма. |
Кері байланыс.
|
|
|
|
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 6 Әуе көліктері.docx
№ 6 Әуе көліктері.docx
|
Бөлім: Көлік және жол белгілері |
Мектеп: |
|||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әуе көліктері |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.5.1 Мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру; 5.4.3.1. Сын есімдердің, шырай түрлерінің көркемдік ерекшелігін тану, сын есімді зат есім орнына қолдана білу. |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: мәтіннің мазмұнын түсіну, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру, сын есімдердің шырайларын мәтіннен анықтау; Көпшілігі: мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру, сын есімдердің шырайларын жасалуын білу; Кейбір оқушылар: мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру, сын есімдердің шырайларын талдау, сын есімді зат есім орнына қолдана білу. |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру: Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі. Жағымды психологиялық ахуал.
Қатардағы артық сөзді тауып, себебін түсіндіріңдер
Дескриптор:
ҚБ Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды. |
Балалар жағымды ахуал қалыптастырады.
Оқылым алдындағы оқушыларға кесте бойынша қатардағы артық сөзді тауып, себебін түсіндіреді.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықтайды. |
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ |
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
Кесте
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Мәтінді оқып, мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырыңдар.
Дескриптор: * мәтін мазмұнын түсінеді; * нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады; ҚБ Тапсырма. ӘТН
Тапсырма. 2-тапсырма. Қазіргі заманғы ұшақтарды сипаттайтын сын есімдерді тауып, оларды күшейтпелі шырай формасында түрлендіріп жазыңдар. Үлгі: Үлкен – тым үлкен, үп-үлкен Дескриптор:
ҚБ
Дескриптор:
ҚБ Бекіту. «Соңғы сөзді мен айтайын...» әдісімен оқушылар бүгінгі сабақ бойынша алған білімдерін бір сөйлеммен қорытындылайды. |
Оқушылар мәтінді оқып, мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады.
Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырма орындайды.
Әуе көліктерінің түрлерін жазады; әуе көліктерін сипаттайды. сипаттауда сын есімдерді қолданады.
«Соңғы сөзді мен айтайын...» әдісімен оқушылар бүгінгі сабақ бойынша алған білімдерін бір сөйлеммен қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
(http://aitaber.kz/blog/qyzyqderek/2043.html
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма: 6-тапсырма. |
Кері байланыс.
|
|
|
|
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз




















