Материалдар / Әдебиеттік оқу «Үлкен болған кезімде сыйлы болам өзім де» С.Көбеев 2 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Әдебиеттік оқу «Үлкен болған кезімде сыйлы болам өзім де» С.Көбеев 2 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақ жоспары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
13 Қазан 2020
449
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

      Әдебиеттік оқу 19-сабақ

Сембаев Д.Серикбаевич

Бөлім:

Менің отбасым және достарым

Мұғалімнің аты-жөні


Күні:


Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Үлкен болған кезімде сыйлы болам өзім де. С.Көбеев.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.2.6.1 - кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттап, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалай алады.

Көптеген оқушылар: мәтіндегі негізгі ойды анықтайды.

Кейбір оқушылар: мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді.

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

5 мин

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру үшін ширату жаттығулары жасалады.


Оқу материалын жариялау «Серпілген сауалдар» әдісі арқылы жүреді.

-Өткен сабақта не туралы оқыдық?

-Ата-ананы қалай құрметтеу керек?

-«Атаңа не қылсаң, алдыңа сол келер» дегенді қалай түсінесің?

-Ендеше бүгінгі сабақта оқитын сабағымыз не туралы болатынын болжап көр.

Әнге қосылып, жаттығу жасайды.



Сұрақтарға жауап береді.





Сабақ тақырыбын шығарады.















Сабақтың ортасы

15 мин





















2 мин




13 мин

(Ұ) 1- тапсырма «Еркін әңгіме» әдісі арқылы жүзеге асады.

«Атасы мен немересі» мәтінін түсініп оқы.

Негізгі ойды анықта.

Сөздікпен жұмыс жаса.

Мәтіннен әкесі мен баласының сөздерін тауып оқы.

-Баласының неге олай айтқанын түсіндір.

Дескриптор:

-Мәтінді түсініп оқиды.

- Негізгі ойды анықтайды.

- Сұраққа жауап береді.

Саралау тәсілі: «Қарқын» арқылы жүзеге асады

Қарқыны жоғары оқушыға:

-Мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыр.

Қарқыны баяу оқушыларға: уақыт беріледі.


Сергіту сәті «Сөз шебері» әдісі арқылы өтеді.

Үлкенді сыйлау туралы мақал-мәтел айтып, мағынасын түсіндір.


(Д) 2- тапсырмада дәптермен жұмыс жүреді.

А)«Кім ойлап тапқан?» өлеңін оқы.

- Өлеңдегі аяулы сөздерді екі бағанға бөліп жаз.

Ә) - Отбасыңдағы үлкендерге жылы сөздеріңді арнап жаз.

Дескриптор:

- Аяулы сөздерді екі бағанға бөліп жазады.

- Үлкендерге жылы сөздер жазады.

Оқушы мәтінді түсініп оқиды.

Негізгі ойды анықтайды.

Сұраққа жауап береді.

















Нақыл сөздер айтады.




- Аяулы сөздерді екі бағанға бөліп жазады.

- Үлкендерге жылы сөздер жазады.

ҚБ: 1-10 балдық жүйе.

























ҚБ: 1-10 балдық жүйе.



Оқулық



























Оқулық






Сабақтың соңы

5 мин

Кері байланыс: «Менің сөзім» әдісі бойынша өтеді.

Үй тапсырмасы: )«Кім ойлап тапқан?» өлеңін жаттап ал.

Рефлексия жасайды.





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!