|
Экономикалық интеграция – бүгінгі күннің даму үрдісі. |
МЕКТЕП: |
|||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||
|
СЫНЫП: 10 |
Қатысқандар : Қатыспағандар: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Отандық өнім. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.2.1 ғылыми-көпшілік стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, мақала, интервью, нұсқаулық жазу; 10.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: ғылыми стильдің жанрлық ерекшеліктерін анықтау, өз ойын талдап жазу; Көпшілігі: ғылыми-көпшілік стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолдану, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу; Кейбір оқушылар: ғылыми-көпшілік стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, мақала, интервью, нұсқаулық жазу, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||
|
Жоспар: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал: «Сөйлей алатын қолдар» жаттығуы.Мұғалім айтатын жаттығулардың бәрін тек қолмен ғана орындау керек:Амандасу,достасу,қуаныш көрсету, ескерту айту, күресу, сәттілік тілеу.
(оқушылар жауабы тыңдалады). Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1.Мәтінді оқып, жұпта талқылаңдар.
2. Берілген сөздерді қатыстырып, бір тауарды пайдаланудың нұсқаулығын жазыңдар. Тауар, тауар өндірісі, тауар белгісі, тауар сапасы, тауарды пайдалану ережесі, қауіпсіздік кепілдігі, төлем кепілдігі.
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. 5-тапсырма. Екі топқа бөлініп, жағдаяттық тапсырманы орындаңдар.
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты ашады. Өзіндік ой түйеді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді оқып, жұпта талқылаңдар. Берілген сөздерді қатыстырып, бір тауарды пайдаланудың нұсқаулығын жазыңдар. Екі топқа бөлініп, жағдаяттық тапсырманы орындаңдар. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы 10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Рефлексия |
Кері байланыс:
|
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 7 Отандық өнім.docx10сынып.қазақ тілі.ҚГБ
№ 7 Отандық өнім.docx10сынып.қазақ тілі.ҚГБ
|
Экономикалық интеграция – бүгінгі күннің даму үрдісі. |
МЕКТЕП: |
|||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||
|
СЫНЫП: 10 |
Қатысқандар : Қатыспағандар: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Отандық өнім. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.2.1 ғылыми-көпшілік стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, мақала, интервью, нұсқаулық жазу; 10.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: ғылыми стильдің жанрлық ерекшеліктерін анықтау, өз ойын талдап жазу; Көпшілігі: ғылыми-көпшілік стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолдану, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу; Кейбір оқушылар: ғылыми-көпшілік стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, мақала, интервью, нұсқаулық жазу, белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп,талғаммен қолдана білу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||
|
Жоспар: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал: «Сөйлей алатын қолдар» жаттығуы.Мұғалім айтатын жаттығулардың бәрін тек қолмен ғана орындау керек:Амандасу,достасу,қуаныш көрсету, ескерту айту, күресу, сәттілік тілеу.
(оқушылар жауабы тыңдалады). Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1.Мәтінді оқып, жұпта талқылаңдар.
2. Берілген сөздерді қатыстырып, бір тауарды пайдаланудың нұсқаулығын жазыңдар. Тауар, тауар өндірісі, тауар белгісі, тауар сапасы, тауарды пайдалану ережесі, қауіпсіздік кепілдігі, төлем кепілдігі.
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. 5-тапсырма. Екі топқа бөлініп, жағдаяттық тапсырманы орындаңдар.
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты ашады. Өзіндік ой түйеді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді оқып, жұпта талқылаңдар. Берілген сөздерді қатыстырып, бір тауарды пайдаланудың нұсқаулығын жазыңдар. Екі топқа бөлініп, жағдаяттық тапсырманы орындаңдар. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы 10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Рефлексия |
Кері байланыс:
|
|
||||
шағым қалдыра аласыз


















