|
Мұғалімнің аты-жөні |
Есенқабылова Р.Л. |
|
|
Мекеп: |
Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназия |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Абайдың қара сөздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Қазақтың ұлы ақынының қара сөздері туралы мәлімет ала отырып, қара сөздерінің тәрбиелік, танымдық мағынасынажырату және идеялық мазмұнын түсіну. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дидактикалық тапсырмалар , ойын элементтері арқылы білімдерін шыңдайды.Өзіндік ойын тақырыппен байланыстырады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. -Оқушылардың сабаққа қатынасын тексеру. -сынып бөлмесінің тазалығын қадағалау -ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Балалар көздерін жұмып,мұғалім сөзіне мұқият құлақ салады,әрбір сөйлемнің соңындағы сөзді хормен дауыстап айтады. Сабақта біздің көздеріміз ықыласпен қарайды және бәрін ....( көреді ) Құлақтарымыз мұқият тыңдайды және бәрін .... ( естиді ) Басымыз өте жақсы ... ( ойлайды) |
|
«Ауыз-ша мадақ-тау» әдісі
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30мин
|
1-тапсырма: Топтастыру. Абай
2-тапсырма: Жұппен жұмыс. Кестені толтыр.Сандар сөйлейді
3-тапсырма: «Ойлан.Талқыла» (постер қорғау
1топ - Дүниенің тылсым сырын көрсететін қара сөздері 2 топ - Жаман қылықтарды сынайтын қара сөздері 3 топ - Ар-ұят, адамгершілік туралы қара сөздері |
Топпен постер жасайды, жұмысты қорғайды
Кестені толтырады
Постер жасайды . Жұмысты қорайды
|
«Отша-шу» әдісі
«Отша-шу» әдісі
«Отша-шу» әдісі
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия: «Эмоция аралдары» Оқушылар флипчартқа сабақ соңындағы көңіл күйіне сәйкес «Білімділер», «Шабыт», «Қуаныш», «Көңілсіздік», «Дымбілмес» т.б. аралдарға өз қайықшыларын әкеледі
|
Рефлексия жасайды. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Абайдың қарасөздері
Абайдың қарасөздері
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Есенқабылова Р.Л. |
|
|
Мекеп: |
Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназия |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Абайдың қара сөздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Қазақтың ұлы ақынының қара сөздері туралы мәлімет ала отырып, қара сөздерінің тәрбиелік, танымдық мағынасынажырату және идеялық мазмұнын түсіну. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дидактикалық тапсырмалар , ойын элементтері арқылы білімдерін шыңдайды.Өзіндік ойын тақырыппен байланыстырады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. -Оқушылардың сабаққа қатынасын тексеру. -сынып бөлмесінің тазалығын қадағалау -ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Балалар көздерін жұмып,мұғалім сөзіне мұқият құлақ салады,әрбір сөйлемнің соңындағы сөзді хормен дауыстап айтады. Сабақта біздің көздеріміз ықыласпен қарайды және бәрін ....( көреді ) Құлақтарымыз мұқият тыңдайды және бәрін .... ( естиді ) Басымыз өте жақсы ... ( ойлайды) |
|
«Ауыз-ша мадақ-тау» әдісі
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30мин
|
1-тапсырма: Топтастыру. Абай
2-тапсырма: Жұппен жұмыс. Кестені толтыр.Сандар сөйлейді
3-тапсырма: «Ойлан.Талқыла» (постер қорғау
1топ - Дүниенің тылсым сырын көрсететін қара сөздері 2 топ - Жаман қылықтарды сынайтын қара сөздері 3 топ - Ар-ұят, адамгершілік туралы қара сөздері |
Топпен постер жасайды, жұмысты қорғайды
Кестені толтырады
Постер жасайды . Жұмысты қорайды
|
«Отша-шу» әдісі
«Отша-шу» әдісі
«Отша-шу» әдісі
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия: «Эмоция аралдары» Оқушылар флипчартқа сабақ соңындағы көңіл күйіне сәйкес «Білімділер», «Шабыт», «Қуаныш», «Көңілсіздік», «Дымбілмес» т.б. аралдарға өз қайықшыларын әкеледі
|
Рефлексия жасайды. |
|
|
шағым қалдыра аласыз
















