Бекітілді:
Бөлім: |
Ұрпақ тәрбиесі |
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Ермекова Гулназира Кенжесовна |
|
Күні: 03 04 2026 |
Пәні: қазақ әдебиеті |
|
Сынып: 7 «Д» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Әке – балаға сыншы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.4.1 көркем шығармадағы кейіпкер бейнесін ашып, үзінділерді жатқа айту 7.2.3.1 шығармадағы көркемдегіш құралдардың (символ, синекдоха, қайталау түрлері: эпифора, анафора, аллитерация, ассонанс, риторикалық сұрақ) қолданысын талдау; |
|
Сабақтың мақсаты |
көркем шығармадағы кейіпкер бейнесін ашады, үзінділерді жатқа айтады шығармадағы көркемдегіш құралдардың (символ, синекдоха, қайталау түрлері: эпифора, анафора, аллитерация, ассонанс, риторикалық сұрақ) қолданысын талдайды; |
|
Құндылықтарға баулу |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Еңбекті, өзінің және басқалардың еңбек нәтижелерін бағалау |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады Үй тапсырмасын айтады Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма Кейіп пен күйді сәйкестендір
2-тапсырма Көркемдік тәсіл мен мысалды сәйкестендір
3-тапсырма Ақынның үміті мен көзқарасын сәйкестендір
4-тапсырма Тыңдалымда берілген поэма мәтініне байланысты сұрақтарды жауаптарымен сәйкестендір.
|
|
Дескрип-тор: -кейіп пен күйді сәйкестендіреді
Дескрип-тор: -көркемдік тәсіл мен мысалды сәйкестендіреді
Дескриптор: - ақынның үміті мен көзқарасын сәйкестендіреді
Дескриптор: -тыңдалым-да берілген поэма мәтініне байланысты сұрақтарды жауаптары-мен сәйкестендіреді |
Таратпа |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы
|
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын
Үйге тапсырма: 4 |
Сабаққа кері байланыс береді
Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әке – балаға сыншы
Бекітілді:
Бөлім: |
Ұрпақ тәрбиесі |
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Ермекова Гулназира Кенжесовна |
|
Күні: 03 04 2026 |
Пәні: қазақ әдебиеті |
|
Сынып: 7 «Д» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Әке – балаға сыншы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.4.1 көркем шығармадағы кейіпкер бейнесін ашып, үзінділерді жатқа айту 7.2.3.1 шығармадағы көркемдегіш құралдардың (символ, синекдоха, қайталау түрлері: эпифора, анафора, аллитерация, ассонанс, риторикалық сұрақ) қолданысын талдау; |
|
Сабақтың мақсаты |
көркем шығармадағы кейіпкер бейнесін ашады, үзінділерді жатқа айтады шығармадағы көркемдегіш құралдардың (символ, синекдоха, қайталау түрлері: эпифора, анафора, аллитерация, ассонанс, риторикалық сұрақ) қолданысын талдайды; |
|
Құндылықтарға баулу |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Еңбекті, өзінің және басқалардың еңбек нәтижелерін бағалау |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады Үй тапсырмасын айтады Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма Кейіп пен күйді сәйкестендір
2-тапсырма Көркемдік тәсіл мен мысалды сәйкестендір
3-тапсырма Ақынның үміті мен көзқарасын сәйкестендір
4-тапсырма Тыңдалымда берілген поэма мәтініне байланысты сұрақтарды жауаптарымен сәйкестендір.
|
|
Дескрип-тор: -кейіп пен күйді сәйкестендіреді
Дескрип-тор: -көркемдік тәсіл мен мысалды сәйкестендіреді
Дескриптор: - ақынның үміті мен көзқарасын сәйкестендіреді
Дескриптор: -тыңдалым-да берілген поэма мәтініне байланысты сұрақтарды жауаптары-мен сәйкестендіреді |
Таратпа |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы
|
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын
Үйге тапсырма: 4 |
Сабаққа кері байланыс береді
Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз


