Ы.Алтынсарин атындағы
гимназия
(білім беру ұйымының
атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне
арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді
жоспар
Адам мен табиғат – егіз
ұғым
(сабақтың тақырыбы)
Бөлім:
|
Ұлттық экологиялық
мәдениет
|
Педагогтің
аты-жөні
|
Жаппаспаева
Ж.С.
|
Күні:
|
03.12.2020
ж.
|
Сынып: 10
«Б»
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Желтоқсанның
үші
Сынып
жұмысы
Адам мен табиғат – егіз
ұғым
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқыту
мақсаттары
|
10.2.5.1 пікірталастың «пікірталас
-монолог», «пікірталас-диалог», «пікірталас-полилог» түрлерінде
сенімді және еркін сөйлеу
10. 3. 2. 1 ғылыми-көпшілік және
публицистикалық стильдегі мәтін-
дердің (тезис) құрылымы мен рәсімделуін
білу, жанрлық және тілдік
ерекшеліктерін
талдау;
|
Сабақтың мақсаты
|
Барлығы: пікірталастың «пікірталас
-монолог», «пікірталас-диалог» барысында пікірін дәлелдеуге түсе
алады.
Көбісі: тақырып бойынша
«пікірталас-полилог» түрлерінде сенімді және еркін сөйлеу
алады.
Кейбіреуі: ғылыми-көпшілік және
публицистикалық стильдегі
мәтін-
дердің (тезис)
құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық және
тілдік
ерекшеліктерін талдай
алады.
|
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңі/
уақыт
|
Педагогтің
әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Ұйымдастыру
кезеңі:
|
Оқушылармен амандасу,
түгендеу.
|
|
|
|
Жаңа
сабақ
|
Табиғат адамға не
береді?
Табиғат пен адамның
байланысы қандай?
2-тапсырма. Мәтінді
оқып, жоспар құрамыз.
71-бетте.
|
|
|
|
Тапсырмалар
|
7-тапсырма, Қосымша ақпарат
көздерін пайдаланып, баспасөз парағына Көкшетау туралы шағын мәтін
жазыңдар. 73-бет.
|
|
Бағалау
критерийі:
-шағын мәтін
құрастырады – 5 балл
-Көкшетаудың
табиғатын таныстырады – 3
балл
-Сан есімдерді қолданады – 2
балл
|
|
Бекіту
|
Сәкен Сейфуллиннің «Көкшетау»
әнін тыңдап, мазмұнын
айтады.
|
|
|
https://youtu.be/MbOIb9C3ndM
|
Кері
байланыс
|
«Бір сөйлем» әдісімен тақырып
бойынша бір сөйлем айтып, конференциядан
шығады.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақ жоспарының аталған
тармақтары міндетті болып табылады.
Педагог пәннің ерекшілігі мен оқушылардың
қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге
құқылы.
_______________________________________________________
(наименование организации образования)
Поурочный план или краткосрочный план для
педагога организаций среднего
образования
____________________________________________________ (тема
урока)
Раздел:
|
|
ФИО
педагога
|
|
Дата:
|
|
Класс:
|
Количество
присутствующих:
|
Количество
отсутствующих:
|
Тема урока
|
|
Цели обучения в соответствии
с учебной программой
|
|
Цели урока
|
Все
обучающиеся
Большинство:
Некоторые
|
Ход
урока
Этап урока/ Время
|
Действия педагога
|
Действия ученика
|
Оценивание
|
Ресурсы
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Данные пункты плана урока являются
обязательными. Педагог имеет право внести дополнительные элементы с
учетом особенностей предмета и потребностей
учащихся.