|
Экономикалық интеграция – бүгінгі күннің даму үрдісі. |
МЕКТЕП: |
|||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||
|
СЫНЫП: 10 |
Қатысқандар : Қатыспағандар: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық валюта. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу; 10.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: графиктік мәтіндерді түсініп оқу, өз ойын талдап жазу; Көпшілігі: мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстыру, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу; Кейбір оқушылар: мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||
|
Жоспар: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал: «Сөйлей алатын қолдар» жаттығуы.Мұғалім айтатын жаттығулардың бәрін тек қолмен ғана орындау керек:Амандасу,достасу,қуаныш көрсету, ескерту айту, күресу, сәттілік тілеу.
1. Суреттермен танысыңдар. Ұлттық валютамыздың дизайнына көңілдерің тола ма? Өздерің қандай ұсыныс айтар едіңдер? 2. Болашақтағы Қазастанның ұлттық валютасының эскизін қалай елестетесіңдер? (оқушылар жауабы тыңдалады). Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1.Мәтінді 2 дәйексөзбен қорытып, «Қосжазба күнделігін» толтырыңдар. Жұпта талқылаңдар.
2. Мәтін құрылымын сақтай отырып, ұлттық валютамыз – теңге туралы өз ойларыңды «Кубизм» әдісімен жазыңдар.
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. 5-тапсырма. Ақшаның адам өмірінде атқаратын рөлі, күнделікті жұмсалатын орны туралы сұхбат құрыңдар. 7-тапсырма. Тағы қандай елдердің валюталарын білесіңдер? Қосымша ресурстардан ізденіп, әр елдің валюталарын салыстырыңдар. Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты ашады. Өзіндік ой түйеді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді 2 дәйексөзбен қорытып, «Қосжазба күнделігін» толтырыңдар. Жұпта талқылаңдар. Мәтін құрылымын сақтай отырып, ұлттық валютамыз – теңге туралы өз ойларыңды «Кубизм» әдісімен жазыңдар. Ақшаның адам өмірінде атқаратын рөлі, күнделікті жұмсалатын орны туралы сұхбат құрыңдар. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы 10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Рефлексия |
Кері байланыс:
|
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 6 Ұлттық валюта..docx10-сынып.қазақ тілі.ҚГБ
№ 6 Ұлттық валюта..docx10-сынып.қазақ тілі.ҚГБ
|
Экономикалық интеграция – бүгінгі күннің даму үрдісі. |
МЕКТЕП: |
|||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||
|
СЫНЫП: 10 |
Қатысқандар : Қатыспағандар: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық валюта. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу; 10.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: графиктік мәтіндерді түсініп оқу, өз ойын талдап жазу; Көпшілігі: мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстыру, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу; Кейбір оқушылар: мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||
|
Жоспар: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал: «Сөйлей алатын қолдар» жаттығуы.Мұғалім айтатын жаттығулардың бәрін тек қолмен ғана орындау керек:Амандасу,достасу,қуаныш көрсету, ескерту айту, күресу, сәттілік тілеу.
1. Суреттермен танысыңдар. Ұлттық валютамыздың дизайнына көңілдерің тола ма? Өздерің қандай ұсыныс айтар едіңдер? 2. Болашақтағы Қазастанның ұлттық валютасының эскизін қалай елестетесіңдер? (оқушылар жауабы тыңдалады). Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1.Мәтінді 2 дәйексөзбен қорытып, «Қосжазба күнделігін» толтырыңдар. Жұпта талқылаңдар.
2. Мәтін құрылымын сақтай отырып, ұлттық валютамыз – теңге туралы өз ойларыңды «Кубизм» әдісімен жазыңдар.
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. 5-тапсырма. Ақшаның адам өмірінде атқаратын рөлі, күнделікті жұмсалатын орны туралы сұхбат құрыңдар. 7-тапсырма. Тағы қандай елдердің валюталарын білесіңдер? Қосымша ресурстардан ізденіп, әр елдің валюталарын салыстырыңдар. Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты ашады. Өзіндік ой түйеді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді 2 дәйексөзбен қорытып, «Қосжазба күнделігін» толтырыңдар. Жұпта талқылаңдар. Мәтін құрылымын сақтай отырып, ұлттық валютамыз – теңге туралы өз ойларыңды «Кубизм» әдісімен жазыңдар. Ақшаның адам өмірінде атқаратын рөлі, күнделікті жұмсалатын орны туралы сұхбат құрыңдар. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы 10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Рефлексия |
Кері байланыс:
|
|
||||
шағым қалдыра аласыз

















