|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айтыс сөз сайысы. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында:музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды қарсы алу, сабақты қызықты тақырыппен бастау үшін өлең шумағын тыңдау. |
Өлеңді мұқият тыңдау, тақырып арқылы
сабаққа назар аудару. |
Оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын бақылау. |
аудиожазба, мультимедиялық құрылғы. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Айтыс сөз
сайысының тарихы мен мәнін түсіндіру, мысал арқылы көрсету. |
Айтысты тыңдау, мазмұнын талқылау,
сұрақтарға жауап беру. |
Оқушылардың
жаңа білімді қабылдауын бақылау, сұрақтарға жауап беру деңгейін
бағалау. |
видео
немесе мәтін, хрестоматия, интерактивті тақта. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың негізгі тұжырымдарын қайталау, рефлексия жасау. |
Рефлексия жүргізу, сабақ барысындағы өз
тәжірибелерін және алған білімдерін бөлісу. |
Оқушылардың ой-пікірлерін бағалау. |
плакаттар, маркерлер. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Айтыс сөз сайысы.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айтыс сөз сайысы. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында:музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды қарсы алу, сабақты қызықты тақырыппен бастау үшін өлең шумағын тыңдау. |
Өлеңді мұқият тыңдау, тақырып арқылы
сабаққа назар аудару. |
Оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын бақылау. |
аудиожазба, мультимедиялық құрылғы. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Айтыс сөз
сайысының тарихы мен мәнін түсіндіру, мысал арқылы көрсету. |
Айтысты тыңдау, мазмұнын талқылау,
сұрақтарға жауап беру. |
Оқушылардың
жаңа білімді қабылдауын бақылау, сұрақтарға жауап беру деңгейін
бағалау. |
видео
немесе мәтін, хрестоматия, интерактивті тақта. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың негізгі тұжырымдарын қайталау, рефлексия жасау. |
Рефлексия жүргізу, сабақ барысындағы өз
тәжірибелерін және алған білімдерін бөлісу. |
Оқушылардың ой-пікірлерін бағалау. |
плакаттар, маркерлер. |
шағым қалдыра аласыз







